Sipaydi ye Yardım lütfen

evet evet işte o benimmmmm :)))) hımm bu satte foto şipşakk ozaman :))))
gizemmm gelin odasına pat diye girebilririm yada biz geldiğimizde pistte olursan oturmanı beklerim ve gelin masasına gelirim :))

evet evet işte o benimmmmm :)))) hımm bu satte foto şipşakk ozaman :))))
gizemmm gelin odasına pat diye girebilririm yada biz geldiğimizde pistte olursan oturmanı beklerim ve gelin masasına gelirim :))

canım benim büyük ihtimalle 8 gibi çıkıcaz biz 8 den önce gelirsen kesinlikle gel yanımda piste çıkınca bekleme oturmamaı da gerçi ben seni görürürm olur da göremezsem gel yanıma tut kolumdan çek yada geç karşıma oynayalım beraber :lepi: :roflol::1rolleyes::teytey:

ben yazıcaktım sen benden önce yazmışın :)
gamze eğer gizem pistteyse hayatta oturmaz o yüzden sakın oturmasını falan bekleme
olaya dal gitsin

yavrum yaa ben cengize 7 gibi başlıyo dedim erken gelsin dieee :)) nedim ozaman 8'emi sarkmış diyim?? :))

sen beni bakalım o kalabalıkta o heyecanda tanicakmısın valla bravo derim sana yanıma gelirsen :)) ben gelcem tabiki anacım senin yanınaa kambersiz nişan olurmu :)) ama uslu durun gelin odasında ani baskın yapabilirim yaniii eniştemee sölee :))

gamze eğer gizem pistteyse hayatta oturmaz o yüzden sakın oturmasını falan bekleme
olaya dal gitsin

balıklama olarakmı ecemim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yanımda kavalyem olucak şimdi kalkar oynarım ben karadeniz hatunuyumda azıcık strateji belirliyorum ve onun üstünde uyguluyorum vurup kaçma metodundayım ağır abla olayları yani :)))

olaya dal gitsin

:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

yavrum yaa ben cengize 7 gibi başlıyo dedim erken gelsin dieee :)) nedim ozaman 8'emi sarkmış diyim?? :))

sen beni bakalım o kalabalıkta o heyecanda tanicakmısın valla bravo derim sana yanıma gelirsen :)) ben gelcem tabiki anacım senin yanınaa kambersiz nişan olurmu :)) ama uslu durun gelin odasında ani baskın yapabilirim yaniii eniştemee sölee :))

Canım 7de o gelse sizin gelmeniz zaten 7:15 falan bizim engeç o kadar olmayabilirde ama normalde 7:15 yazıyor kartlarda delikafaduldendelikafadulden

Tanırım ama çok arkalarda olursan belki tanımam bilmiyorum yani bulamamm :roflol:

Bide ben normalde içeri kimseyi almıycam kimse görmesin diye erken gelirsen kapıdakine söyle soksun seni içeri :nazar::nazar:

bence hiç riske girmesin sen görür tanırsın diye
çünkü insan acayip heycan yapar bence

güzel taktik aklinialirimsmile valla işe yarar umarım
valla yarasın artık dün bi kadın yaşımı sordu bana bende 26 dedim evlen kızım karta kaçarsın dedi yaaaa alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

Canım 7de o gelse sizin gelmeniz zaten 7:15 falan bizim engeç o kadar olmayabilirde ama normalde 7:15 yazıyor kartlarda delikafaduldendelikafadulden

Tanırım ama çok arkalarda olursan belki tanımam bilmiyorum yani bulamamm :roflol:

Bide ben normalde içeri kimseyi almıycam kimse görmesin diye erken gelirsen kapıdakine söyle soksun seni içeri :nazar::nazar:

evet canım ben zaten biraz bekleticem kapıda onu ( çoktan hazır olucam onu bekliyor olucam ama o anlamasın onu çoktaaan beklediğimi biraz ağır adımlarla inicem aşağı annemede dicemki meraklı gibi camdan bakma perdenin arkasından bakkaydirigubbakcemile3) kim demiş içeri giremem die ölede bi girerimkii benim adım deli gamze derim açılın uleyn derim o konuşmalarıda duyarsın içerden herhalde aklinialirimsmile

X