Sipaydi ye Yardım lütfen

canım pasta ve kuru pasta ikisinn fiyatımı o fiyat sadece 500 kişil yaş pastanınmı fiyatımı o fiyat

evt çok pahalı geldi banada yaa =(

gül yalnızca 500 kişilik pasta fiyatı o

Gul anladım bizde nişan öncesi gelir mesela benim kayınvalidem de aydına gelicek mayısın ilk haftası işte ona göre geldikten sonra biz götürücez onlar benim bohçalarımı getirdiler.

Ece o ne be öyle adam pastaneyi mi satıyormuş

evt çok pahalı geldi banada yaa =(

gül yalnızca 500 kişilik pasta fiyatı o

evet canım yaa baya pahalıymış birazdaha arastır istersen bulursun belki daha uygun biyer senn salondamı evdemi olcaktı ben 100 kişil psta ve kuru pasta ve içeçek hepsi 100 liraya dün ayarladım

hoşgeldin gul. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Saçına da karar ver hatta beğendiğin resmin çıktısını al. sonra istemediğin gibi bişey çıkmasın ortaya. =(

Biz nişan için 250 kişilik pastayı 300 e yaptırıyoruz sanırım. O da tanıdık falan olduğu için. Yasin çalıştığı yerde yaptırıcak. Personel indirimide olucak.

canım bugün gelecekler yaa belki onu konuşmak içindir nişan günü oda bi telaş olmasın çünkü dimi benim nişanda giyecek olduklarımı zaten getirmek zorundalar belki bizimde öyle olur senn erken gelmedimi nişan bohcaların

Benim Nişan Bohçalarım Nisan 25te geldi biz öyle istedik telaş kalmasın.
Bizde mayıs ortasınnda götürcek kayınvalidem ozaman ancak gelir çünkü.
Son dk bırakmayı sevmiyorum canım son 10 günümü kendi kişisel işlerim için ayırmam lazım bide bohça gidicek diye düşünemem lmaz:

salonda olucak benim nişanım
ya şaka gibi ya ben bu kadar tutacağını düşünmemiştim
ee bunun içeceği var birde kafamçokkarıştı

her yerede güvenip yaptıramam ki burda adam gibi 3 tane pastane var bi tanesi çok kazık onu aramadım zaten 1 tanesi bu fiyatı verdi diğerini arıcam birde

eeee canım tanıdık birileri falan gider ise belki bişeyler olur yada direk gidip yüzyüze konuşun Telefonda çok ciddi bi sohbet olmayabilir.. :)

Mayıs 15 Tamam canım...ş

çok ii yapmışsın canım yaa haftaya ben okadar çok sıkışıcam ki anlatamm biz söz ve nişanı aynı anda yapacaktık ama kardeşim askerde oldugu için onu bekleyelim dedik oda mayısın 7sinde geliyor yani 5günde her iş bitmesi lazım çünkü kardeşim izine gelince bütün akrabalar onu görmeye gelcekler hem onlarla ilgilenip hemde nişan işleriyle ugrasıcaz akannehirakannehirakannehirüstelik sacımı boyatmadım hiçbişey alamadık daha bazen evdekile çok kızıyorum bişeyde diyemiyorum çıldırcam yaamafoldumbenmafoldumben

olur canım çok sağol fikir olur tabıkı cok sevınırımzemuszemus

Gul Evdekilere demene gerek yok git kendin boyat saçını aklinialirimsmile
Akrabalara da söyleyeceksiniz gelmeyecek nişan işlerinizi yapıcaksınız bu kadar işte kafamçokkarıştı

anladım canım sen canını sıkma birz daha arastır ve mümkünse yüzyüze görüş ddaha ii olur

ay bilmiyom gizem ya kendimi de tanıttım sahibi babamın yakın arkadaşı
bilmiyom çorba oldum yine ya
acaba başka yere yaptırsak nasıl olur ki :uhm:
ama dandik olursa birde hiç yaptırmamak dandik olmasından daha iyi dimi ama

Gul Evdekilere demene gerek yok git kendin boyat saçını aklinialirimsmile
Akrabalara da söyleyeceksiniz gelmeyecek nişan işlerinizi yapıcaksınız bu kadar işte kafamçokkarıştı

keşke canım okadar anlayışlı olabilseler böyle zamnlarda herkez yardımcı olacagını malesef sadece ayak bagı oluyorlar sacımı salı gününe randavu almayı düşünüyorum ozamna kadar topuz modeli bulursam hem onu görüşeyim bakalım gerci görüşsekte istediğimiz gibi olur inşallh sende begenmemiştin dimi sacını

Canım sen mükemmel bi pasta yaptırsan bile genelde Herkez yemiycek yada beğenmiycek
İnsanları memnun etmeyi boşver kendi bütçene uygun bişey bak bence yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…