Sipaydi ye Yardım lütfen

evet canım işten fırsat buldukca girip okuyordum inn biranönce işim bitsin devam edeyim diye düşünüyordum hep

eeee Gul Ozaman seninde az kaldığına göre sana da soralım...
Nerede olacak nişanın neler yaptınız ne aldın ne giyeceksin saçların nasıl olcak anlat bizeee..

Gul iyi Sabretmişsin 935 sayfa oku oku bitmezzz

valla öyle canım ama merak olunca bide dikkatimi ceken konu alkisalkisalkis arkadaşlar falanda bikez girip çıkmamaları çok hoşuma gitdi ne güzel fikirlerinizi paylaşıyorsunuız ii dostluk kurmuşsunuz bu sayfalara kadar gelmişsiniz ben okumaktan sıkılırmıyım hiç :dance: benide aranıza aldıgınız için çok mutluyum

Evet Canım Sağolasın Allah bozmasın :asigim:

eeee Gul Ozaman seninde az kaldığına göre sana da soralım...
Nerede olacak nişanın neler yaptınız ne aldın ne giyeceksin saçların nasıl olcak anlat bizeee..

canım benin nişanım evde olucak düğün tarihim çok yakın oldugu için salon tutmadık mle beraber bütün magazaları gezdik 4 tane kıyafet begendim onu sözlüme gösterdik ailesi falan bir tanesine begenmiş c.tesi günü alişverişe çıkıp o abiyeyi olıcaz koyu pembe üzeri simli tül geliyor tam göğüs kısmınn altında gümüş işlemesi var ayakkabımıda gümüş rengi alıca çantada öyle sacım abiyem çok açık olmadıgı için dagınık topuz yaptırıcam ama model henüz yokakannehirakannehir bohcalarmıda yavaş yavaş hazırlıyoruz

dün pastamında şiparişini verdik beyaz olacak 2katlı üzerine gül ve incilerle süslenecek:)onuda karar verdik

Anladım canım tabikide sizin arası yakın olcak boşuna masraf olur 2 kez salon hihoyyyt
Hayırlısı olsun ama bohça için biraz geç kalmışşsınız bence eee nezaman getir götür olcak ohaoldumsmileohaoldumsmile
PAstanı da afiyetle yiyin canım hihoyyythihoyyyta

canım bugün kayınvalidemler bize oturmaya gelcekler hem onları konuşucaz . ama onlar 9mayısta bize bohçalarımızı ,çiçeğimizi, çikolatamızı, lokumuzu getircekler biz nişan günü onlar giderken ellerine hazırlatdıgımız bir tepsi çikolatayı ellerini vericez bohçalarda 1hafta sonra biz götürücez adetler öylemiş ben çok anlamm böyle şeyleri ama neler alınacagını karar verdik sadece 1günlük işimiz var alaacagımız yerler bile hazır ev temzik olucakta onn için ortada yayıntı olmasın diye alişverise çıkamadık

evet genelde bu tarafta oyle oluyor sonradan gıdıyor

ama çok şükür hazır yanı sadece magazadan alınması gerekenler kaldı havlular yemeniler patik falan herşey hazurdı zaten annm daha önceden yapmıştı bohcaları sardırmaya verdik onlarda hazırlanıyor 1hafta heriş bitmiş olur sadce ben hazır değilim sacımın modelini karar veremedimakannehirakannehir

canım onlar hazır olsunda saç karar verirsin kuafordekılerde yardımcı oluyorlar fikir açısından bu bohça işleri zahmetli oluyor

benımde şuan tarih belli değil beklememiz gereken bazı şeyler var o yuzden bende fikir olma açısından bakıyorum buralara :)

canım fikir edincende burda çogu seyi bulamıyorsun mese la bana sandık gelecek diye oğlanasandiğin birazdaha değişik modelleri var onlardan bakayım dedimama tek model oluyor renk secenei yok allhtan birtane buldum hemen ayıtdırdım yoksa ofda satılmış olsaydı inn süslü sepetler var onlardan alıcaktım iiki onu buldum obile çok pahalı üstelik bütün eşyalarıda içine sıgmayacak oyüzden hergün hayalkırıklıgı içine sinir olarak geçitriyorum su nişan geçsede bu dertlerden kurtulsam

evet canım bende ağır ağır alıyrum bazı şeyleri bakalım nasip herşey ama secenekler sınırlı gezıp dolasıcam olmazsa izmire giderim sevgilim bodrumda zaten orayada gıdebılırım ama orda burdakılerın 2 kat fazla fıyatı araştırıp alıcam artık napıyım

off kızlar ya pastaneyi aradım bi tane fiyat almak için
dedim biz pasta yaptırmak istiyoruz
adam düğün mü diye sordu nişan deyince burda nişanda gelin damat pastayı kesiyo ama
misafirlere kuru pasta dağıtılıyo dedi
hemde 500 kişilik pastaya 650 lira dedi mafoldumben

sorma canım 15 gündür beynim döndü aynı yerlere bakıp duramktan ama başka çare yok gezmedende istegine göre bişeyler bulamıyorsun ben hazırlıyaım fotolarını çekeyim inşallh becerebilirsem burda paylaşırım nereden aldıklarımı istersen sana özelden yazarım canım belki faydası olur opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…