Sipaydi ye Yardım lütfen

keşke canım okadar anlayışlı olabilseler böyle zamnlarda herkez yardımcı olacagını malesef sadece ayak bagı oluyorlar sacımı salı gününe randavu almayı düşünüyorum ozamna kadar topuz modeli bulursam hem onu görüşeyim bakalım gerci görüşsekte istediğimiz gibi olur inşallh sende begenmemiştin dimi sacını

Bana sorarsan Salı günü bile geç saçın için bide modeli denetme denetirsen nişan günü aynısı olmaz ise mutsuz olabilirsin.
Kendi başına halledeceksin işlerini ben Tüm nişanımı Tek başıma yapıyorum. :nazar:

peki kızlar kuru pasta dağıtsak olmaz mı millet gelmeden masalara tabak hazırlatsak koysak

Bana sorarsan Salı günü bile geç saçın için bide modeli denetme denetirsen nişan günü aynısı olmaz ise mutsuz olabilirsin.
Kendi başına halledeceksin işlerini ben Tüm nişanımı Tek başıma yapıyorum. :nazar:

yaa gerçektenmi bizm cuma cumartesi günü hepberaber alişverişe çıkıcaz ozamn pazar günü gideyim çünkü nişan günü begenmezsem gerçekten çok üzülürüm

peki kızlar kuru pasta dağıtsak olmaz mı millet gelmeden masalara tabak hazırlatsak koysak

canım önceden oşekilde hazırlatmanız gayet mantıklı egere salonda yapıcak olsaydım bende öyle düşünürdüm çünkü gecen ay arkadasımın nişanı oldu onlarda öyle yaptu küçük bi pasta yaptırdılar gerçi oda 50 kişilik falandı onu kestiler ama misafirlere kuru pasta su ve içecek koydular masalara kimsede bişey demedi çünkü nişna bu sonuçta düğünde daha deyatlı düşünürsün

yaa gerçektenmi bizm cuma cumartesi günü hepberaber alişverişe çıkıcaz ozamn pazar günü gideyim çünkü nişan günü begenmezsem gerçekten çok üzülürüm

Tabi canım bu nişan senin herkez sana ayak uydurmak zorunda :nazar::nazar:

öyle nasıl olur ki :uhm:
ben bi bizimkilere sorayım olmıcak böle

Canım yani nolcak ki sanki 650 YTL versen herkez mükemmel diycek yine bi çok kiş beğenmez akannehir

sağolun kızlar
rahatladım valla sorarım pastaneye kilosu 10 lira falandır yaklaşık 30-35 kilo yter diye düşünüyorum

kızlar yaa herişe 1kişinn koşturması ne kadar zormuş yaa koskaca aydında file tarzı gümüş rengi yada lame renkli tül bulamadım çıldırıcamm yaa

canım yarın yükliyim yollıyım hepsini

haberin var mı senin merdivenden düştüm çok fena

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 09.05.2010 Pazar Gul1984 :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 05.06.2010 Cumartesi Drearines :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:

X