Sipaydi ye Yardım lütfen

Kayınvalideme koçtaştan orkide alıcam 19.90. onu bi güzel süslerim güzel bi de saksıya koyarım. Ekstra olarak bişey daha alabilirim para durumuma göre.

Kendi anneme ne alıcağımı bilmiyorum.

günaydın kızlar bende anneme çok güzel bir eşarp almıştım geçen sene
bu sene hem anneanneme hemde anneme çok güzel bi hediye almayı
düşünüyorum pazar günü ist.da olacağım için ist.dan onlara çok şık hediyeler alabilirim...

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 05.06.2010 Cumartesi Drearines :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

slm kızlar spaydı hepiniz harikasınız ya ne güzel dayanışma yapmışsınız böyle benide aranıza alırmısını:kedi:

gUL merhaba canım evet genelde belli başla bi kaç kişi oluyor 2-3 kelime de olsa günde sohbet ediyoruz

EEEE sende tanıt kendini sözlü müsün nişanlı mı?

canım bende aydınlıyım merkezde oturuyorum 1aydır sözlüyüm 9mayısta nişanım var 18 eylüldede düğünüm var canım

gUL merhaba canım evet genelde belli başla bi kaç kişi oluyor 2-3 kelime de olsa günde sohbet ediyoruz

EEEE sende tanıt kendini sözlü müsün nişanlı mı?

inn bıkmadan bütün sayfaları okudum gerçekten çok güzel bilgiler aldım ve bohca hazırlammda falan baya yardımcı oldunuz ancak okumm bitdi ve aranıza girmeye karar verdim hepinize gerçekten çok mutluluklar dilerim herşey gönlünüzce olsun bütün eşyalarınız harikaydı

canım bende aydınlıyım merkezde oturuyorum 1aydır sözlüyüm 9mayısta nişanım var 18 eylüldede düğünüm var canım

Hımmm senin belli yani ikisi de tamam nişan için araya alalım seni de az kalmışş kaydirigubbakcemile3

Sağol canımm evet iyi olmuş okumann ]

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 09.05.2010 Pazar Gul1984 :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 05.06.2010 Cumartesi Drearines :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…