Sipaydi ye Yardım lütfen

Erkek tarafının hazırladığı bohçada neler bulunur;

gecelik takımı,
ıç çamaşırları,
sabahlık,
parfüm,
makyaj seti,
Nişanlık-Tuvalet yada abiye
çanta,
ayakkabı,
Terlik
Kıyafet-pantalon ve tshort
havlu- el havlusu

Kız tarafının hazırladığı bohçada neler bulunur;

pijama,
robdöşambr,
iç çamaşır takımı,
tıraş seti,
terlik,
Takım Elbise
gömlek,-takım için
kravat, -takım için
kemer, -takım için
çorap
parfüm...
havlu-el havlusu
kıyafet pantalon ve tshrt

Son düzenleme:
yaaaaaaaa ben sınva giremedimmmm cumartesi günü uyua kalmışım pazar günüde malum düt dütümü kullandım hiç vaktim olmadı yaaaaaaaa bide kafayı yicem yaaaaa param kalmadı valla şu ana kadar sırf arabaya ne kadar harcadım biliyormusunuz kızlarrrr
15.5000 : arabanın fiyatı
460 tl : ruhsat plaka
86 tl : vekalet arabanın satış işlemleri
400 tl : 4 lastik
60 tl : yedek anahtar
300 tl : bakım masrafları
ohoooooo ben battım yaaaa bide üstüne kasko var kaskoda 900 tl ohhhhh
bana giren girdi afedersiniz :çok üzgünüm:
daha 2 kredi kartım dersin parası kredi parası kasko parasııııı yandım bennnn :uhm:

hilacim ve aslıcııımmmm güle güle kullanın bebişlerinnnnn yeni aldılarınızı ohh yaaaaaaaa

Erkek tarafının hazırladığı bohçada neler bulunur;

gecelik takımı,
İç çamaşırları,
sabahlık,
parfüm,
makyaj seti,
Nişanlık-Tuvalet yada abiye
çanta,
ayakkabı,
Terlik
Kıyafet-pantalon ve tshort

Kız tarafının hazırladığı bohçada neler bulunur;

pijama,
robdöşambr,
iç çamaşır takımı,
tıraş seti,
terlik,
Takım Elbise
gömlek,-takım için
kravat, -takım için
kemer, -takım için
çorap
parfüm...
kıyafet pantalon ve tshrt

havlu yazmamışsın canım seccade tesbih onları da yazmamışsıncüzdan kemer seti yazmıyo

karşı taraf bunların haricinde pike takımı ve bornoz alıcaklarmış
kaban alıncakmış

Ece kuzum yazdım havlu olucak bide annesi yelek yaptırıyor bana.
ama kaban ya bornoz takımı bizde olmuycak makyaj işini napıcam bilmiyorum yaw.

sağol seçilimmm opuyorumnanaktan
kız nesı kucuk senn arabanın be
dha alısamadn tam hayatm ondan tuhaf gelıodur
erkekler hıc anlayıslı degıllerkı trafıkte anlayıslı olsunlar
:KK70: :KK70:

speıdm walla telımde cgrıda yok hıc yaw
neyse sagol canm ynede aradgn ıcn :)

hılos telefon cok guzel gulegule kullan tatlısım

adasımmm nasılsınnn canım karar verebıldnmı nısanlıgına

ecosss nbr cnm nasl gdıo bkalm hrsey yolndamı

secl genelde bayanlar büyük araba kullanıo bu erkekler yok mu ahh ahh ben katil olurum diye kullanmıyorum araba filan çok sinirli bi yapımda vardır :KK70:

teşekkür ederim secl güzel günlerde kullanırız inş hepimiz eşyalarımızı

bizde bu haftasonu bohçaya gitcektik ctesi günü
ama hasan beyin işyeri gezisi çıktı çanakkaleye
oda haftasonu olcağı için
kaldı önümüzdeki haftaya :kızgın:

geldi aslış geldi :KK70: ama bugnde yoğun bu kız :KK70: iyiym cnm saol

iim secl sen nasılsın :KK70: araban nasıl :KK70:

selam pırlanta iidr sndn nbr :KK70:

nedir bu nişanlık etek drape mevzuu :KK70: hiç bişi anlamadım :KK70:

Aman benim nişanlık olayları. Sonunda karar verdim. Kadın kumaş örneklerini falan bugün yarın getircek. Aklımdakilerini resimli olarak anlatıcam =)

Bu cumartesi Allahın izni ile bohça almaya çıkıyoruz.
Alınanlarımızı gri ile boyadım diğerlerini alıcaz bu cumartesi işte eksik yok dimi atladığım.

Nişan bohçalarını nişandan nekadar önce vericeksiniz kızlar. Bazıları nişandan sonra götürüyomuş galiba. Nişandan önce götürülmesi mantıklı olan.

selam canlar nasılsınız yaw
cok ısım vardı cok yogundum
cuma gunude hıc gıremedım
ogleden sonrada hılosumla bulustuk zati
o gostermıs sagolsun resımlerı :)
cumadan berı faturalarımla bogusuyorum
daha yenı oturabıldım
acayp yorgn ve uykusuzm
hftasonuda sınav malum...
ctesı gunu sbah kalktım sınava gıttm yıldız teknık unı ye besıktasa
sonra eve geldm
oglen tekrar gıttm askmla besıktas ortakoy gezdk kumpr yedk :-)
madoya flan gttk :)
sonra besıktasta sınanpasa pasajında askm bana esofman aldı abercrombıe yesıl
bıde ustune yesıl beyaz ust aldı :)
bıtanede grı pembelı beyendım onuda aldı kaydirigubbakcemile3
cuma gunu hılosla bana nısan ayakkabısı beyendk
hazır uyguna bulmusken aldım
sonra ayakkabıda bı problem cıktı ufak bı cızık
hasanla gttk degıstrdk pzar gnu
ctesı gecesı hsan bzde kaldı
:)
ayy superdı hrseyy
pazar gnude bakırkoyde gezdk
ordanda pantolon aldım
paraları harcadm harcadm geldm kaydirigubbakcemile3
ayakkabımı falan resmını ceker gosterrm bı ara
dha hc vaktm olmadı
sınavımda 8 dersten sadece 1 tanesı kotuydu
oda matematık malum kaydirigubbakcemile3

Adaşım özledim seni valla. Kaç gündür yoksun. Ayakkabını merakla bekliyorum bende. Bende kıyafetimi diktiriyorum. Bi terziyle anlaştık. İlkten bi bocalamada kalıp hiç düşünmediğim bi modele okey verdim neyseki döndüm. İstediğimi gibi olucak inşallah.

kızlar pazar akşamı nişanlıcım bana güzel bi sürpriz yaptı :-) bu telefonu almış

a896_Samsung-C3510-Genoa-Corby-Pop-3.jpg

Güle güle kullan hilal.

Bizim ne zaman olacağını belli değil aslıcım. şimdi bu haftasonu alırsak aslında bi haftasonu pazar onlar getirsin sonra biz diyorduk. ama durumlar karıştı kaynanam mayıs başı gidiyor aydına
ee benimde ananemin kolu kırık sonra annemin teyzesi ve teyze kızı hastane de ameliyat oldular devamlı bi koşuşturma içindeler kısacası duruma göre bakıcaz canım artık sonra bile olabilir sanırım.

Aman benim nişanlık olayları. Sonunda karar verdim. Kadın kumaş örneklerini falan bugün yarın getircek. Aklımdakilerini resimli olarak anlatıcam =)

Nişan bohçalarını nişandan nekadar önce vericeksiniz kızlar. Bazıları nişandan sonra götürüyomuş galiba. Nişandan önce götürülmesi mantıklı olan.

Adaşım özledim seni valla. Kaç gündür yoksun. Ayakkabını merakla bekliyorum bende. Bende kıyafetimi diktiriyorum. Bi terziyle anlaştık. İlkten bi bocalamada kalıp hiç düşünmediğim bi modele okey verdim neyseki döndüm. İstediğimi gibi olucak inşallah.

Güle güle kullan hilal.

kuzummmm :1hug: bende seni özledim bebişim... yarın paylasırım ayakkabımın resmını kuzum
ben burnu kapalı aldm
rahat edebılmek açısından
spedının aldıgının grısıde vardı
ama ıstemedım burnu kapalı olsn
benm ayaklarm cok cabk agrıo cok cabk yara oluo cnku
modelının resmını varmı cnm elbısen hayrlı olsn hangı renk olck

Bizim ne zaman olacağını belli değil aslıcım. şimdi bu haftasonu alırsak aslında bi haftasonu pazar onlar getirsin sonra biz diyorduk. ama durumlar karıştı kaynanam mayıs başı gidiyor aydına
ee benimde ananemin kolu kırık sonra annemin teyzesi ve teyze kızı hastane de ameliyat oldular devamlı bi koşuşturma içindeler kısacası duruma göre bakıcaz canım artık sonra bile olabilir sanırım.

Hayırlısı olsun sipadi. Elinizde olmayan sebeplerden. Allah sağlık sıhat versin.
Biz nasıl yapıcaz bilmiyorum. Bizde bohça getir götür olmucak. Bohça bile yapmıcaz güya ama ben kaynanama yapıcam. Yasininkileride bi bavula koyup götürürüz. Onlar nasıl yaparlar bilmiyorum. Ama kayınvalidem gelemez anca istemede gelicek hastalğından ötürü.

valla yaaaa ben bu gidişle ya bu trafikte katil olurum ya da 1 sene osnra büyük bi araba aldıım aslıcıım yaaa dolmuşcular otobüscüler kamyoncularmı dersin taksızıilermi dersin hepsi sıkıştırıyor arabamaı yaaaaaaaaa :eek:lmaz:

valla yaaaa ben bu gidişle ya bu trafikte katil olurum ya da 1 sene osnra büyük bi araba aldıım aslıcıım yaaa dolmuşcular otobüscüler kamyoncularmı dersin taksızıilermi dersin hepsi sıkıştırıyor arabamaı yaaaaaaaaa :eek:lmaz:

hahahah alemsin kız kaydirigubbakcemile3 kuzum dıkkat et ıstanbula gelırken kafamçokkarıştı

kuzummmm :1hug: bende seni özledim bebişim... yarın paylasırım ayakkabımın resmını kuzum
ben burnu kapalı aldm
rahat edebılmek açısından
spedının aldıgının grısıde vardı
ama ıstemedım burnu kapalı olsn
benm ayaklarm cok cabk agrıo cok cabk yara oluo cnku
modelının resmını varmı cnm elbısen hayrlı olsn hangı renk olck

Canım bundan iki üç sayfa önce bi resim koydum koyu pembeli. Eteği öle olucak Mendil etek deniyomuş. Üstüde işte drapemi ne diyolar. Oturucak şekilde straplez. Üstünede küçük bi bolero yapılıcak tülden veya organzeden. Rengi kırmızı olucak.
Ayakkabıyı da platform topuklu bişey alıcam. Sanırım uç kısmı kapalı alırım bende. Ayağımın rahat edeceği bi ayakkabı lazım. Benim ayak parmaklarım hemen acıyo. Bir iki tanesinde nasır bile olmuştu bi ara ayakkabı vurmasından şimdi geçti gibi bişi.

yaaa ben bu arabayı almayı düşünüorum eğer bi gün ayabamı değiştirmeyi düşünürsem
citroen_c4_vts.JPG

X