Sipaydi ye Yardım lütfen

birde evdeki muhabbeti görüceksin yaa
biz babamla ben deriz berke çok duygusaldır hemen başlar ağlamaya
annem ortamı dengede tutmaya çalışır ama öyle bi patlar bazen :1shok:
ibo da zavallım daha bizi tanımaya çözmeye uğraşıyo kaydirigubbakcemile3

birde evdeki muhabbeti görüceksin yaa
biz babamla ben deriz berke çok duygusaldır hemen başlar ağlamaya
annem ortamı dengede tutmaya çalışır ama öyle bi patlar bazen :1shok:
ibo da zavallım daha bizi tanımaya çözmeye uğraşıyo kaydirigubbakcemile3

hehe cidden zormuş işi :))) ki oğlaklar kontrollü, ölçülü ve acayip prensiplidir, kendi doğrularına çok bağlıdırlar, pek esnemezler bu hususta...

aman en güzeli renklilik :CüvCüv:

günaydın kuzularımmmmmmm sıcak ve güneşli
bir ank. günüden hepinize merhaba a.s. bugün çok enerjiğim iki günfür ders
aldıım için sabahın 6 da kalmak zorunda kalıyorum aslında kendimi yorgun
hissediorum ama çok çok enerjiğim :dance: sabahtan beri ank. trafiğiyle
boğuşuyorum ve bende yaban gibi bağırarak bu ankara trafiği beni deli ediyor
demek istiyorum laelaelaelaelae

annenle babana maşallah canım :))) toprak ve ateş zor; ama gönüller bir olmuş :))

terazi ve ikizler doğru seçim, zaten böyle eşleşmeler sık yaşanır. bu arada eminim annenle çok yakın bir ilişkiniz vardır zemuszemus

zor anlaşıyolar zaten canım. =))
Annemle ama iki arkadaş gibiyiz aynı. Aramızda yaş farkıda az olduğu için.

günaydın kuzularımmmmmmm sıcak ve güneşli
bir ank. günüden hepinize merhaba a.s. bugün çok enerjiğim iki günfür ders
aldıım için sabahın 6 da kalmak zorunda kalıyorum aslında kendimi yorgun
hissediorum ama çok çok enerjiğim :dance: sabahtan beri ank. trafiğiyle
boğuşuyorum ve bende yaban gibi bağırarak bu ankara trafiği beni deli ediyor
demek istiyorum laelaelaelaelae

Günaydın canım.Ankara trafiği gene daha iyidir. Burda magandalar kaynıyo. =) dAHA nekadar sürücek derslerin

Kızlar günaydın herkese bu arada.
Ben bu nişanlık seçme döneminde çok zorlandım. Normalde kendime bi kıyafet, bi ayakkabı, bi çanta alıcak olsam görür beğenir hemen alırdım. Hiç bukadar kararsız kalmadım fikir değiştirmedim. Gerçekten çok zorlandım. Dün size resim attım ya bunu diktircem diye. Onda da içime sinmeyen bişeyler vardı. Ya bilinç altıma yerleşmiş yatıyorum rüyamda görüyorum Dikilmiş olmuş bitmiş. Ama okadar kötü oluyo ki hiç yakışmıyo üstüme. ıki kere aynı rüyayı gördüm bu model için. akannehir Kızlar ben vazgeçtim o modelden. Eteği tülden öle fırfırlı kat kat bişi yaptırcam =(( Benden önce bi kaç nişanlanan arkadaşlarım vardı onlara kızmıştım çok kararsızsınız, işte bitane beğenicen alıcan diye. Başıma geldi.

:teytey::nazar: 10.04.2010 Cumartesi Chance21 SON 4 GÜN :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 18.04.2010 Pazar Clementine212 :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :nazar::teytey:

Kızlar günaydın herkese bu arada.
Ben bu nişanlık seçme döneminde çok zorlandım. Normalde kendime bi kıyafet, bi ayakkabı, bi çanta alıcak olsam görür beğenir hemen alırdım. Hiç bukadar kararsız kalmadım fikir değiştirmedim. Gerçekten çok zorlandım. Dün size resim attım ya bunu diktircem diye. Onda da içime sinmeyen bişeyler vardı. Ya bilinç altıma yerleşmiş yatıyorum rüyamda görüyorum Dikilmiş olmuş bitmiş. Ama okadar kötü oluyo ki hiç yakışmıyo üstüme. ıki kere aynı rüyayı gördüm bu model için. akannehir Kızlar ben vazgeçtim o modelden. Eteği tülden öle fırfırlı kat kat bişi yaptırcam =(( Benden önce bi kaç nişanlanan arkadaşlarım vardı onlara kızmıştım çok kararsızsınız, işte bitane beğenicen alıcan diye. Başıma geldi.

Canım sana bişey söyleyim mi bende dün o resme baktım Gelinlik olarak güzel olabilir
ama nişanlık va kırmızı tüm ihtişamı biticek o modelin bide yine de sen Rüyamda gördüm diye düşünme ben her gün görüyorum o kafana takmakta bitiyor canım olumunekankayizsmile
Model olarak biraz daha sade bişeye bak derim nişan yeri böyle düğün salonu gibi büyük bi yer mi eğer öyle ise az kabarık modellere bak çok sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
daha sade cafe tarzı bi yer ise canım düz modellere bak derim çok şık oluyor ben mesela bu modele bayıldım.biri düze model diğeri kabarığa

969.jpg
967.jpg

canım bu haftasonu biyecek işallah derslerimmmm yaaa hiç sorma buradad maganda bisürü var maalesef şerit ihlali yapanlarmı dersin sinyal vermeden dönenlermi dersin şerit ihlali yapanlarmı dersin arabayı üstüme sürenlermi dersin önüme kıranlarmı dersin oooooo zaten herkes dioki artık ank. trafiğininde ist. trafiğinden pek farkı kalmamış bi tek eskik allahtan ank. da köprü yok hahhhhh bide o olsaydı ben çıldırıdım heraldeeeeeeeee eyvahedigeldismile yaaaaa ben bu trafikten çok korkuyorummmmmmmm eyvahedigeldismile

Canım sana bişey söyleyim mi bende dün o resme baktım Gelinlik olarak güzel olabilir
ama nişanlık va kırmızı tüm ihtişamı biticek o modelin bide yine de sen Rüyamda gördüm diye düşünme ben her gün görüyorum o kafana takmakta bitiyor canım olumunekankayizsmile
Model olarak biraz daha sade bişeye bak derim nişan yeri böyle düğün salonu gibi büyük bi yer mi eğer öyle ise az kabarık modellere bak çok sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
daha sade cafe tarzı bi yer ise canım düz modellere bak derim çok şık oluyor ben mesela bu modele bayıldım.biri düze model diğeri kabarığa

Dernek 200 - 250 kişilik. Düğün salonu konseptinde ama daha küçüğü. Sevimli bi yer. Düğün salonu gibi masaları filan ayarlanıcak örtüleri, sandalyeleri var.

Eteğini bunun altı gibi yaptırcam. Kaç zamandır aklımda tülden böle kat kat bişey vardı. O düze nasıl niye karar verdim bi anlık bende anlamıyorum. O senin eklediğin pembe de güzel. Özellikle üst kısmı. Ona galiba drape diyolarmış. Üstünüde öle yaptırabilirim. Terziyle bikere daha konuşayım. Etek konusunda kesin kararlıyım. Üstte belli sayılır büyük ihtimalle. drape olucak o pembeli resimdeki gibi. Teşekkür ederim sipadim.
Kızlar bugün rahatladım valla ya. ıçime sinen bişey olucağına bugün inandım. Ohh beee =)

aslı canım bu modelin adı mendil etek oluyor öyle söyle anlarlar artık bakarken ezberledim.
Drapa dedikleri benim modeldeki gibi buda belki öyledir ama kalın drapedir.

X