Sipaydi ye Yardım lütfen

Ya kızlar bu kuaförler çok işini biliyor listesinde 25 lire yazan maşa nişan saçı olunca 60 liraya çıkıverdi ben de vazgeçtim başka kuaför arıcam artık kesinliklede söylemicem nişan şaçı diye:eek:lmaz:

eeee öyle oluyor canım ama ben mecbur söylüycem orada giiyinicem çünkü :kızgın:yerimseniben

günaydın kızçeler

Günaudın nasılsın hilal lülülülülülülülülülülülü

Günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrr :eek:

Günaydın canım sana da vereliniortak

günaydın kızlar yaa hala dişim ağrıyo çıldırmak üzereyim

keşke bi dr gözükseydin belki çözüm vardır be kuzumeyvahedigeldismile
aslıhan sana da günaydın:nazar:

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 10.04.2010 Cumartesi Chance21 :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 19.04.2010 Pazartesi Clementine212 :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslhsnkyk :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :nazar::teytey:

aahhaha :KK70: aslı ikimzde aynı yazmışız :KK70:

evet vereliniortak

sağolun kızlarr
20 lik çıkıyo sanırım =( dünden beri

Bende 20 lik çıkardım. Allaha çok şükür çok ağrılı olmadı opuyorumnanaktan

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 10.04.2010 Cumartesi Chance21 :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 19.04.2010 Pazartesi Clementine212 :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslhsnkyk :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :nazar::teytey:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden Sen böle listeyi yazdıkça heycan basıyo valla hihoyyyt

günaydın kuzucuklarımmmm bugün büyük gün akşam düt dütümü alıyorum galeriden yupiiii düt dütümü aldıktan sonrada dayımla bir denem sürüşü için ank. tarfiğine çıkıcaz işallah rahatcana kullanabilirimde ders felan almam gerek kalmaz yahuuu :Saruboceq:

harikaydı kızlar hiç bi problem çıkmadan atlattık.baştan anlatayım. 11 gibi kuaföre gittik 5 kız. önce benim iki kuzenimin işini halledip eve gönderdik kiannemlerin saşımı başını yapsınlar.akşam 6 da ancak çıkabildk kuaförden ercanda yan taraftaki erkek kuaföründeydi adamın eli bi yavaşki sormayın benim işim bitti yarım saaat damat bekledim:) eve geldik daha pek kimsecikler yoktu. benim son rötuşlarım yapıldı fln. sonra alt kata indim ki gelen giden beni görmesin. 7buçk gibi ercvanlar geldi.ay anlatamam nasıl heycanlıydı benim nişanlım. sonra işte bize ne yapacağımız anlatıldı.herkes hazır olduğunda en üst kata çıktık. içeri girdiğimizde herkes bize bakıyodu ayyyyyyy :kedi: neyse yüzüklerimiz takıldı sonra kuzenim dua etti benim gözlerim doldu nerdeyse ağlıcaktım sonradan öğrendim ki ercan da aynı duruma gelmiş.duadan sonra beraber pastamızı kestik. sonra geçtik en eğlenceli bölüme :nazar: takılar takıldı. tabi bu arada bir sürü fotoğraf çekildi. eltim de ay seda sayanı bile bu kadar fotoğraf çeken olmamıştır dedi. bi baktım karşı tarafa en az 6 makine şak şak şak resim çekio. daha sonra hanımlar ve biz alt kata indik pasta servisi yapıldı.sonra başladık oynamaya nişanlımla döktük kurtlarımızı :sm_cool: saat kaçtı hatırlamıyorum artık gidelim dediler. onlar gidince biz iyicece kudurduk annem amcam falan bi oynuyorlar görmeniz lazım. 1 gibi ercan arkadaşlarıyla bizi almaya geldi dağ yolunda çok şık bi yere gidip bir şeyler içtik.3e doğru geldik eve. çok harikaydı kızlar.umarım en kısa zamanda siz bundan daha güzellerini yaşarsınız. foto yükleyeceeğim merak etmeyin

ayyy ne güzel geçmiş ya çok sevindim bizde Allah yıldız barışıklığı versin derler :Saruboceq: Mutluluğunuz daim olsun.. :nazar:
kaydirigubbakcemile3 Evet erkek kuaförünün eli çok yavaş ama çocuk çok hassas çalışıyor o yüzden mesela fön çekmeden saç kesmiyormuş kaydirigubbakcemile3 sizinki farklı olmuş canım genelde erkekler bayanı bekler kaydirigubbakcemile3 Bizim ki nasıl geçicek bakalım :uhm: Sen nerde yaptın nişanını?..

günaydın kuzucuklarımmmm bugün büyük gün akşam düt dütümü alıyorum galeriden yupiiii düt dütümü aldıktan sonrada dayımla bir denem sürüşü için ank. tarfiğine çıkıcaz işallah rahatcana kullanabilirimde ders felan almam gerek kalmaz yahuuu :Saruboceq:

aman yaw vallahi çok şükür :roflol:
keşke seninde alacağın günü yazsaydık sana bugün akşam olmaz :eek:lmaz:
çok güzel bi haber :hooray::hooray::hooray:

revindel hoşgeldin :1hug:

bende çok ağrı çektm ya 20 liklerden benimki bide 18 yaşımda başladı çıkmaya :KK70: her ay çekiodum ağrısını geçen gün bi tuttu kayınvalidemlerdeydim nasıl ilgileniolr :KK70: ii dedm keşke hep onlarn yanında ağrısa kaydirigubbakcemile3 :jeyyar: geçmş olsn ececmmmm bnm mcx

Sipit senin gününü gördükçe benim kına gecem gelio aklıma :KK70:

valla keşke benide yazsaydın yaaa ben kendimi kötü hissettim görüyormusun ? ayyy benimde yirmiliklerimin alt taraftakiler yana doğru çıktı üsttekiler normal çıktı ama benim öyle ağrımm mağrım olmadı sadece röntgen çektirdiimde şok oldum remen dişlerim kartşılıklıydı yaaa doktorda hemen bunları aldırmak zorundasın dedi bende ameliyatla 3 tane 20 liğimden kurtuldum şimdi sadece 1 tanesi kaldı onuda müsat bi zamanda aldırım :1shok:

Benimde öyle beeee dişim. gömülü 20lik dişim daha beteri de yok zaten. her defasında biraz daha çıkmaya çalışıyor çkamadığı içinde yarıyorlar.

Ne güzel kız. Sonunda kavuştun arabana =)) Allah kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin. Ben heycan yapıyorum ya arabaya binince. Yasin arada sen geç direksiyona diyo Yok yok diyorum. Tam cesaretim yok benim daha. Aslında cesaretliydim ama kırıldı işte. Ehliyet sınavına girmeden önce kursun deneme sürüşlerinde bitane kamyon geldi bile bile sıkıştırdı ben kullanırken. Sonra Sol ön cam oluyo ya arka kasasıyla onu kırıp geçti. Arabada hocamda vardı. Adam 100%100 hatalıydı. Ozaman korkmuştum baya. Adam psikopattı o da bana geldi. Ehliyeti aldım ama trafiğe çıkmaya hazır değilim. =(((

bende çok ağrı çektm ya 20 liklerden benimki bide 18 yaşımda başladı çıkmaya :KK70: her ay çekiodum ağrısını geçen gün bi tuttu kayınvalidemlerdeydim nasıl ilgileniolr :KK70: ii dedm keşke hep onlarn yanında ağrısa kaydirigubbakcemile3 :jeyyar: geçmş olsn ececmmmm bnm mcx

Sipit senin gününü gördükçe benim kına gecem gelio aklıma :KK70:

O gün mü kına gecen olucak ?

Düşünüyorum canım benim. kesinlikle hemde ama ben yurtdışı istiyorum hakanla paylaşmadım daha.

Yasin Yurt dışı istiyo en büyük hayali, özellikle en görmek istediği ülke İtalya. İkinci Belçika istiyo. Belçika diğer 4-5 ülkeye 1 saatlikmiş. Şengel vizesimi ne alıyomuşsun 5 ülkeyi gezebiliyomuşsun. Bende italya istiyorum ama Allah bilir. Maddi durumumuz nasıl olur gidebilirmiyiz gidemezmiyiz bilmiyorum. Şu an için borç harç baya var ozamana belki bitiririz borçlarımızı (inşallah)

X