Sipaydi ye Yardım lütfen

Canım turlarla gittiğinde çok daha uyguna geliyor be canım bide şehir içine gitsen eee antalya mesela yine 1,500 YTL yalnız otele harcanıcak. bilmiyorum Bu tek benim fikrim şuanda ileri de ne olr duruma göre.

yaaa kafyı yicem arabayı aldık herşey bitti bide kaskosu çıktı şimdi başıma kaskoyada 960 tl diolar yaaa bi araba almak ne kadar masraflıymış yaffff mafoldumben

Canım turlarla gittiğinde çok daha uyguna geliyor be canım bide şehir içine gitsen eee antalya mesela yine 1,500 YTL yalnız otele harcanıcak. bilmiyorum Bu tek benim fikrim şuanda ileri de ne olr duruma göre.

evet yurt dışı olursa Turla daha uyguna gelir. Ama yurt içi olursa kafama göre takılmak isterim. arabanla çıkıcan hiç görmediğin bilmediğin yerlere gidicen. Sabah başka yerde akşam başka yerde olucaksın.

yaaa kafyı yicem arabayı aldık herşey bitti bide kaskosu çıktı şimdi başıma kaskoyada 960 tl diolar yaaa bi araba almak ne kadar masraflıymış yaffff mafoldumben

Bu kasko her yıl mı yaptırılıyodu yoksa 3 yıl da bir mi. Yoksa bikeremi :uhm:

eeee aldıktan sonra da çıkıcak be secl derdi bitmiyorki hiç arabaların CADIARZU

pırlanta elbette zaten ona göre 2şer gün falan gezebiliriz daha var be ozamanadelikafadulden

çok güzel bir soru :lepi: bir kere yaptırıyormuş her yılda yenileniyormuş her senede kasko parasını ödüyormuşuz ama eğer kaza bela olmazsa eğer her yıl ödediğimiz kasko fiyatı düşüyormuş yaaa bende yaptırıcam da şimdi sigorta şirketlerini araştırıyorum CADIARZU

Dün aldık kol düğmelerini mükemmel olmuş ama resmi yok unuttum çünkü.

sevindim canım istediğiniz gibi olmasına... resmini koyabilirsen koy valla merak ettim

Kızlar Bi soru sorayım. Evlendikten sonra balayı düşünüyormusunuz? Yoksa evinizdemi olmak istiyorsunuz?

kesinlikle balayı... ama tabi nasıl olur bizimki bilmem.. kışın olucak çünkü düğün..aralıktada ya uludağa gidilir ya abanta falan..abant düşündük ama bakalım..gideriz 4-5 gün kalırız fazla para harcamayız.yazında bida gideriz tatile oohh kaydirigubbakcemile3

,

valla arabanın derdı hıc bıtmıyo kuzu yok muayenesı yok vergısı yok kaskosu...
arastırdnmı kasgo olayını her yerdemı 960 a yapıolar

ne güzel heee ben nişan için hazırlanıcam sen kına için delikafaduldendelikafadulden
eeee kına kıyafetin belli mi canım :1hug::1hug::1hug:

aslı yarın eklerim hakandan alabilirsem resim kaydirigubbakcemile3

tamam tatlım aklinialirimsmile
özledim kız sizi
bida ne zaman buluşcaz kaydirigubbakcemile3

canım şu anlık 2 yerle görüştüm ama ben maaşımı iş bankasından aldıım için anadolu sigorta bana çok uygun aslında direk maaşa otomatik ödeme talimatı verip direk maaşdan düşülüyormuş böylcene de kredi kartından felan çektirmek zorunda kalmam ama di,ğer sigorta şirketleri ya krediş kartından çekiyorlar ya da peşin alıyorlar buda bana pek uymuyor açıkçası ya bakalım daha bi çok yerden fiyat alıp karar vericem boshayallersmile

kızlar bir dahaki buluşamyı 1 ay sonraya ayralayında ben de geliim yaff nooolurrrrrrrrr naniknanik

canım şu anlık 2 yerle görüştüm ama ben maaşımı iş bankasından aldıım için anadolu sigorta bana çok uygun aslında direk maaşa otomatik ödeme talimatı verip direk maaşdan düşülüyormuş böylcene de kredi kartından felan çektirmek zorunda kalmam ama di,ğer sigorta şirketleri ya krediş kartından çekiyorlar ya da peşin alıyorlar buda bana pek uymuyor açıkçası ya bakalım daha bi çok yerden fiyat alıp karar vericem boshayallersmile

canım babamda anadolu sıgortadan kasgo yaptırdı bızm arabaya.tavsıye ediyorm kaydirigubbakcemile5

Vallahi bitanem yine ayarlayın bana da uyarsa gelirim seve seve.

ayyy ayarlayalm walla yaw... ama sen bu hafta uygun degılsn dmı canm CADIARZU

kızlar bir dahaki buluşamyı 1 ay sonraya ayralayında ben de geliim yaff nooolurrrrrrrrr naniknanik

hahaha bı ay sonra alasını yapıcaz bulusmanın kaydirigubbakcemile3

ya benım dugunum kışın olcak ama ben bu dış mekan fotolarına bayılıyom
napcam ben ya cektıremıcem kışın dış mekanda bilmiyorumkismile

Evet sipit :KK70:
kına için hazırlanıcam ohh :KK70:
yok canım daha hiç bişiyim belli değil :kedi:

aslış ben gittim bakırköydeki hayat fotoğrafçının stüdyosunu gördm harika orada çektirebilirsin dış mekan gibi gösterebilirler

aslış ben gittim bakırköydeki hayat fotoğrafçının stüdyosunu gördm harika orada çektirebilirsin dış mekan gibi gösterebilirler

yok kuzum arkaya fon koyup dıs mekan gıbı gosterıyolar oyle ıstemıyom yaw
dogal dıs mekan ıstıyom
oda o havada ımkansız
dugun tarıhıde bıtek kısın uyuyo
kardesm ocak subat gbı asker cnku
tüh ya
mafoldumben

aslım ya kardeşim dağıtım iznine geldiği zaman yapın düğünü olmaz mı ki bilmiyorumkismile

Aklıma gelirsin kesin canım o gün heee ŞenizŞeniz

aslım ya kardeşim dağıtım iznine geldiği zaman yapın düğünü olmaz mı ki bilmiyorumkismile

aslıcım izin alıp kesinlikle gelebilir usta birliğine gitmeden olabilir yada ne biliyim 3 defa izin hakkı var her şekilde alabiliyor :nazar:

yok ecoş olmaz
çocuk 30 günmü acemi birliği yapıcak 70 günmü 90günmü o önceden belli olmuyoki
bak bi ay önce 2 kuzenim askere gitti
biri geldi 30 gün yapıp
diğeri 70güne tamamlayıp gelicekmiş
acemi birliğinin süreleri değişebiliyo öncedende bilinmiyo
ayrıca ne malum düğün tarihinde izin alabileceği
hem ben ikizim yanımda olmadan hazırlanamam o olmadan o heyecanı yaşayamam
ben kına gecesi akşamı annemin değil ikizimin yanında uyuycam
ben o derece düşkünüm ona
benim canım yansa yada onun canı yansa onun bi yeri yada benim bi yerim ağrısa hissederiz biz ikiz olduğumuz için
hem sizde bliyosunuz bi kaç ay önceden tutuluyo düğün salonu
nasıl ayarlıcaz oğuzumun iznine göre
o yüzden en güzeli o askere gitmeden yanımdayken olması düğünün

ya tabi sen bilirsin ben yalnızca öneri olarak söyledim
birde dağıtıma kaç günde geleceği gittiği yerle alakalı yani bileciğe gidenlerin hepsi 90 gün yapıyolar

yoo hayır geçen sene büyük kuzenim bilecik gölbaşında acemi birliği yapmıştı 30 gün sürdü
belli olmuyo o tatlım benim

X