Sipaydi ye Yardım lütfen

Chance okudum Konunu benimde
ocak ayında sözüm oldu haziranda nişanım olucak itşe :asigim::asigim:
Biz evde yaptık ama 70 kişi falan vardı dışarıdan pasta yaptırdık bide
tabaklara 3 çeşit tatlı 2 çeşit ise tuzlu hazırlattık kola-fanta o kadar.
Müzik oldu evde oynadık döktürdükk işte hep beraber vereliniortak:roflol::roflol::sm_cool:
Evde olduğu içinde bide kayınvalidem söz tepsisi almıştı o vardı:1shok:
Mendil falan yapmadık ama biz ohaoldumsmileohaoldumsmile

Bi ara da bir derdim var bölümüne takmıştım. Sürekli okuyup okuyup dertleniyodum valla.
Neyse kendime geldim şuan =))
Bende baya bi davetiye modellerine falan baktım netten.
Haftaya eminönüne gidersek vakit kalırsa cağaloğlu taraflarına filanda geçip ordanda davetiye bakmayı düşünüyorum kendimce =)) Ya nekadar pahalı davetiyelerde var. Okadar para verip alanlar varmı bilmiyorum. Boşu boşuna para. :S

pırlanta inan değmior herkez çöpe atacak o kesin net ve belli....
Direk ben gittim model elimdeydi zaten yaptırdım düğünde de öyle şekillilerden olucak
100 Tanesi 30 YTL çok iyi de fiyatı artmazsa tabi ıda var.
Şimdi düşünüyorum acaba nişanda nikah şekeri gibi bişeymi versek saçma ama nikah olmayacak ya
böyle herkeze anı olacak bişey istiyorum bi anda geldi aklıma.

kızlar bende sizin nişanlar için ankaralı namığın albümlerini indiriorum ist. gelirken getiririm :eek: ohhhhh angaralı değilim ankaralıyım ama kaydirigubbakcemile3

selam kıslar,

topiği takip ediyordum birkaç zamandır, o yüzden samimiyetimin kusuruna bakmayın. a.s.

ece, nişanlığın çok güzel, rengine ve ışıltılarına özellikle bayıldım, eminim çok yakışacak :nazar:

aynı şey seçil'in arabası için de geçerli, güle güle kullan canım :nazar:

aslı sizin de profil resminiz süper, ayşe özyılmazel'in albüm fotolarına benzemiş, çok güzel çıkmışsın :nazar:

ve maya'cım, oh be kurtulmuşsun kaydirigubbakcemile3 hem de içine sinerek, mutlulukla sıyrılmışsın tantanadan :nazar:

ben yaşanan gerginliklerden vs. şimdiden tırsıyorum da ondan dedim :) + çok güzel olmuşsun.saçın ve makyajın da çok yakışmış tabi nişanlın da :teytey:

selam kıslar,

topiği takip ediyordum birkaç zamandır, o yüzden samimiyetimin kusuruna bakmayın. a.s.

ece, nişanlığın çok güzel, rengine ve ışıltılarına özellikle bayıldım, eminim çok yakışacak :nazar:

aynı şey seçil'in arabası için de geçerli, güle güle kullan canım :nazar:

aslı sizin de profil resminiz süper, ayşe özyılmazel'in albüm fotolarına benzemiş, çok güzel çıkmışsın :nazar:

ve maya'cım, oh be kurtulmuşsun kaydirigubbakcemile3 hem de içine sinerek, mutlulukla sıyrılmışsın tantanadan :nazar:

ben yaşanan gerginliklerden vs. şimdiden tırsıyorum da ondan dedim :) + çok güzel olmuşsun.saçın ve makyajın da çok yakışmış tabi nişanlın da :teytey:

saol canım benimmmmm Şeniz

pırlanta inan değmior herkez çöpe atacak o kesin net ve belli....
Direk ben gittim model elimdeydi zaten yaptırdım düğünde de öyle şekillilerden olucak
100 Tanesi 30 YTL çok iyi de fiyatı artmazsa tabi ıda var.
Şimdi düşünüyorum acaba nişanda nikah şekeri gibi bişeymi versek saçma ama nikah olmayacak ya
böyle herkeze anı olacak bişey istiyorum bi anda geldi aklıma.

Aynen canım. en güzeli yaptın 100 tanesi 30 tl çok iyi. İnsanlar sadece adres bakıcaklar karttan okadar.
Ya şu nişan havluları var ya onlar çok güzel fikir ama ben 150 kişiye dağıtamam sanırım. orda bide havlu kavgası olurmuş. sen almadın ben almadın falan fıstık.
Hani iki tane güvercin oluyo ya beyaz. Nişan tepsilerinin içine de koyuyolar ondan. Onlar çok hoşuma gidiyo benim. Ne bilim maliyeti nasıl olur. Okadar kişiye nasıl dağıtılır. seninki daha kalabalık olucak. Bide senin salonun dağıtacağı bi hediye olucaktı yanlış hatırlamıyosam.

kızlar bende sizin nişanlar için ankaralı namığın albümlerini indiriorum ist. gelirken getiririm :eek: ohhhhh angaralı değilim ankaralıyım ama kaydirigubbakcemile3

Ben angaralıyım ucundan kıyısından bacım :dance::teytey:
Aklıma ne geldi çok alakasız ama sende duydunmu hiç bilmiyorum ama. Kırıkkaleliler yolun ortasından yürür. :eek:

pırlanta evet 150 kişiye belki güvercin olabilir ama 500 kişi olarak hesaplarsak eper çok zor yaw herkez 2 tane falan ister öyle olmaz.

Bana kalsa düğünden sonra evime gelenlere şık bişey veriyim diyorum ama öyle de olmaz hakanın ailesi hep aydında falan kararsız kaldım akşam görüşücez ya hakanla da bi konuşyım.

pırlanta evet 150 kişiye belki güvercin olabilir ama 500 kişi olarak hesaplarsak eper çok zor yaw herkez 2 tane falan ister öyle olmaz.

Bana kalsa düğünden sonra evime gelenlere şık bişey veriyim diyorum ama öyle de olmaz hakanın ailesi hep aydında falan kararsız kaldım akşam görüşücez ya hakanla da bi konuşyım.

Öyle düğünlerde veya ekstra dağıtılan şeylerde insanlarımız ikişer üçer almayı genelde kar sayıyolar :1shok:

Nişandan sonra Hakanın ailesi hemen aydına gidicekler otobüse binip. Çok kalabalıklarmı. Heralde amcası teyzeleri falan gelir size nişandan sonra. Yakın olanlara yani sizin eve gelenler yakınlar olur. Teyzelere, halalara, yengelere şu havlu fikrine taktıp, Erkeklerede birer çorap. Olmaz mı acaba:uhm:
Bakalım hakan ne dicek. Ben yasine desem. Hiçç girme o işlere gerek yok. DER YANİ kötükedihüso

evet duydum duymaz olurmuyum hiç kırıkkaleliler yolun ortasından yürürler çünkü kırıkkalede kadırım denen bişi yoktur ayrıca kız kırıkkalede artık ank. sayılır kaydirigubbakcemile3

Pırlanta kuzum öyle bişey istemiyorum.
Biblo-vitrin süsü tarzında bişey istiyorum. çorap yada havlu ömrü ne kadarki.
Üzerinde mesela ikmizin adı ve nişan tarihi bildiğin nikah şekeri işte ama daha şık sevimli bişey istiyorum :1rolleyes::1rolleyes:
Gelcekler sonra bize gelmezler salonda olacak zaten ya hepsi kaynanama giderler orada kalırlar işte yerimsenibenyerimseniben

Getir be canım getir lazım bize

yaw clementine asıl adın ne senin zor geliyor bu nickşutarafagitti

kaydirigubbakcemile3 sen de haklısın canım valla, almışım zamanında. eternal sunshine of the spotless mind diye bi filmdeki kısın adı, çok sevmiştim kızı da, filmi de. filmin adı bile zormuş :bbo:

"clem" deyu kısaltabilirsin, adım da sevin. a.s

canım benim bi arkadaşım nişandan sonra en sevdiği arkadaşları alıp eğlenceye gitmişti oradada kendisi ve nişanlısının adının yazığı bir havlu vermişti hatta havlusu hala bende duruyor bak öyle bir şey yapabilirsin kız sende :eek:

hımmmm bilmiorumki canım dur ben bi düşüniim iicene de mutaka aklıma bi fikir gelir benim cin gibiyim maşallah da sempatiksalakcinni

X