Sipaydi ye Yardım lütfen

Speedyi bilmem ama ben karar verdim. Yandan bişey yaptırıcam. Yandan aşağıdan bi topuzda olabilir. Yukardan salkım saçakta gelebilir. Ama yandan olacağı kesin kaydirigubbakcemile3

cnm bende o tarz birşey istiyorum ama benim saçım çok çabuk salıyo kendini bide çok oynarım kesin ben saçın lüleleri düşerse kötü olur ondan kararsız kaldım topuzda istemiyorum duvaksız tip duruyoo

Valla bildik yada iyi bi kuaföre gidersen güzel yaparlarsa hemen salmaz kendini bence. Birsürü sprey sıkıyolar. Lüle lüle yaparlarsa o kazanlarda daha çok bekletirler ne bilim nişan için olacağını da bildiklerinden oynucaz edicez ya daha bi dikkatli yaparlar sabitlerler.

inş cnm yaaa vezir olcağımıza rezil olmayalımdakaydirigubbakcemile3 sen ayarladınmı cnm kuaförünü

inş cnm yaaa vezir olcağımıza rezil olmayalımdakaydirigubbakcemile3 sen ayarladınmı cnm kuaförünü

Benim sözlüm ayarladı. Sözlümün kiracısı kuaförmüş. Oraya gidicez. Bakalım güzel yaparsa nişanda düğünde de oraya gidicem. Nişanda içime sinmezse düğünde daha güzel bi yer buluruz diye düşündük.

Speedyi bilmem ama ben karar verdim. Yandan bişey yaptırıcam. Yandan aşağıdan bi topuzda olabilir. Yukardan salkım saçakta gelebilir. Ama yandan olacağı kesin kaydirigubbakcemile3

hımmm benimde yandan bi model olucak ama bırakıcam kuaföre ben bakınca olmuyor
onlar anlattığım tarzda yapar sözde yandan topuzdu :lepi:

Çıkış saatin mi? Hadi iyi akşamlar. Bende yarım saat sonra çıkıcam inşallah

evet canım benim çıktım daha yeni geldim eve guclubacismileguclubacismile

grş tatlım benim

onlar ona göre ayarlarlar canım merak etme
kk dan ayrılamamışsın bu arada yıne buradasın :lepi::lepi:

yok efendim çok kalınmış rahat edemezmişim bilmem ne. ya diyorum ben gayet rahatım yok illa kalın diyorlar ama herşeye rağmen ben çok seviyorum ve takacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum cnm

aaa cnm hoş geldin yaa

kalınlığıda çok normal tatlım benim bende seninki gibi bişey alıcam artık ince alyans kalmadıki zaten.. sen beğendiysen hiç sorun değil allah hiç çıkarmamanı nasip etsin inş cnm

benim söz için ince alyanstı ama bizim bide nişan olucak diye öyle oldu sen kalın istiyorsan kime ne kuzum boşver benim birazck daha incesi olcak yanına tek taş geldi mi rahatsız etmesin diye

benim söz için ince alyanstı ama bizim bide nişan olucak diye öyle oldu sen kalın istiyorsan kime ne kuzum boşver benim birazck daha incesi olcak yanına tek taş geldi mi rahatsız etmesin diye

canlarım parmağınızda güzel duruyorsa içinize sinmişse ince kalın ne farkeder demi ince alyanslarda çok zarif duruyo eminim parmağına çok yakışır cnm benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…