Sipaydi ye Yardım lütfen

kız allah seni koptummm heeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 düşmez cnm düşmez düşersede şey dersinn amannn yiğidin malı meydanda olrmuşşş:roflol:

kız allah seni koptummm heeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 düşmez cnm düşmez düşersede şey dersinn amannn yiğidin malı meydanda olrmuşşş:roflol:

Allahın verdiğini Kuldan neden saklayım dimi ama eyvahedigeldismile
Hakan yaptırıken gördü dedi bu üstünden düşerse git at kendini delikafadulden

merak etmem canım senide aslınında yanından 5 dak. ayrılmicam zaten kimseyide tanımıyorum bi siz tanıyorum kaydirigubbakcemile2

eyvah eyvah durum vahim yaniiikaydirigubbakcemile3 bişey olmaz tatlım yaa ama dikkat et ona göre diktir sıkı olsun baya yoksa elin sürekli orada olur ki oda hoş bi görüntü olmuyoo

eyvah eyvah durum vahim yaniiikaydirigubbakcemile3 bişey olmaz tatlım yaa ama dikkat et ona göre diktir sıkı olsun baya yoksa elin sürekli orada olur ki oda hoş bi görüntü olmuyoo

Canım zaten ilk prova da kadına diyorum sıkma yeter diye.
Çok güzel Tam oturdu üstüme sıkıntı olacağını hiç sanmam.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ohh ii o zaman sipydimm olsun zaten sıkılsamda ben sana bi kere söz verdim ne olursa olsun mutalak gelicem nişanına sonrada arabamla gezip tozucaz düttttttt düttttttttttt aklinialirimsmile

ohh ii o zaman sipydimm olsun zaten sıkılsamda ben sana bi kere söz verdim ne olursa olsun mutalak gelicem nişanına sonrada arabamla gezip tozucaz düttttttt düttttttttttt aklinialirimsmile

ooo ozaman bi gelsin canım benim
Zaten merak etme detaylı konuşuruz ona göre plan yaparız seninle.
Merak etme Allah göstersin de o günleri :Saruboceq::Saruboceq:

o zaman sorun yok cnmm süperrrr... bakalım benimki nasıl olcak merak ediyorum valla

o başka bi heycan çokta güzel laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

pırlanta niye sordum yaşımı sen kaçlısın.

Merak ettim şeker. Ben seni 85 li falan düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3
Ben 87'liyim.

kızlar bakın bunlar benim nişan çiçeklerim her biri benim eserim:)) nişanda davetlilere dağıtılacak hatıra olarak ama bi üzerindeki notlar eksik onlarda oldumu tam olcak inş kızlar umarım beğenirsiniz

Ellerine sağlık. Bunları teker teker sen yaptın yani tebrik ederim. vereliniortak Nişanda dağıtmak için bende kendi elimle bişey hazırlamak istiyorum ama en az 150 kişiyiz. Bilmiyorum ne yapabilirim.

X