Sipaydi ye Yardım lütfen

canlarım parmağınızda güzel duruyorsa içinize sinmişse ince kalın ne farkeder demi ince alyanslarda çok zarif duruyo eminim parmağına çok yakışır cnm benim

Tabikide değişecek diye aldım zaten benim istediğim modeller farklı zemuszemus
bakalım ozamanlar gelsinde bizde alalım nişan alyansımızı :lepi::lepi::lepi:

benim söz için ince alyanstı ama bizim bide nişan olucak diye öyle oldu sen kalın istiyorsan kime ne kuzum boşver benim birazck daha incesi olcak yanına tek taş geldi mi rahatsız etmesin diye
ben de öyle istemiştim ama söz de alyans takmadık biz arası kısa olduğu için. kayınvalidem bana tek taş taktı ama alyans kıvamında bilmiyorumkismile
o yüzden ikisini beraber takamayacağım

ben de öyle istemiştim ama söz de alyans takmadık biz arası kısa olduğu için. kayınvalidem bana tek taş taktı ama alyans kıvamında bilmiyorumkismile
o yüzden ikisini beraber takamayacağım

kızlar benim söz nişan bi arada olcak biz sevgiliyken tek taş taktı sevgilim bana şimdi nişan olcağı için hem alyans alacaz hemde elimdeki tek taşı değiştirecem takım tarzı bişey alacam birbirine uyumlu yani

cnm aslında benim gibi değiştiremez misin benimde şu anki tek taşımın yanına hiç bi alyans yakışmıyo ondan değiştirecem üstüne ekleyip alacaz yani biri sağda biri solda garip durmaz mı tatlım biraz

cnm aslında benim gibi değiştiremez misin benimde şu anki tek taşımın yanına hiç bi alyans yakışmıyo ondan değiştirecem üstüne ekleyip alacaz yani biri sağda biri solda garip durmaz mı tatlım biraz

haklısın da ne bileyim bunu kayınvalidem beğenip almış üstelik üçlü set olarak almış değiştirmek istemiyorum alyansımı da zaten yeterince taşlı aldım e normal tek taşımı da eşim alsın akıl edip de di mi ama bayanssulusmile

haklısın da ne bileyim bunu kayınvalidem beğenip almış üstelik üçlü set olarak almış değiştirmek istemiyorum alyansımı da zaten yeterince taşlı aldım e normal tek taşımı da eşim alsın akıl edip de di mi ama bayanssulusmile

hmm istemiyorsan kalsın tatlım o zaman çünkü gayet hoşmuş yani takıların... eee alsın tabi ayolll senin gibisini almış bide tek taş alsın ne olcak:sm_cool:

öle cnm ama yani biz kendimiz pırlantayız zaten bide eşimiz aldımı bize bi pırlantaa allahhh yemede yanında yat:roflol:

X