sinopta tavsiye edeceğiniz tatil bölgsi ve otel

Gullusen

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
9.606
3
41
arkadaşlar 24 gün sora düğünüm var ama hala bi yer bulamadık balayına gidicek ,,,

sinopu düşünüyoz bildiğiniz güzel bi otel ve yer varsa lütfen yazarmısınız yardımcı

olunyoksa bu gidişle tatile çıkamıcasssfisfisfis

canim Fazla Uzağa Gitmek Istemiyoruz Sinop Bizim Için Ideal Ve Herkes Gitmmeizi Sölüyo çok Güselmiş

Balayı için bula bula sinopumu buldunuz hayret...
Nice gidelecek yer varken bir yer bulamadım falan yazmışsınız.
Kuzum çıkın ege akdenize giden allah aşkına yaa

ne demek yani nasıl bi söyleyiş tarzıdır bu..

evet sinopu bulduk yukardada anlattığım gibi kimseyide ilgilendirmez fikri olan arkadaşlar yazsın lütfen:kızgın:

balayı şehirlerinin lisansımı var yoksa :1shok: aaaa aa :1shok: ne ka cahilim ben hangine gitsem acep :kahve:

kızlar geçen sene kaynımlar gitti sinopa tatil için, öve öve bitiremediler
onlar pansiyonda kalmışlar, ev sahipleride çok misafirpervermiş, yemek için bile uğraşmamışlar, hep ev sahipleri yapıp davet etmiş bunları

bizede kaynımlar tavsiye ettiler, ama 2 çocuğumuz olduğu için ben de otel de kalmak istiyorum zaten 1 hafta kalıcaz, onuda yemek yapmakla, bulaşık yıkamakla geçirmek istemiyorum, o yüzden baktım bu topiğe, belki iyi bi otekl tavsiye eden olur

gızzzz senin düğünde yaklatı demek haaa
anam sinop bir tane.bizde bakalım 20 temmuzda izne ayrıldığımda düşünüyoruz.
sen karar verirsen söyle bakalım bana da ok mi fıstığım?

gızzzz senin düğünde yaklatı demek haaa
anam sinop bir tane.bizde bakalım 20 temmuzda izne ayrıldığımda düşünüyoruz.
sen karar verirsen söyle bakalım bana da ok mi fıstığım?

canım benim çok saol evet çok istiyom orayı görmeyi..

15 günüm kaldı şeker:icecream:

tamam güsel bi yer bulursma yazacam burayaŞeniz

kızlar geçen sene kaynımlar gitti sinopa tatil için, öve öve bitiremediler
onlar pansiyonda kalmışlar, ev sahipleride çok misafirpervermiş, yemek için bile uğraşmamışlar, hep ev sahipleri yapıp davet etmiş bunları

bizede kaynımlar tavsiye ettiler, ama 2 çocuğumuz olduğu için ben de otel de kalmak istiyorum zaten 1 hafta kalıcaz, onuda yemek yapmakla, bulaşık yıkamakla geçirmek istemiyorum, o yüzden baktım bu topiğe, belki iyi bi otekl tavsiye eden olur

bizde öle bi yer olcak sanırım canım bakalım inş güsel bi yer buluruz çok saolŞeniz

arkadaşlar 24 gün sora düğünüm var ama hala bi yer bulamadık balayına gidicek ,,,

sinopu düşünüyoz bildiğiniz güzel bi otel ve yer varsa lütfen yazarmısınız yardımcı

olunyoksa bu gidişle tatile çıkamıcasssfisfisfis

canım evet sinop güzeldir,Diyojen otel,apart şeklinde olan ayışığı motel var,kumsal otel var,north sayls otel var,şehir içinde mola otel var ,kalınacak oteller var,sinop güzel şirin bir yerdir,ancak karadeniz havasını bilirsin,denize şu anda girenler var ama hava hergün güzel olmayabilir.sana mutluluklar dilerim.a.s.

canım evet sinop güzeldir,Diyojen otel,apart şeklinde olan ayışığı motel var,kumsal otel var,north sayls otel var,şehir içinde mola otel var ,kalınacak oteller var,sinop güzel şirin bir yerdir,ancak karadeniz havasını bilirsin,denize şu anda girenler var ama hava hergün güzel olmayabilir.sana mutluluklar dilerim.a.s.

canım çok saolŞeniz

bu otelleri araştırcama.s.

Oralar ne kadar pahalı haberiniz yok heralde... Ben Antalya lıyım düğünüm de orda olacak yine de Antalya düşünmüyorum...

Ne yaniii parası olmayan hele hele Akdenize Ege ye gidemiyorsa balayı yapmaya hakkı yok mu :dilcikar: Karadeniz olur Güneydoğu Anadolu olur neresi olursa olsun ülkemizin ne güzel yerleri var keşke paramız olsa da her yerini görsek ülkemizin gitsek balayına... :kızgın:

Güllüşenim çok para harcamak istemiyorsanız pansiyonlarda da kalabilirsiniz hem uygun olur hem de istediğiniz ilde geçiririsiniz balayınızı...

Benim öğretmen arkadaşlarım Geliboluna gittiler balayına pansiyonda kalmışlar hem daha uygun hem de istediğimiz yerde yemek yedik otele bağlı kalmadık hem de Çanakkaleyi ve Geliboluyu gezdik dediler.. İstiyorsanız siz de Sinopta öyle bir pansiyonda kalıp kalan paranızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz...yerimseniben

Oralar ne kadar pahalı haberiniz yok heralde... Ben Antalya lıyım düğünüm de orda olacak yine de Antalya düşünmüyorum...

Ne yaniii parası olmayan hele hele Akdenize Ege ye gidemiyorsa balayı yapmaya hakkı yok mu :dilcikar: Karadeniz olur Güneydoğu Anadolu olur neresi olursa olsun ülkemizin ne güzel yerleri var keşke paramız olsa da her yerini görsek ülkemizin gitsek balayına... :kızgın:

yawru kuş bende anlamıyorum balayı denince akla neden ege geliyo ..

ne güsel gezilcek görülcek yerler varken
burarnın yeşilliğine taşına toprağına kurban olun be
varmı karadenizim gibisi:dilcikar:

trabzona da gelen balayı ciftleri var ayrıca..

bu ne dingil bi hayat ,bu ne kopuk bi yaaşamm tarzı (ivedik misali):roflol::roflol::roflol:

yawru kuş bende anlamıyorum balayı denince akla neden ege geliyo ..

ne güsel gezilcek görülcek yerler varken
burarnın yeşilliğine taşına toprağına kurban olun be
varmı karadenizim gibisi:dilcikar:

trabzona da gelen balayı ciftleri var ayrıca..

bu en dingil bi hayat ,bu ne kopuk bi yaaşamm tarzı (ivedik misali):roflol::roflol::roflol:

Canım benim öğretmen arkadaşım Samsunlu yani Karadenizli olduğu halde geçen sene Sinop a gitmiş balayına... Çok da memnun kalmış.. Ben pazartesine ona sorayım nerede hangi otelde kalmışlar olur mu tatlişko yerimseniben

Güllüşenim çok para harcamak istemiyorsanız pansiyonlarda da kalabilirsiniz hem uygun olur hem de istediğiniz ilde geçiririsiniz balayınızı...

Benim öğretmen arkadaşlarım Geliboluna gittiler balayına pansiyonda kalmışlar hem daha uygun hem de istediğimiz yerde yemek yedik otele bağlı kalmadık hem de Çanakkaleyi ve Geliboluyu gezdik dediler.. İstiyorsanız siz de Sinopta öyle bir pansiyonda kalıp kalan paranızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz...yerimseniben

saol bidenem benim bizde öyle bi yer düşünüyoruz ve biza yakın olduğu için tercih ettik sinopu malum 1 hafta izin vartatlicadiarzu ve 1 haftayıda orda geçiremeyiz yine bi 4 gün kalırız..

bi yer bulduk ama bakalım hayırlısı canım çok soalŞeniz

X