sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

nys kızlarrr sinirr ve gıcık olduklarımızın devamını yarın anlatırımm ben kaçımm şimdii çok uykum geldii saflaştımm 2 ye doğruu benim kafa duruyoo öptüm hepinizii muckk asom patimm ve diğerr saygıdeğerr arkadaşlarrr byby:):)

ayy ben ede şu ayşe tütere gıcık oluyorum bilmiyorum denk geleniniz var mı....bir tv kanalında yemek programı yapıyor...yanında da yardımcı bir tiyatrocu bayan var...onu nasıl eziyor ,aşağılıyor....arada sırada denk gelince izliyorum yazık kıza yaa...nasıl dayanıyor o kadına anlamıyorum....fırsatını bulursanız mutlaka izleyin...

asenaya uyuzum dansöz ama robot gibi ya odun gibi resmen hareketleri durusu oynayisi insan bi gülümser ya zorla yaptiriyomuslar gibi dans ediyo bide saclarina uyuz oluyom bi sekill verdirt lüle lüle falan
erkek gibi oda hal ve hareketleri konusmasi

ayy ben ede şu ayşe tütere gıcık oluyorum bilmiyorum denk geleniniz var mı....bir tv kanalında yemek programı yapıyor...yanında da yardımcı bir tiyatrocu bayan var...onu nasıl eziyor ,aşağılıyor....arada sırada denk gelince izliyorum yazık kıza yaa...nasıl dayanıyor o kadına anlamıyorum....fırsatını bulursanız mutlaka izleyin...
hoşgeldin şüko..evet ya ben izliyorum ve deliriyorum çakkaydirigubbakcemile5..donuk ruslar gibi konuşuyo kadın hiçte güzel değil yemekleri..herşeyi o biliyo havalarında süpersin:lepi:unutmuştum...
safiye soyman ve fayik e sinir oluyorum ya

delikafaduldendelikafaduldenal bendende o kadaralkisalkisalkis

sevgilisinden her türlü igrenc muameleyi gören buna ragmen boyun egen ve gerekce olarakta napim seviyom diyen kizlara
sosyetik gözükmek icin cirpinanlara
tvde 2 insan tartisirken birinin bakin efendim ben sizi dinledim sizde beni dinleyin lütfen demesine
cantasini dirsekte tasiyan kizlara
hülya avsarin gerksiz kahkahalarina
seda sayanin herseyine
zaranin hanim kiz pozlarina
SINIR OLUYORUM
yetermi kaydirigubbakcemile3

sevgilisinden her türlü igrenc muameleyi gören buna ragmen boyun egen ve gerekce olarakta napim seviyom diyen kizlara
tvde 2 insan tartisirken birinin bakin efendim ben sizi dinledim sizde beni dinleyin lütfen demesine
seda sayanin herseyine
SINIR OLUYORUM

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çantasını dirsekte taşıyan kızlara:lepi:
artar bile harikakaydirigubbakcemile3

seda sayanin herseyine
SINIR OLUYORUM

aynen canm a.s

ajda pekkana sinirim ya neydi ne oldu estetik yaptira yaptira ben onu ortaköyde gördüm bi kere sok oldum ya korktum resmen agzini kapatamiyo salyasi akiyo farkinda diil

paranla rezil olmak denir buna bence parasiyla cirkinlesdirdi kendini iyice yazik

allah vergisi olan güzelligine sükretmedi elim ayagim tutuyo saglikliyim demedi

gülse birsel!hiç sevmedim çok itici buluyorum
evlerde dantel mantel,incik cıncık süslere sinir olurummdelikafadulden

evlenmek için durmadan oya dokuyanlarada sinir oluyorum ben
ufff ne gereği var evde dantele
akrabalara çeyiz dagtcaksanda alırsn satın bi kaç tane :mymeka:

gülse birsel!hiç sevmedim çok itici buluyorum

ayyy evet bide en son bir reklam filmi cekti ya televizyona cikip anlat diyo özkan ugurda tvnin üstüne cikiyo aman ne komik ne komik cok yaratici -tatlicadiarzu-

mantar gibi türeyen dizilere sinir oluyorum naniknanik
hepsi hemen hemen birbirinin aynısı
hiçbir tat vermiyorlar kimiside yabancı dizilerden alıntı :sm_confused:

evlenmek için durmadan oya dokuyanlarada sinir oluyorum ben
ufff ne gereği var evde dantele
akrabalara çeyiz dagtcaksanda alırsn satın bi kaç tane :mymeka:

ben böyle çeyizleri çok gereksiz ve itici buluyorumkaydirigubbakcemile5

murat dalkilicin kasaaba klibinde agzini 1 metre ayirmasina
esra erolun cok sevgi dolu hallerine sinir oluym:)

tv ile çok vakit geçirmiiyorum....sevmiyorum
dizilerde saçma,hep aldatma dolu
gıcık oluyorum dizilere bende,ama arada bakıyorum yapck bişeym yoksa mecbur

ama yurtdışında neler var neler
örn=prison break süper bi dizi bence

2 saattir facebook acilmiyo onada cok sinir oldum bak :)

X