sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

hani orta yasli adamlar vardir ya söyle bakimsiz tarzan misali disler sararmis kafada sac kalmamis göbek almis basini gidiyo agizlarindan salyalari akarcasina kari kiz pesinden bakarlarda laf atarlar ya bide yaslarina baslarina bakmadan gicik diil uyuz oluyorum resmen:eek:klava:

bend ebendekaydirigubbakcemile3iğrenç derecede antipatik dansı-tatlicadiarzu-
evet kanka sadece gıcık olduklarımız:)sende hoşumuza gidenleri aç o zaman,ilk müşterin burdaki tayfa bak:)..en başa beyazı koyarsın dimi namussuz seni hadi hadii:eek:
bir gıcık olduğum daha:erkeklerde nerdeyse çatalı gözüken düşük bel kotlarÇok üzgünüm çoookher yer meydanda ya tirbiyesizler..valla benim herifin yanında denk gelmiyo allahtan :)kavha çıkarır valla deli

ayy aso bizim snfta biri var hep gözüküyo böğğğ
gıcık oluyo yaa erkeklerden soguom bişe deglde :lepi:

hani orta yasli adamlar vardir ya söyle bakimsiz tarzan misali disler sararmis kafada sac kalmamis göbek almis basini gidiyo agizlarindan salyalari akarcasina kari kiz pesinden bakarlarda laf atarlar ya bide yaslarina baslarina bakmadan gicik diil uyuz oluyorum resmen:eek:klava:

incitaneme bi alkış dahaaaa alkisalkisalkis

aso bu murat dalkılıç
ayy gıcık havalı

Son düzenleme:
vallaa kızlarr süpersinizzz çok gıcık şeyler varr hakkettennn...
ben en çokk bakımsızz kadınlara çok kızıyorummm nedenseee çok sinir bozucuu ya evlenmişş iş bitmişş gibi hiç kendilrine bakmıyolar bazılarıı onun içinde kocalarıı altatıyoo bencee

slmm kızlarr asomm hayırlıı olsun canım topiğin süper olmuşş içimiizi dökek birazza.s.:KK70:.D..
yalakalık yapanlara ,para gözleree,bıyıkları çıkmışş ve aldırmakdn aciz kadınlara,hafifden bacakları görününcee görünen tüylereee böğğ iğreniyorummmtabikide kadınlarınn ki ehuehuheuueu..delikafaduldendelikafadulden
devamlıı kendii konuşan karşıdakine fırsat vermeyenlere.:jeyyar:.
kıskançlaraa kendinii bişey sananlaraa şimdilikk bölee canlarr daha çooook yazarımm ben:):)
:lepi:
duygum süpersinkaydirigubbakcemile5hoşgeldin.bundan sonra burdayız desenekaydirigubbakcemile3
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
eferin incitanem

yeni smilemiz var artıkın
yeni smil fok balıkları gibi ya ben sevmedim:dilcikar:benim kolbastı smilim olmadı bananekaydirigubbakcemile
bende bana hamileyken asilanlara gicik olmusdum birinde arabadaki genc ayni benimle karinca hizinda ilerliyo arabasinda laf atiyo bende bagirdim ortaparmagimi gösterdim:eek:ama napiim yanimda annem vardi kizim ne bilsin evli barkli oldugunu alnindami yaziyo sanki dedi
evli barkli oldugum alnimda yazmiyodur ama koca göbisimle anne adayi oldugum karnimda yaziyo dedim :))))

orta parmak gösterdin he :eek:kaydirigubbakcemile3alemsin ya bide smiley koymuş yerim seni:))böyle şerefsizler var işte...

süper fal bakarım ama kimseye söyleme diyip baktığı falda kuştan böcekten başka bişey demeyen bide hava atan kadınlara sinirmi siniroluyomm:enbuyukkk:

hehe kahve falı bakarım deyip anlatması 1 dk sürmeyen kadnlara gıcık oluyom
insan biraz masal gibi dnlemek istiyo yaa :)))

hoşbuldumm asomm evet bundan sonraa burdayızz tabikideee :KK70::KK70:

aso benm çizmemi begenmiyolar diyodum ya heniii.aynı resmi sblue eklemş,taba rengi bak bi ara

kendini bilebile kullandıran,degmiycek erkeğin peşinden koşan kızlara gıcık oluyorumm :kızgın:

aso bu murat dalkılıç bizim okuldan biliyon dimi beyaz da şuan
ayy gıcık havalı
bimiyodum,dinlemem zaten damarcıyım ben:)
hoşbuldumm asomm evet bundan sonraa burdayızz tabikideee :KK70::KK70:
duygu sana gıcık oluyorum çok güzel dudakların var ve beğenmiyosun:))..kızlar bu hatunda bir dudak var angelina halt etmiş:lepi:ama kızımız beğenmiyoo:sm_cool:...:1hug:

çocuğunu döven kadınlara deli oluyorum:eek:klava:

ben her telden dinlerim biliyon aso ama murat havalı
havalı erkekleri sevmem

iboya gicik oluyorum yani ibrahim tatlisese ha hülya avsar ha o al birini vur birine ikiside kendini övmeyi cok severler sonundada kendi dilleriyle kendilerini bitirdiler bence

kendini bilebile kullandıran,degmiycek erkeğin peşinden koşan kızlara gıcık oluyorumm :kızgın:
aynen canımm bende zaetnn öyle kızlaraa hayrettt ediyoum yaa tiksiniyo insankötükedihüso..

bimiyodum,dinlemem zaten damarcıyım ben:)

duygu sana gıcık oluyorum çok güzel dudakların var ve beğenmiyosun:))..kızlar bu hatunda bir dudak var angelina halt etmiş:lepi:ama kızımız beğenmiyoo:sm_cool:...:1hug:

canımm benim saol bende gıcık oluyorum o konuda kendime:lepi::lepi:..
ama artıkınn takmıyorum beni beyenen böle beyensinnn ehuehuehuehueheu demiiii kıalarrr yaff..
hadinn katılın bana haklsınn duygu deyindee kendimii bişi sanıyım zuhahahhaha-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

pati havali deyince harbi söyle en yakisikli benim elimi sallasam 50tane bulurum hicbir kiz beni reddetmez bana hayir dicek daha annasinin karnindan dogmamisdir diyen erkekler varya sinir olurum ya bulunmaz hint kumasilar sanki:eek:klava:

X