sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

gorkem üçüzler çizgi filmine gıcık oluyorm :)))
kardeşim hep izliyo gına geldi

gorkem üçüzler çizgi filmine gıcık oluyorm :)))
kardeşim hep izliyo gına geldi

naniknanik :sm_cool: ama cok sevimlilerrrrrrr hihoyyyt
cizgi film demisken bende safinaza sinir oluyom cok capkin kim isine ge´lirse ona gidiyo :sm_cool:

ayyy evet bide en son bir reklam filmi cekti ya televizyona cikip anlat diyo özkan ugurda tvnin üstüne cikiyo aman ne komik ne komik cok yaratici -tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-iflitttler yaa
mantar gibi türeyen dizilere sinir oluyorum naniknanik
hepsi hemen hemen birbirinin aynısı
hiçbir tat vermiyorlar kimiside yabancı dizilerden alıntı :sm_confused:
kaydirigubbakcemile5
naniknanik :sm_cool: ama cok sevimlilerrrrrrr hihoyyyt
cizgi film demisken bende safinaza sinir oluyom cok capkin kim isine ge´lirse ona gidiyo :sm_cool:
:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile5
safinaz tam bir o..:))bende gıcık oluyorum onalülülülülülü

b-2691-ajdar.jpg

0000156.jpg

index-image.jpg

kaleçöp.jpg

news_manset_resim_zs_Varmisin_Yokmusun01.jpg

zam.jpg

resimli anlattım:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
[
ay catlaksin sen ya üsenmemis resim eklemis gece gece iyi güldürdün beni cok iyi geldin bana canim ya vallahi allahda seni hep güldürsün ajdari unutmusduk demi ya cikitamuzlu nanesiylekaydirigubbakcemile5:roflol:

ay toptan sildim iyimi :)))))))

Son düzenleme:
incitanem alıntı sil:)tekrar yazarsın sayfa çok yer kapladı ben onu silmiştim..:)

ne alıntı silmesi ben anlamadm asoo yaa
şimdi kaç gün snra gelcen,kim anltck bunu bana senağlama

ne alıntı silmesi ben anlamadm asoo yaa
şimdi kaç gün snra gelcen,kim anltck bunu bana senağlama

canim bana kastetmisdi onu kafaya takma sen fotolarla gicik olduklarini eklemisdi bi danteli foto vardi boyutu cok büyük asiri derecede yer kaplamisdi bende alninti yapmisdim sonradan o düzenleme yapip silmis bendende rica etmisdikaydirigubbakcemile5

canim bana kastetmisdi onu kafaya takma sen fotolarla gicik olduklarini eklemisdi bi danteli foto vardi boyutu cok büyük asiri derecede yer kaplamisdi bende alninti yapmisdim sonradan o düzenleme yapip silmis bendende rica etmisdikaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 saol incitanem açklaman için bende ne sildinz merk ettim azcuk :eek:

bende ajdar a gıcık oluyorum
adam bide mühendis :)))

bide paparazzilerde olan azzzz sonraya gıcık oluyorum
2 saat snra veriyolar haberi

bende ajdar a gıcık oluyorum
adam bide mühendis :)))

bide paparazzilerde olan azzzz sonraya gıcık oluyorum
2 saat snra veriyolar haberi

al bendende okadar canim
ben bide futbol maci sonrasi kanallarda yapilan yorum üstüne yorumlara sinir oluyorum ya bitmek bilmiyo hakötükedihüso:eek:klava:

ajda pekkana sinirim ya neydi ne oldu estetik yaptira yaptira ben onu ortaköyde gördüm bi kere sok oldum ya korktum resmen agzini kapatamiyo salyasi akiyo farkinda diil

paranla rezil olmak denir buna bence parasiyla cirkinlesdirdi kendini iyice yazik

allah vergisi olan güzelligine sükretmedi elim ayagim tutuyo saglikliyim demedi

heheh okaaaa estetiği sen yap bakalım bı yerın kapanıyomu...yakında çişinıde tutamaz o :roflol:ıyy akıcak...:roflol:

alkisalkisalkis
al bendende okadar canim
ben bide futbol maci sonrasi kanallarda yapilan yorum üstüne yorumlara sinir oluyorum ya bitmek bilmiyo hakötükedihüso:eek:klava:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis ıyyy nefret edıyorum ozaman tv den her yerde aynı..yok özeti yok devre arkası yok sntra..

ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol sözünü çok beğenirim.benimde en sinir olduğum konu insanların olduğundan farklı olması yada olmaya çalışması yapmacık tavırlardan yalancılardan iki yüzlülerden nefert ederim

sunucularin program sonrasi bana ayrilan sürerinin sonuna geldik demelerine sinir oluyorum
yeter artik bska bise bulun daha yaratici olun ama dimi aaaaaa

mehmet ali erbille 50 sarışın yarışmasına sinir oluyorum...ne gerek var böyle anlamsız yarışmalara..
hepsi geriden bişeye benziyo gibi görünsede yakın çekimde saçını oksijenle açmış Sulukule şoparlarına benziyolar..sırnaşık şey

en sinir oldugum konulardan biri yüzüne karsi canim cicim balim olupda arkasindan demedigini brakmayanlar vardir ya sinirim bozulur iyice

facebook ta seksi poz verme çabalrı yok mu kızlarınnn :kızgın:
allahım yaaa sinir şeyler

feysbukada sinir oluyom zate

X