sinir olduğumuz laflar,tipler,tv de gördüklerimiz:)sınırsız geyik başlasın...

yes yes:jeyyar:
simdi böyle yazdim diye banada gicik olmayin sakin halülülülülülü
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sen benim topiclerimin gülüsün be sana kızılırmı baş tacı olursun ancaŞenizgeyik yazdına göre geyik serbes:lepi:
ayy tam diycektim canm aso sevmiyo diye :roflol:

halt etmişssin:dilcikar:siz benim daimi müşterimsiniz kızım:roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sen benim topiclerimin gülüsün be sana kızılırmı baş tacı olursun ancaŞenizgeyik yazdına göre geyik serbes:lepi:

:lepi: :lepi: katılıyorum asoma

ben gülbeni de sevmiyorum yaaa
kendine hanm hanımcık bi kadın profili çizmeye çalışıyooo

halbuki ne videoları var dimi:nazar::roflol::roflol:çok güldüm ya öle bi demişki..
incitanem sen yurt dışında yaşıyosun..benim demek istediğim türkçeyi zor konuşan hanzolar olur ya hanikaydirigubbakcemile3
pati,gülbenin 15 yaşındaki videosunu görsen öyle gıcıkkidelikafaduldendelikafadulden..alişanla çağlada çıktı geçen..bak onlarda çok gıcık:teytey:

nakitle alışveriş yaptığım yerlerde indirim olmayınca almıyıp çıkıyorum:dilcikar:eek:nlara gıcık oluyorum 3-5kırsa ölürler sanki hıhlülülülülülü
epilasyon sonrası yine çıkan tüylerime:eek:klava:..kırılan tırnağıma..kızların poz verirken dudağını öne çıkarma pozuna deli oluyorumdelikafadulden 333 derken donmuş pozu
bu resmin daha öne gelmiş dudaklısı artı pembe ve kırmızı glosla sürülmüş vıcık vıcık olanlalısı..cümlemde süper oldu olanlısı:)
lkphs7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
nakitle alışveriş yaptığım yerlerde indirim olmayınca almıyıp çıkıyorum:dilcikar:eek:nlara gıcık oluyorum 3-5kırsa ölürler sanki hıhlülülülülülü
epilasyon sonrası yine çıkan tüylerime:eek:klava:..kırılan tırnağıma..kızların poz verirken dudağını öne çıkarma pozuna deli oluyorumdelikafadulden 333 derken donmuş pozu

abovvv dime kiz bacimla yeni yilda dondurulmus 333lü pozumuz var bidene:roflol:demekki albümümde görsen kizacan hemi:roflol:
harikasin dadlum:1hug:a.s.

biz yazıyoruz yaa görende diycek bunlar iç bişeden hoşlanmıyo :)))

beyazı izliyom şuan...çok begenirim kendilerini :asigim:

hep gıcık olduklarımız mı aso ??

abovvv dime kiz bacimla yeni yilda dondurulmus 333lü pozumuz var bidene:roflol:demekki albümümde görsen kizacan hemi:roflol:
harikasin dadlum:1hug:a.s.
benim yokmu sandın:roflol:ya bunu alışkanlık haline getiren facebooklarına falan koyanlar olur ya 16-19yaş grubu:kahve:

otobüste ayakta kalınca gıcık oluyorumm..kızlar bide bazı yaşlıların ağzı değişik bir sarımsak kokuyo:)onlara ras geliyosam bide:))ya bizde yaşlanıcaz tabiki:1rolleyes:..ama bazıları naftalin sarımsak karışımı değişik bi koku salgılıyo:eek:

beyaz da atiye diye kız var gıcık ouyom yaaa :)))

bende bana hamileyken asilanlara gicik olmusdum birinde arabadaki genc ayni benimle karinca hizinda ilerliyo arabasinda laf atiyo bende bagirdim ortaparmagimi gösterdim:eek:ama napiim yanimda annem vardi kizim ne bilsin evli barkli oldugunu alnindami yaziyo sanki dedi
evli barkli oldugum alnimda yazmiyodur ama koca göbisimle anne adayi oldugum karnimda yaziyo dedim :))))

ay aso yaa hep güldürüyon beni delikafadulden

nerden gldi aklına kızz yaşlılr

slmm kızlarr asomm hayırlıı olsun canım topiğin süper olmuşş içimiizi dökek birazza.s.:KK70:.D..
yalakalık yapanlara ,para gözleree,bıyıkları çıkmışş ve aldırmakdn aciz kadınlara,hafifden bacakları görününcee görünen tüylereee böğğ iğreniyorummmtabikide kadınlarınn ki ehuehuheuueu..delikafaduldendelikafadulden
devamlıı kendii konuşan karşıdakine fırsat vermeyenlere.:jeyyar:.
kıskançlaraa kendinii bişey sananlaraa şimdilikk bölee canlarr daha çooook yazarımm ben:):)
:lepi:

bende bana hamileyken asilanlara gicik olmusdum birinde arabadaki genc ayni benimle karinca hizinda ilerliyo arabasinda laf atiyo bende bagirdim ortaparmagimi gösterdim:eek:ama napiim yanimda annem vardi kizim ne bilsin evli barkli oldugunu alnindami yaziyo sanki dedi
evli barkli oldugum alnimda yazmiyodur ama koca göbisimle anne adayi oldugum karnimda yaziyo dedim :))))

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
eferin incitanem

yeni smilemiz var artıkın

ayyy bıyıklı kadınlarrr -tatlicadiarzu-

evvet ya bu yeni smili az önce kesvetdim ve bayildimalkisalkisalkis

beyaz da atiye diye kız var gıcık ouyom yaaa :)))
bend ebendekaydirigubbakcemile3iğrenç derecede antipatik dansı-tatlicadiarzu-
evet kanka sadece gıcık olduklarımız:)sende hoşumuza gidenleri aç o zaman,ilk müşterin burdaki tayfa bak:)..en başa beyazı koyarsın dimi namussuz seni hadi hadii:eek:
bir gıcık olduğum daha:erkeklerde nerdeyse çatalı gözüken düşük bel kotlarÇok üzgünüm çoookher yer meydanda ya tirbiyesizler..valla benim herifin yanında denk gelmiyo allahtan :)kavha çıkarır valla deli

X