Sinir bozucu

Laptobumu yere düşürdüm. Mause juck ı içinde kaldı. Şarj olma mekanizması içeriye kaçtı.
En kötüsü şarj olmuyor. Daha da kötüsü şarjı bittikten sonra durumu farkettim.
Bilgisayarcıya götürdüm, zannettiğimden fazla miktar istedi, kabul etmedim.
Garantisinin dolmasına 1,5 ay kaldı, vatandan almıştım, orjinal yerinde daha itinalı tamirat yaparlar hiç olmazsa.
Daha önceden farketseydim yedekleme yapardım,

Sabah bir elimde yeşil çayımı tutarken diğer elimle de laptobu tutuyorken kaydı elimden, yanlamasına bunlar başına geldi. Masaüstünden iletişiyorum. Durum vahim yani.

Laptobumu yere düşürdüm. Mause juck ı içinde kaldı. Şarj olma mekanizması içeriye kaçtı.
Garantisinin dolmasına 1,5 ay kaldı, vatandan almıştım, orjinal yerinde daha itinalı tamirat yaparlar hiç olmazsa.

Sabah bir elimde yeşil çayımı tutarken diğer elimle de laptobu tutuyorken kaydı elimden, yanlamasına bunlar başına geldi. Masaüstünden iletişiyorum. Durum vahim yani.

Bakarlar vatan da bir şey olmaz.. Ama onlarda para isteyecektir bence..

Demek ki neymiş laptopları tek elle taşımayacakmışız, bende çok yapıyorum artık yapmıcam :KK53:

Bakarlar vatan da bir şey olmaz.. Ama onlarda para isteyecektir bence..

Demek ki neymiş laptopları tek elle taşımayacakmışız, bende çok yapıyorum artık yapmıcam :KK53:
Düşürdüğümü saklayamam anlarlar. Fazla isteseler bile en azından yan sanayi ürün kullandılar mı tereddüt etmem. Kullansalar bile kapı gibi belgelerim olur.

Akşama götürücem bakalım, yedeklemelerini rica edicem diliyorum olumlu yanıt vericekler. Üzücü bir kayıp yaşamadan teslim alayım dört elle taşıycam hep artık. Sen de öyle yap.

Napim canım ya kahve içtik az önce annemle :KK53: Sen napıyorsun bakalım... :KK8:

takılıyorum forumda
sataşacak adam arıyorum :KK53:

geçmiş olsun cnm
garantisi varsa mutlaka götür
annemde öle yapmıştı, daha doğrusu su dökmüştü, garantiside vardı ama üşendi götürmeye, şimdi kenarda duruyo bozuk bozuk , bilgisayarcı baya yüksek fiyat çıkardı ona o yüzden tamire vermedi, notebook aldı kendine ama onuda düşürür yakında, çok dikkatli kullanmıyor çünkü

Aaaa süpermiş, hayırlı olsun canım :KK19:

Sağol şekerim
Dün de yılddönümümüzdü, napsam napsam diye düşündüm.
Pizza yaptım küçük küçük.

Dışarı çıktık, kamelyalarda oturduk yedik.
Eşimin arkadaşlarını da çağırdık, birlikte sohbet falan ettik.

Oldukça sıradan bi gündü.
Akşam sevişmedik bile düşünün, o kadar sıradan :KK70:

Sağol şekerim

Ayy Allah ne etmesin seni :KK9:

Ayy Allah ne etmesin seni :KK9:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Sıradanlığın bu kadarı dimi :KK70:

Kıbrıstaki evler eşyalı, eşyalarımızı İstanbulda kayınvalidemin evine koycaz, İstanbula gidecek eşyaları toparladık da biraz yorulduk o da var :KK70:
Bugün de gitti eşyalarımız.
Bi kaç parçayı Kıbrısa yollucaz, onlar kaldı sadece.

takılıyorum forumda
sataşacak adam arıyorum :KK53:

geçmiş olsun cnm
garantisi varsa mutlaka götür
annemde öle yapmıştı, daha doğrusu su dökmüştü, garantiside vardı ama üşendi götürmeye, şimdi kenarda duruyo bozuk bozuk , bilgisayarcı baya yüksek fiyat çıkardı ona o yüzden tamire vermedi, notebook aldı kendine ama onuda düşürür yakında, çok dikkatli kullanmıyor çünkü
Aradım vatanı.
Servise göndermeleri ve ürünün teslim edilme süresi minumum 1 aymış. Fazla uzun bi süre.
Netbook almak istiyordum uzun süredir,
sağlam ama da uygun bir netbook mu alsam diyorum, titiz kullanamam hiç dikkatsiz ve hunharca davranırım çünkü. Sağlam olmalı. Bu da dursun kenarda bozuk bozuk.
Samsung n150 işletim sistemi n450 olmasına rağmen memnuniyetli kullanıcısı fazla.
1 ay nedir yaaa.. Bu kadar uzun tamir mi olurmuş. Pöf.

Naber kızlar.

Haftaya salı İstanbuldayız:KK51:

Tayinimiz çıktı da, memlekete uğrucaz

Çok iyiyim, bi kaç haftadır çok sıkılıyodum, bugün içim rahatladır resmen.
Tayin öncesi moral deposu süper olur tabi :) Enerjiksin belli :)

Sağol şekerim

Tûlûmûmûnu giymedin mi?

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Sıradanlığın bu kadarı dimi :KK70:

Kıbrıstaki evler eşyalı, eşyalarımızı İstanbulda kayınvalidemin evine koycaz, İstanbula gidecek eşyaları toparladık da biraz yorulduk o da var :KK70:
Bugün de gitti eşyalarımız.
Bi kaç parçayı Kıbrısa yollucaz, onlar kaldı sadece.

Hadi hadi ne yorgunluğu :KK52:

Hayırlısı canım Avrupa'ya mı geliyorsunuz Asya'ya ya mı?:KK55:

X