Sinir bozucu

günaydın kader

günaydınlar, sana da hayırlı cumalar abla
cumalar çok seviyorum gelsin tatil..

Günaydınnn canımmmmm cumaları bende seviyorum ertesi gün tatil ya uyuyorum ne güzelllll

Günaydınlarrrrrrrr

Hayırlı cumalar

Bende cumaları çok severim , hem öğlen kimsecikler kalmıyo Cumaya gidiyorlar

Hemde yaz sezonunda Cumartesileri de tatil diye

Günaydımlarrrrrrr canımm

günaydın kızlar..dişçiye gidiyorum bugün,tedavimin son günü :)

Hadi gözün aydın

sağlun kızlar
siz nasılsınız?
varmı bir vukuatınız
halledelim

İyiyiz sağol sen ?

Bizim değilde trendy nin eşi bi vukuat işlemiş hatta 4 yıl önce kendisini de dövmüş ' adam yaralama ' diyor .. 5 aylık hapis vermişler.. Ne oldu ki ya durduk yerde eşimi hapse attılar diyo

Günaydınnn canımmmmm cumaları bende seviyorum ertesi gün tatil ya uyuyorum ne güzelllll

evet ya en çok buna seviniyorum...
yarın sabah gerine gerine yaya yaya yatıcam ohhh istediğim saat kalkacam..

keri
tiny
kadesa
hepinize günaydın.
kadesa geçmiş olsun. benim de gitmem lazım erteliyorum durmadan ama off biraz tırsıyorum sanırım. boydan boya köprü olacak kış gelsin öle gidiyim bu sıcaklarda çekemem o matkabı agzımda :26:

Çok teşekkür ederiz bende oğlumda çok iyiyiz

Ağlıyormu yine arkandan

sana da geçmiş olsun,kanal tedavisi

Sağol teşekkürlerrr rahat oluyormu kanal tedavisi..

Bende 2 tane implant takdırdım eylülde kaplaması yapılacak..

Ön dişimde sorun vardı çekildi bağ dokusu yapıldı kestiler biçtiler resmen

bende öyle yaaaaa eşime diyom sakın bana seslenme yatacam diyee

diş problemin varsa sakın erteleme canım zaten hiç bişi duymuyorsun bileee işlem yapılırkennnn

bana 2 ameliyat yaptı doktorlarrr

Nasılsın canım?

Ağlıyormu yine arkandan

Her sabah ağlıyor ki. Dün 10 tane küçük araba aldım ona gece kaç kere kalktı onlarla oynamak istiyor hevesini alamadı Bugün takılır arabalarıyla Daha önce de sormuştum ama kaç çocuk var sizde?

bende öyle yaaaaa eşime diyom sakın bana seslenme yatacam diyee

diş problemin varsa sakın erteleme canım zaten hiç bişi duymuyorsun bileee işlem yapılırkennnn

bana 2 ameliyat yaptı doktorlarrr

aslında çok ciddi bir sorun sayılmaz ama estetik açıdan sorun.
dişlerimin yan kısımlarında iki boşluk var sadece sırıtınca görünüyor. o kadar. ama orada daha önce bir boşluk vardı onun için köprü yaptırdım dişçi hatası yüzünden ikinci dişte çürüdü.
şimdi bir köprü daha yaptırırsam 3. dişim de gider diye korkumdan gidemedim.
geçen kontrolde söyledim bunu doktora her doktor aynı değildir diyor.
bunu ben nasıl bileyim... korkuyorum.. dişçiden değil.. sapasağlam bir dişimi daha kaybetmekten aslında....
altı yaşında dişlerim düzgün çıksın diye bir sürü diş çektirmişim ben, şükür ki dişlerim düzgün çıktı gayet saglıklılar genelde.. korkum bu olamaz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…