Sinir bozucu

Nasılsın canım?

Her sabah ağlıyor ki. Dün 10 tane küçük araba aldım ona gece kaç kere kalktı onlarla oynamak istiyor hevesini alamadı :KK55: Bugün takılır arabalarıyla:KK55::KK55: Daha önce de sormuştum ama kaç çocuk var sizde?

Kıyamam ona :nazar::nazar: çok küçük daha biraz daha büyüyünce bu kadar ağlamaz bence..Benim 1 tane kızım var 23 yaşında

Avatar çok tatlı maşallahhh :nazar::nazar: :KK19::KK19:

aslında çok ciddi bir sorun sayılmaz ama estetik açıdan sorun.
dişlerimin yan kısımlarında iki boşluk var sadece sırıtınca görünüyor. o kadar. ama orada daha önce bir boşluk vardı onun için köprü yaptırdım dişçi hatası yüzünden ikinci dişte çürüdü.
şimdi bir köprü daha yaptırırsam 3. dişim de gider diye korkumdan gidemedim.
geçen kontrolde söyledim bunu doktora her doktor aynı değildir diyor.
bunu ben nasıl bileyim... korkuyorum.. dişçiden değil.. sapasağlam bir dişimi daha kaybetmekten aslında....
altı yaşında dişlerim düzgün çıksın diye bir sürü diş çektirmişim ben, şükür ki dişlerim düzgün çıktı gayet saglıklılar genelde.. korkum bu olamaz zaten

Boşluklar bonding diye bişeyle kapatıyorlar gerçi her dişçi yapıyormu bunu bilmiyorum ,her dişçide farklı şeyler söyleyip yapmaya çalışıyorlar...Ben 2 dişimi kaybettim kışın dolgu yaptılar olmadı kanal tedavisiyle kurtulurdu aslında çektiler şimdi implant yapıldı o kadarda para verdşk yani boşuna giti diş keşke kalsaydı

kızlar ya bir derdim vara girdimde sürekli yeni yeni konular
kimine cevap verilmiyo yarım yamalak çoğu
ekşi olayından sonra yarısına inanasım gelmiyo

bende yeni konu açmak istiyorum nereye açayım?
vermek istiorum ama ramazanda veremiyorum
şimdi vermessek ilerde hiç veremeyiz değilmi?:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın iyi şükür sen nasılsın ?

Bende 25 yaşındayım abla :KK3:

Ne güzellmaşallah :nazar::nazar:keşke o yaşlara geri dönme şansımız olsaydııı :KK16:

En yaşlınız beşmmmmm maaleseff :KK1::KK1:

şükür iyiym bende ben bugün az kaçamak yaptım 1 saat geç geldim işe müdür yoktu :KK1::KK1::KK1::KK1:
yarım saat fazla uyudumya daha iyiyim.

Hoş geldinnnnn canımmmmm iyi yapmışsın boşverrrrr :KK3::KK3:

ohhhhhh hiç soran yok bu gediz öldümü kaldı diyeee VEFASIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:KK52::KK52::KK52::KK52:

Hoş geldinnnnnn canımmm ne habersinn :KK3::KK3:

Allah bağışlasın... Evet çok küçük daha. Çok özlüyor.

Teşekkür ederiz. :KK16:

Amin darısı tüm evlatleriımz inşallah, özlemezmş hiçççç benşm koca kız bile nasıl özlüyor varyaaa bide 5 yıldır bizden ayrı okuyor

gunaydınlarrr
tıny posta kutun dolu canım mesajında bos geldı

X