Sinir bozucu

Nasıl ? Başarılı dram yapıyorum dimi

1 hafatdır ne msn ne face açmıyorum hahahaahahahhaahhahhah yemin etsem inanmaz benım sadece buraaaa

Ben açmıyorum değil açamıyorum..

İşyerinde hepsini engellediler..

Bazen evden facebooka giriyorum kim ne paylaşmış diye ama her gün değil tabi girince de 5 - 10 dk.

Yorgun oluyorum ve iftar sahur trafiği arasında gidip gelirken uyumak için yer arıyorum hemencik

hmmm şimdi anladım. mümkün tabi. ama yeni bir uygulama sanırım. eskiden misafir olarak girebiliyordum ben atılınca. demek ki atilinca durum epey vahim.

daha önceki banımda olmadı mesela misafir olarak girdim öbürkü çok ağır cezaydı ama

Ip ban ürkütücü ama yaa

Yok yaa milli oluyon sadecee o kadar mapısı tadıyon bide

çarlimiydi abla dur ben yazıcam valla öyle ceza meza ben gelemem hstayım ben dicem geyikse geyik dur soram bi abla ne dicek bakalım çarli

Curly o kazenin kardeşi

Benimkinin yeni uygulaması bu ahahahaha Affetmez her türlü banlar
Gölgelerin gücü adınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hiç affetmiyor yaaaa çakıyor cezayı hemennn

bilgisayarımı kullanamıyosun abla anlamadım öyle bişeyde beni keserler ablaa hahahahaahah

Pc yi kullunıyorsun canım sadece kk ya giriş yapamıyorsun

Geyikte bile konuşmamak gerek o zaman... Saçma bir ceza olmuş ama...

Evet düşünsene hiç bir şekilde giremiyorsun Akşama kadar işyerinde çatlarım ben sıkıntıdan

Alıntı gibi yapmıştım konuyu hatalıydım ama bende sonradan çok pişman oldummm gidip konuştum konu sahipleriyle..
Httta eşim dediki ne oldu girmiyon kk ya kırmızı kartmı gördün dediii evet dedimbendeee

Bide eşimin pc sinden de giremedimmm yaniiii o drece ban yemişimmmm

kız yok atmazlarda ben sürekli gümrükden hammadde çekiyorum üretim durur ((( böyle saçma bişey için onca insan ekmek yiyo

ya gülüm sadece kk ya giremiyorsun pc'ne bişi olmuyo için rahat olsun senin..
ayrıca meslektaşımsın sanırım sende

KK da epey popüler oldu ne dünyasında. yakında onu da IT departmanları engellerse şaşırmam. allahtan bizim firmada yerleşik bi IT yok. iyi kide yok çok rahatız

aman ne varda facede girme zatennn kimse facedeki kadar dürüst kimlikteki kadar çirkin twwiterdeki kadar mutlu msn deki kdar meşg.degüldür...

BU ARADA NMADİŞ VOTKA KOMASINA GİRDİ SANIRIM YOK

aman ne varda facede girme zatennn kimse facedeki kadar dürüst kimlikteki kadar çirkin twwiterdeki kadar mutlu msn deki kdar meşg.degüldür...

BU ARADA NMADİŞ VOTKA KOMASINA GİRDİ SANIRIM YOK

Kesinlikle :122::122::122:

Teşekkür ederim

Yok yaa milli oluyon sadecee o kadar mapısı tadıyon bide

Eee şimdi nasıl girebiliyorsun.. Zaman aşımı olunca Ip adresini af mı ediyorlar

KK da epey popüler oldu ne dünyasında. yakında onu da IT departmanları engellerse şaşırmam. allahtan bizim firmada yerleşik bi IT yok. iyi kide yok çok rahatız

Öyle bir ceza yesem ben de çok pişman olurdum Eline ayağına kapanırdım kazenin nolur affedin diye... Değişken ip en iyisi hep söylüyorum

Ay benim eşimde hemen sorar neden girmiyorsun kk ya diye ya da elime telefonu alınca kk yamı gireceksin der

Ben geldim diyemi kaçıyor millet

ya kızlar editörler(yeşiller)ne uyarı verebiliyor,ne ceza ne de ban...biz masumuz

kapattığım konuda ceza alacaklar yine alabilirler çünki konuda kötü içerik gelmişti,adminler gördüğünde varsa ceza verirler.

birde ipden banlanınca pc de geçmişi sildiğinde düzeliyor neyse ben kaçtım,beni işten atacaklar

Valla ben siz geldiniz diye kaçtım

Kötü içeriğe de ben bastım ya hay elimi

Tüyo içinde teşekkürler

Bunu öğrendiğimiz iyi oldu Ebru hala ceza alabilir yani Tehlikede hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…