Sinir bozucu

Ben geldim mesainin bitmesine 20 dakika kala :KK14:

Hoş geldinnnnnn şekerrrr :KK3::KK3:

Keleş ablacım,

yazmıyor :26:

Ban aldığın zman yazıyor mesela :44:

hoşgeldin hayalim evet bende çıkıyorum malesef kızlar yine söylüyorum konuyu dağıtmayın sabah okuması zor oluyo neyse yarın görüşürük özleyin beni öptüm en dadlu yerinizden :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Görüşürüzz canımmmm öpüyorummmmm :KK54::KK54:

cezayı kesen kazen değil curly. geçen yıl nisan ayı. nerdeyse bir bucuk senedir prangalıyım. ban yeme korkusu hep var ama napalım.
kaderde varsa .... :KK37:

Olmazsa bir sorrr ne diyecek acabaa :KK14:

pc den banlı nasıl oluyon ki? misafir olarak girebilmen lazımdı

Giremedimmmm bir arkadaşla aynı konudan ban aldık oda 4 gün yoktu misafir olarak girdi mesela ıp den ban alıyorsun çünkü :KK53::KK53:

ıp adresinden banlanıyor kediciğim

Biliyon demi o konuyu semayatla güme gitmiştikkkk :KK53::KK53:

Pc yi nasıl banlıyorlar yahu :KK53::KK53::KK53: Ne yaptın ki öyle ceza verdiler...

IP den banlıyorr :KK53::KK53: 30 puanlık ceza vedi kazen bana 4 günde yoktum sorma yaa benim hatam oldu aslında başka bir topikle ilgiliydi geyikte geyik yaptık güme gittim sonra patronla konuştuk tabi durumu oda şaşırmıştı nasıl olur diye :KK30:

Hoş geldinnnnnn şekerrrr :KK3::KK3:

Ban aldığın zman yazıyor mesela :44:

Görüşürüzz canımmmm öpüyorummmmm :KK54::KK54:

Olmazsa bir sorrr ne diyecek acabaa :KK14:

Giremedimmmm bir arkadaşla aynı konudan ban aldık oda 4 gün yoktu misafir olarak girdi mesela ıp den ban alıyorsun çünkü :KK53::KK53:

Biliyon demi o konuyu semayatla güme gitmiştikkkk :KK53::KK53:

çarlimiydi abla dur ben yazıcam valla öyle ceza meza ben gelemem hstayım ben dicem geyikse geyik dur soram bi abla ne dicek bakalım çarli :KK14::KK14::KK14::KK14:

hmmm şimdi anladım. mümkün tabi. ama yeni bir uygulama sanırım. eskiden misafir olarak girebiliyordum ben atılınca. demek ki atilinca durum epey vahim.

Benimkinin yeni uygulaması bu ahahahaha :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Affetmez her türlü banlar :KK51:
Gölgelerin gücü adınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

IP den banlıyorr :KK53::KK53: 30 puanlık ceza vedi kazen bana 4 günde yoktum sorma yaa benim hatam oldu aslında başka bir topikle ilgiliydi geyikte geyik yaptık güme gittim sonra patronla konuştuk tabi durumu oda şaşırmıştı nasıl olur diye :KK30:

bilgisayarımı kullanamıyosun abla anlamadım öyle bişeyde beni keserler ablaa :KK14::KK14::KK14::KK14:hahahahaahah

:KK53::KK53::KK53: Geyikte bile konuşmamak gerek o zaman... Saçma bir ceza olmuş ama...

Ip ban ürkütücü ama yaa :KK17::KK9:

Evet düşünsene hiç bir şekilde giremiyorsun :KK53::KK53::KK53: Akşama kadar işyerinde çatlarım ben sıkıntıdan :KK31::KK31::KK31:

Son düzenleme:
:KK53::KK53::KK53: Geyikte bile konuşmamak gerek o zaman... Saçma bir ceza olmuş ama...

Evet düşünsene hiç bir şekilde giremiyorsun :KK53::KK53::KK53: Akşama kadar işyerinde çatlarım ben sıkıntıdan :KK31::KK31::KK31:

Bende :KK50: Zaten face mi engellediklerinde şekeri elinden alınmış çocuklar gibi dolaşırken bulmuştum burayı :KK17: Bana kıymayın :KK53:

Son düzenleme:
X