Sinir bozucu

Ben geldim mesainin bitmesine 20 dakika kala

Hoş geldinnnnnn şekerrrr

Keleş ablacım,

yazmıyor :26:

Ban aldığın zman yazıyor mesela :44:

hoşgeldin hayalim evet bende çıkıyorum malesef kızlar yine söylüyorum konuyu dağıtmayın sabah okuması zor oluyo neyse yarın görüşürük özleyin beni öptüm en dadlu yerinizden

Görüşürüzz canımmmm öpüyorummmmm

cezayı kesen kazen değil curly. geçen yıl nisan ayı. nerdeyse bir bucuk senedir prangalıyım. ban yeme korkusu hep var ama napalım.
kaderde varsa ....

Olmazsa bir sorrr ne diyecek acabaa

pc den banlı nasıl oluyon ki? misafir olarak girebilmen lazımdı

Giremedimmmm bir arkadaşla aynı konudan ban aldık oda 4 gün yoktu misafir olarak girdi mesela ıp den ban alıyorsun çünkü

ıp adresinden banlanıyor kediciğim

Biliyon demi o konuyu semayatla güme gitmiştikkkk

Pc yi nasıl banlıyorlar yahu Ne yaptın ki öyle ceza verdiler...

IP den banlıyorr 30 puanlık ceza vedi kazen bana 4 günde yoktum sorma yaa benim hatam oldu aslında başka bir topikle ilgiliydi geyikte geyik yaptık güme gittim sonra patronla konuştuk tabi durumu oda şaşırmıştı nasıl olur diye

çarlimiydi abla dur ben yazıcam valla öyle ceza meza ben gelemem hstayım ben dicem geyikse geyik dur soram bi abla ne dicek bakalım çarli

hmmm şimdi anladım. mümkün tabi. ama yeni bir uygulama sanırım. eskiden misafir olarak girebiliyordum ben atılınca. demek ki atilinca durum epey vahim.

Benimkinin yeni uygulaması bu ahahahaha Affetmez her türlü banlar
Gölgelerin gücü adınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bilgisayarımı kullanamıyosun abla anlamadım öyle bişeyde beni keserler ablaa hahahahaahah

Geyikte bile konuşmamak gerek o zaman... Saçma bir ceza olmuş ama...

Ip ban ürkütücü ama yaa

Evet düşünsene hiç bir şekilde giremiyorsun Akşama kadar işyerinde çatlarım ben sıkıntıdan

Son düzenleme:
Geyikte bile konuşmamak gerek o zaman... Saçma bir ceza olmuş ama...

Evet düşünsene hiç bir şekilde giremiyorsun Akşama kadar işyerinde çatlarım ben sıkıntıdan

Bende Zaten face mi engellediklerinde şekeri elinden alınmış çocuklar gibi dolaşırken bulmuştum burayı Bana kıymayın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…