Sinir bozucu

benım en büyük felsefem bu konularda hemen üzerien bir çızık çekerim dahada gönlümü alırsa ne al almazsa hayatta canımı sıkmam sanırım ben taşlaşıyorummm hehhehheeh
yoo hiçte zor değil ama o an moralimi bozdu akşamımı berbat etti ya
benim üstümde egosunu tatmin etti
menepoza mı gitdi yoksa emekli olunca bunalıma mı girdi neyse benden çıakrdı acısını

günaydın kızlar nasılız bugün bakem?

iyi kedi baş senden ne haberrr :))))) ha unutmadan benım ailede lakabım kötü kedi kansız halsi olduğum için öyle derler cocukkende aşırı sarı olduğum için sarı kedi derlermiş.

bende şimdi kızımı kedi baş die seviyorm çok hoşuma gidiyi...:

Kaygana da bişi dememişşşş kadına hayret yaniiii doğru vallla kan çekiyor tabiiiiii ondan dememiştirr...

Ben olsam bende gitmem evine anlasın yaptığı terbiyesizliğiiii

insanlar çok acımasız ya yapanın yanına kalmaz elbet
"canı yanan sabretsin, can yakan canının yanacağı günü beklesin" çok seviyorum bu sözü

Son düzenleme:

allah allah
ergen diyoruz kızıyorlar bize.
al işte herif ergen çıktı. kendi sivilceli suratına bakmadan bizimle dalgaya geliyo küçük p..
ergen alert on ...
umarım angeldreams feci pataklar sonra gelir bize yazarda rahatlarıs

Eşinde konuşsun yengesiyle. Eşimle bu şekilde konuşmayın çok kırılmış falan desin.

Sağol canım iyiyim bende. Atalatbildin mi dünkü yorgunluğunu?

evet kuzum bugun daha keyifliyim daha güçlüyüm şükürler olsun....sigarayamı başlasam gı tiny :))))

hatırladığım kadarı ile senin bir msjını alıntılamıştılardı nikini vermeden. bu arada ahlakı ögrendiler. eskiden caps veriyorlardı bizimkilerden elmayra ayarı verince onurlu cvp nasıl verilir gördüler.

benım en büyük felsefem bu konularda hemen üzerien bir çızık çekerim dahada gönlümü alırsa ne al almazsa hayatta canımı sıkmam sanırım ben taşlaşıyorummm hehhehheeh

taşlaşmıyorsun tatlım
büyüyüp olgunlaşıyorsun

Günaydınlarrrrrr iyiyiz sağol seni sormalııııı

sagolun kızlar, tenkü ablacım sizi gördüm daha iyi oldum valla
bu arada kedibaş bizim oralarda iri ekşi elmalara denir böle kocaman olurlar. sen de bana kedibaş de çok sevimli geldi gözüme...
off biri halı yıkama dedi o işi de halletmem lazım acilen.
bu arada tiny kıyamam ben ogluşunaa. off çok zor yaa insanın için parçalanır.
mavişim o bunağı takma kafana valla sinirini bozduğuna değmez öylelerinden çok var

sagolun kızlar, tenkü ablacım sizi gördüm daha iyi oldum valla
bu arada kedibaş bizim oralarda iri ekşi elmalara denir böle kocaman olurlar. sen de bana kedibaş de çok sevimli geldi gözüme...
off biri halı yıkama dedi o işi de halletmem lazım acilen.
bu arada tiny kıyamam ben ogluşunaa. off çok zor yaa insanın için parçalanır.
mavişim o bunağı takma kafana valla sinirini bozduğuna değmez öylelerinden çok var
[/QUOTE]

ayyyy Allahdan iyi bişeymiş guzum yaaaa :))) yoksa seni kıracakdım bilmeden conem

Son düzenleme:
Gedizciğim kediciğim günaydın, hangisini kedi ya bulamadım sabahtan beri onu arıyorum

ALLAH AŞKINA ŞUNU BİZ İZLEYİNDE KOPUN YAAA SABAH SABAH

[video=youtube;E7NiyjQOH08]http://www.youtube.com/watch?v=E7NiyjQOH08[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…