Sinir bozucu

Jiklet'cim böyle birşey başıma gelmiş olsaydı senin kadar sabırlı davranmazdım. Onu sustururdum en azından yaptığı hatayı yüzüne defalarca vururdum. Böyle insanlara sinir oluyorum . Kötü niyetli. Sen hoşgeldin demesen bile o evin gelinisin sana bu şekilde davranması çok yanlış.

Kıyamam ona istemiyor gitmeni tabi,özlem duyuyor anneye çalışan anneninde bu sorunu var işte hiç kolay değildir ..

Çalışsan bir dert çalışmasan bir dert yani :KK14:

Evet malesef. Kaybetme korkusunu çok yaşıyor herkes onu bırakacakmış gibi hissediyor. Yalnız kalmak istemiyor. Çalışmak zorundayım yoksa bir sn ayırmam yanımdan:KK50: Sizin kaç çocuğunuz var?

Jiklet'cim böyle birşey başıma gelmiş olsaydı senin kadar sabırlı davranmazdım. Onu sustururdum en azından yaptığı hatayı yüzüne defalarca vururdum. Böyle insanlara sinir oluyorum . Kötü niyetli. Sen hoşgeldin demesen bile o evin gelinisin sana bu şekilde davranması çok yanlış.

canım ben böyleyim işte sustum misafir diye ama başka yerde olsa ağzının payını verirdim

Ne hakla hakaret ederki ne kadar ayıp yaa,dilenci çingene ne demek hiç hoş kelşmeler değil bunlar:KK22::KK22:

Hiç muhatap bile olma bencee ben olsam asla görüşmem bu insanla :KK47:

Eşine anlattınmı bu durumuu ben olsam anında yetiştirirdim böyle böyle oldu diye..

Takma kafanı boşver o insanın seviyesini gördün işte ..

Kadının kulaklarında sorun filan mı var acaba duymadı :44:

o kadar bozuldum ki ya sen kimsinde bana hakaret ediyosun ki
eşim yoktu dün şehir dışına gitmişti gelmedi akşam
hadi o yoktu niye kaynanam falan susturmadı cevabını vermedi diycem ama aynı kan işte
susuyorum sadece
kesinlikle gitmiycem bayramda bile

akşam kaynanamda misafir vardı yemekte eşimin dayısıgil yengeleri teyzesi falan
neyse yengeleri geldiler hoşgeldin yenge falan diyorum duymuyor
içeri geçti elindede bir kutu vardı arkasındayım yenge hoşgeldin diyorum yine duymuyor
kaynanama dediki abla bunu sana getirdim fesleğen
bende dedimki ver bana (alıp sehpanın üzerine koycaktım)
bi bağırdı abdalsın sen mavijiklet abdalsın vallaha billaha abdalsın (abdal kelimesi dilenci çingene anlamında kullanılır burda)
ne oluyo ya dedim
insan bi hoşgeldin der elimdekine saldırıyosun dedi
iki saattir arkandan hoşgeldin diyorum bide elindekini yemiycem sehpaya koycaktım dedim çıktım yanlarından gece boyu hiç konuşmadım
sonra çaylarını verip çıktım eve ama acayip moralim bozuldu ya sen kimsin hangi cüretle bana hakaret edebiliyosun ya
milletin yüzüne gülüyorum diye uysal koyun gördüler herhalde misafir olmasan ağzının payını verecektim ama
sinirden uyuyamadım böyle
haftasonuda bize gelin diyo bide utanmadan
ne gelcem ya bidaha gitmem senin yüzünüde görmem
taki benden özür dileyene kadar....

hasta o hasta sen nie ona bakıosunki o güzel canını sıkıyosun hiç oralı bile olma mavişims enın ekmeğini aşını omu veriyor bir daha yüzüne bile bakma olsun bitsin çokmu zor...:KK14::KK14::KK14:

Evet malesef. Kaybetme korkusunu çok yaşıyor herkes onu bırakacakmış gibi hissediyor. Yalnız kalmak istemiyor. Çalışmak zorundayım yoksa bir sn ayırmam yanımdan:KK50: Sizin kaç çocuğunuz var?

Birde çok küçük daha anneye muhtaç şimdi istemez ayrı kalmayı,çalışma hayatıda olunca yapacak bişi yok tabi..Benim 1 tane kızım var 23 yaşında biz büyüttük artık gerçi hala bebek benşm gözümde gelir yapışır bana öper sever mıncıklar aradada didişiriz ama ana kız

herkese GÜNAYDIN canlarımmmmmmm :KK14::KK14::KK14::KK14:

Günaydınlarrrr :KK3::KK3:

hasta o hasta sen nie ona bakıosunki o güzel canını sıkıyosun hiç oralı bile olma mavişims enın ekmeğini aşını omu veriyor bir daha yüzüne bile bakma olsun bitsin çokmu zor...:KK14::KK14::KK14:

yoo hiçte zor değil ama o an moralimi bozdu akşamımı berbat etti ya
benim üstümde egosunu tatmin etti
menepoza mı gitdi yoksa emekli olunca bunalıma mı girdi neyse benden çıakrdı acısını

haaaa birde keser döner sap döner birgün yeri gelir koyuverirsin lafı gediğinne :KK14::KK14::KK14::KK14:

Günaydın abla..:KK3:

Sanada günaydın canım, boşver takma kafana bu densizleri.. Sağırlaşmış galiba baksana baya ihtiyarlamış sanırım arkasındaki sesi duymadığına göre :KK53:

O değil de eşinin kayınvalidenin yanında nasıl bu kadar rahat hakaret edebiliyor sana anlamadım, eşin bir şey demedi mi yada kayınvaliden.. Misafirse misafirliğine bilecek..

canım eşim yoktu akşam kaynanada bişey demedi çok görmemek lazım kardeşiyle kötü olmak istemedi herhalde ama soracam niye savunmadın beni diye
ben onun için erken izin aldımda eve gititm yemek yaptım
yaranamassın insanlara işte

X