Sinir bozucu

Ben severim valla, bazı filmleri çook güzel oluyor.

Ikı film var severek izledigim

Kurbaan
Aaja nachle

Gercekten güzel filmler tavsiye ederim yani.

Kızlar ben kaçıyorum.. İyi geceler, öpüldünüz, Nihilcim gece olay olursa bizi unutma

Günaydınnnn hayırdır ne oldu ciddi bişey değilidr inşallah :26:

akşam kaynanamda misafir vardı yemekte eşimin dayısıgil yengeleri teyzesi falan
neyse yengeleri geldiler hoşgeldin yenge falan diyorum duymuyor
içeri geçti elindede bir kutu vardı arkasındayım yenge hoşgeldin diyorum yine duymuyor
kaynanama dediki abla bunu sana getirdim fesleğen
bende dedimki ver bana (alıp sehpanın üzerine koycaktım)
bi bağırdı abdalsın sen mavijiklet abdalsın vallaha billaha abdalsın (abdal kelimesi dilenci çingene anlamında kullanılır burda)
ne oluyo ya dedim
insan bi hoşgeldin der elimdekine saldırıyosun dedi
iki saattir arkandan hoşgeldin diyorum bide elindekini yemiycem sehpaya koycaktım dedim çıktım yanlarından gece boyu hiç konuşmadım
sonra çaylarını verip çıktım eve ama acayip moralim bozuldu ya sen kimsin hangi cüretle bana hakaret edebiliyosun ya
milletin yüzüne gülüyorum diye uysal koyun gördüler herhalde misafir olmasan ağzının payını verecektim ama
sinirden uyuyamadım böyle
haftasonuda bize gelin diyo bide utanmadan
ne gelcem ya bidaha gitmem senin yüzünüde görmem
taki benden özür dileyene kadar....

Dün akşam onu okudum da cevap yazmaya üşenmiştim Poffff kacırıyorum böyle şeyleri heep

Ne hakla hakaret ederki ne kadar ayıp yaa,dilenci çingene ne demek hiç hoş kelşmeler değil bunlar

Hiç muhatap bile olma bencee ben olsam asla görüşmem bu insanla

Eşine anlattınmı bu durumuu ben olsam anında yetiştirirdim böyle böyle oldu diye..

Takma kafanı boşver o insanın seviyesini gördün işte ..

Kadının kulaklarında sorun filan mı var acaba duymadı :44:

Günaydınlarrrrr keyifli sabahlarr olsunnnn bacişkolarrr

Günaydın abla..

Günaydın herkese
benim moralim çok bozuk kızlar

Sanada günaydın canım, boşver takma kafana bu densizleri.. Sağırlaşmış galiba baksana baya ihtiyarlamış sanırım arkasındaki sesi duymadığına göre

O değil de eşinin kayınvalidenin yanında nasıl bu kadar rahat hakaret edebiliyor sana anlamadım, eşin bir şey demedi mi yada kayınvaliden.. Misafirse misafirliğine bilecek..

Son düzenleme:

Günaydın ebrucummmm

Günaydınnn kuzummmmm ne haberrr hayrola sana ne oldukiiii gerginsinnnn böylee

Ya abla dengesiz dengesiz insanlarla uğraşıyorum şurada son günlerim kimse ile dalaşmayayım diyorum ama. Cahil işte.. Bir söz vardır ya herkesi yendim bir tek cahille yenişemedim diye... O hesap. Deliriyorum sinirden

Ya abla dengesiz dengesiz insanlarla uğraşıyorum şurada son günlerim kimse ile dalaşmayayım diyorum ama. Cahil işte.. Bir söz vardır ya herkesi yendim bir tek cahille yenişemedim diye... O hesap. Deliriyorum sinirden

Cahille uğraşmak laf anlatmak daha zordur hiç kafana bile takma canım son günlerin seninde kşmseyi kaale bile alma boşver salla gitsin

Alıntı london2012 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Ben de bilgisayar okuyup baska bolume gecenlerdenim. Bu arada uyarayim eksi sozlukte unlu olmussun.

London bir başlıkta bana bunu yazmış ama dün gece iftar davetindeydik sonrasında da bugün şirket toplantısı için erken uyumuştum.Bilgisi olan varmı ne yazmışlar ? Allahım şöyle okkalı birşey yazmış olsunlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…