Sinir bozucu

Günaydın kızlar, bende birazdan sözlümle buluşmaya gidicem akşam 11e kadar gelmem :KK53: Bu arada kafayı resetle de öyle git demiştiniz ya, o reset olmadı anacım format attım haberiniz ola :KK53: öptüm sizi :KK54:

Bu bir uyku düzenleme amaçlı uykuya boykot günüdür. Uyumayacağımmmmmmm...
Deneye deneye eskittim o boykot bayraklarını. 360 derece döndüğüm noktadayımdır.

Yeni mi yatağa giriyorsun :KK53::KK53::KK53::KK53: Bizim için gün başladı :KK31::KK31::KK31:
Bilmiyorum, belki benim için de başlamıştır gün. Uyuyamıyorum. Uyku tozu alıyorum
Ne fayda
Yine uyuyamıyorum.
Bu ara böyle..

günaydın şekerler mutlu pazarlar
Sana da mutlu pazar olsun sevgili sevgi.

Günaydın sevgicim... Mutlu başlayamadım pazara umarım mutlu bitiririm... Eşim evde ben işte :KK31::KK31::KK31:

Günaydın kızlar, bende birazdan sözlümle buluşmaya gidicem akşam 11e kadar gelmem :KK53: Bu arada kafayı resetle de öyle git demiştiniz ya, o reset olmadı anacım format attım haberiniz ola :KK53: öptüm sizi :KK54:
Sabahın bu erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar.

Çifte kumrular sizi :))

Valla bana bi gün uykusuz kalmak bi kaç hafta yetiyor darısı isteyenlere diyelim :)))

yeni geldik eve hemen okudum geçmişi

muhabbeti kaçırmışım yaa :KK55:

carrie bakıyorumda sıcak basması geçmiş neden acaba :KK37:

MakaraKukara inşallah en kısa zamanda geçer ayağın :KK34:

carrie o kadar hastalık saydın meğersem canın geyik yapmak istyormuş kesin tedavi gördün mü iyileştin hemen :KK1:

haydi baş başşş :KK8:

bi şekilde çekmem lazımdı sizi buraya
kamil bana boşu boşuna kolpacı dememiş :KK3:

ohhhhhhh gez bakalım
döndükten sonra özet isteriz
hatta detaylı özet :KK45:

kukaracım üzüldüm ya :26:

bu doktorlar böyle işte... bende bi ara rahatsızlanmıştım bi sürü doktor gezmiştim
benimde ayak bileğim şişmişti, basamıyordum

meğerse tendinitmiş

Iımm.. Demode ama samimi bir fotoğrafınızı puzzle yaptırabilir, birlikte akşamları parça parça tamamlayabilirsiniz belki,
maksat resim değil, birlikte tamamlamak, birlikte vakit geçirerek tamamladığınız bir obje oluşturmak, çerçevelemek asmak,,
işlemler online yapılabiliyor. kapıya kadar teslimat yapıyorlar,

kimle ne yapıyorsun :KK14:

X