Sinir bozucu

evet ya
uzuyo bazen

2 gün önce ona dedim ki beni durakta bekle markete gidicez

bi gittim beyefendi durakta yok, arıyorum arıyorum açmıyo
eve gittim bi baktım yayılmış tv izliyo, beni çaldırmıycakmıydın dedi
bi bak telefonuna dedim
aaaaa sessize almışım dedi

ii sen tek gidicen o zaman dedim, gitmem diyor
o an tepem attı
yatağın üstünde şortu vardı
aldım şortu duvara fırlattım
napıyosunnn bee napıyosun
dur gidiyorum dur
diyo :KK53:

hahahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahhaha Allahım bir şort nelere kadirmiş be gızanım :KK52::KK52::KK52:

beni daha çok seviyo:21: ceza tablomu bi görrsen anlarsın. yağmurluk bayılıyo bana:KK1:

dene ve gör:KK9:

ben en çok kazenle muneden ceza aldım :KK14:

cerı tatarlar nerden gelme oluyo kzı

benım kuyruk sokumu kemıgım cok agrıyo buda belımın ıce dogru kıvrımlı olmasndan yanı vucut yapıısyla ılgılı bel kemıgımde de fıtık baslangıcları wardı en son sımdı fıtık olmuslardır cok kıtlıyo belım ya
ben votka bıra ne denk gelırse walla sende ıcıyon herhalde bılıosun

tatarlar orta asyadan gelmeler
benim büyük büyük dedem yaltadan gelmiş yani bugünün ukraynasından

hayırdır kim daralttı seni :KK14:
kamil.:nazar:
ama ben kederimden değil keyfimden içicem.:nazar: senin aksine akşam gelip beni alıcakmış duraktan. gelme dedim binmicem arabana dedim binicen dedi inatlaştı kapadım teli bi daha da açmadım oh :KK52:

bacişko yu kadesa diyordu :KK1:
bende babacığıma babişko derim.
birde rusçada babuşka vardır nene dimektir

evet ya
uzuyo bazen

2 gün önce ona dedim ki beni durakta bekle markete gidicez

bi gittim beyefendi durakta yok, arıyorum arıyorum açmıyo
eve gittim bi baktım yayılmış tv izliyo, beni çaldırmıycakmıydın dedi
bi bak telefonuna dedim
aaaaa sessize almışım dedi

ii sen tek gidicen o zaman dedim, gitmem diyor
o an tepem attı
yatağın üstünde şortu vardı
aldım şortu duvara fırlattım
napıyosunnn bee napıyosun
dur gidiyorum dur
diyo :KK53:
çok ayıp etmiş.
ben şortunu deil tv kumandasını fırlatırdım sanırım.
aşırı bir tepki olurdu belki ama artık öyle. artık kısa cümleler kuruyorum gibi artık aşırı tepkiler veriyorum kamiltoya:KK14:

sende mı yavruuuu:KK52::KK52::KK52:

ne ya
bende:KK1:

hanım keleşimi getir abla dün demişti ama oda sanırım birinden duymuştu.
kociş
bebiş
gobiş
baciş

bu böyle uzar gider :KK55:

he bir de
hamiş var.
o ne ya
ayrıca
ciciş topiş vs. biri beni durdursunn :KK14:

ciciş derseniz diyinde
pampiş demeyin ya

aklıma kötü kötü şeyler geliyo
bende tatarlıkta var biliyosunuzdur

ve tatarcada bu pampiş kelimesi kadın cinsel organıdır
tam ous gibi değil ama sonunda *cık olandır

amanın..
bilerek mi kullanıyorlar acaba.
o kelimeyi ilk inciciler kullanmıştı onlardan da bu beklenir

detaylı verilerinin ortaya çıkışından sonra, kendilerince saldırıya geçerek, insanları kandırmada haklı olduklarını açıklamaya çalıştıkları konu.

ayrıca; "karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız, karakterim: ''kim olduğumla'' ilgilidir !
tavrım ise ; "sizin kim olduğunuzla" ... !"
cümlesiyle bir kadın olmama rağmen beni benden almışlardır.

toplum olarak kadınların bazı şeyleri yapmaya itildikleri doğru, bunu en iyi başka bir kadın anlayabilir zaten. güzelim sen bişeyler yaşamışsın ama isteyerek ama istemeyerek -ki istemeyerek yaptıysan tecavüze girer bu konuda farklı yaptırımlar mevcut- bunu saklamak neden? karşındaki adam seni bu şekilde istemiyor, evet bu onun öküzlüğü ve/veya kişisel tercihi saygı duymak lazım. peki sen bu kafada olan bir insanla nasıl bir ömür geçireceksin? aynı kafada değilsiniz demek ki sen daha önce bu tip şeyler yaşadın. nasıl bir hayat paylaşacaksın yalan söylediğin bir adamla? ömrünün sonuna kadar bu tedirginlikle nasıl baş edeceksin? karşındaki insanın kendine göre birini bulma hayalini, arzusunu elinden alma lüksünü nasıl sindireceksin?

kukunu diktirdiğin gibi geçmişini de diktirip yok edebilecek misin? çocukların sana babalarından öncesini sorduğunda "hayatıma giren ilk erkek" yalanını söyleyip aynı çocuktan sana karşı dürüst olmasını nasıl bekleyeceksin? yakın bir arkadaşının sırf geyik olsun diye "ooo annen eskiden ne fındıklar kırdı" deme ihtimalini hiç mi düşünmeyeceksin?

bunlara bir çözüm ürettiysen, vicdanın, kafan rahatsa seni ayakta alkışlıyorum. öptüm, bye..

Kazen Bey'e yazdıklarına bakın :KK9:

kamil.:nazar:
ama ben kederimden değil keyfimden içicem.:nazar: senin aksine akşam gelip beni alıcakmış duraktan. gelme dedim binmicem arabana dedim binicen dedi inatlaştı kapadım teli bi daha da açmadım oh :KK52:

bende babacığıma babişko derim.
birde rusçada babuşka vardır nene dimektir

çok ayıp etmiş.
ben şortunu deil tv kumandasını fırlatırdım sanırım.
aşırı bir tepki olurdu belki ama artık öyle. artık kısa cümleler kuruyorum gibi artık aşırı tepkiler veriyorum kamiltoya:KK14:

ne ya
bende:KK1:

he bir de
hamiş var.
o ne ya
ayrıca
ciciş topiş vs. biri beni durdursunn :KK14:

amanın..
bilerek mi kullanıyorlar acaba.
o kelimeyi ilk inciciler kullanmıştı onlardan da bu beklenir

bilmiyorum
bilerekte olabilir
ama ben her bu kelimeyi duyduğumda tuhaf olurum :KK9::KK9::KK9:

detaylı verilerinin ortaya çıkışından sonra, kendilerince saldırıya geçerek, insanları kandırmada haklı olduklarını açıklamaya çalıştıkları konu.

ayrıca; "karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız, karakterim: ''kim olduğumla'' ilgilidir !
tavrım ise ; "sizin kim olduğunuzla" ... !"
cümlesiyle bir kadın olmama rağmen beni benden almışlardır.

toplum olarak kadınların bazı şeyleri yapmaya itildikleri doğru, bunu en iyi başka bir kadın anlayabilir zaten. güzelim sen bişeyler yaşamışsın ama isteyerek ama istemeyerek -ki istemeyerek yaptıysan tecavüze girer bu konuda farklı yaptırımlar mevcut- bunu saklamak neden? karşındaki adam seni bu şekilde istemiyor, evet bu onun öküzlüğü ve/veya kişisel tercihi saygı duymak lazım. peki sen bu kafada olan bir insanla nasıl bir ömür geçireceksin? aynı kafada değilsiniz demek ki sen daha önce bu tip şeyler yaşadın. nasıl bir hayat paylaşacaksın yalan söylediğin bir adamla? ömrünün sonuna kadar bu tedirginlikle nasıl baş edeceksin? karşındaki insanın kendine göre birini bulma hayalini, arzusunu elinden alma lüksünü nasıl sindireceksin?

kukunu diktirdiğin gibi geçmişini de diktirip yok edebilecek misin? çocukların sana babalarından öncesini sorduğunda "hayatıma giren ilk erkek" yalanını söyleyip aynı çocuktan sana karşı dürüst olmasını nasıl bekleyeceksin? yakın bir arkadaşının sırf geyik olsun diye "ooo annen eskiden ne fındıklar kırdı" deme ihtimalini hiç mi düşünmeyeceksin?

bunlara bir çözüm ürettiysen, vicdanın, kafan rahatsa seni ayakta alkışlıyorum. öptüm, bye..

Kazen Bey'e yazdıklarına bakın :KK9:

kafam karıştı
kazen bayan mı yoksa ben mi yanlış okudum heyecandan :KK9:

X