Sinir bozucu

detaylı verilerinin ortaya çıkışından sonra, kendilerince saldırıya geçerek, insanları kandırmada haklı olduklarını açıklamaya çalıştıkları konu.

ayrıca; "karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız, karakterim: ''kim olduğumla'' ilgilidir !
tavrım ise ; "sizin kim olduğunuzla" ... !"
cümlesiyle bir kadın olmama rağmen beni benden almışlardır.

toplum olarak kadınların bazı şeyleri yapmaya itildikleri doğru, bunu en iyi başka bir kadın anlayabilir zaten. güzelim sen bişeyler yaşamışsın ama isteyerek ama istemeyerek -ki istemeyerek yaptıysan tecavüze girer bu konuda farklı yaptırımlar mevcut- bunu saklamak neden? karşındaki adam seni bu şekilde istemiyor, evet bu onun öküzlüğü ve/veya kişisel tercihi saygı duymak lazım. peki sen bu kafada olan bir insanla nasıl bir ömür geçireceksin? aynı kafada değilsiniz demek ki sen daha önce bu tip şeyler yaşadın. nasıl bir hayat paylaşacaksın yalan söylediğin bir adamla? ömrünün sonuna kadar bu tedirginlikle nasıl baş edeceksin? karşındaki insanın kendine göre birini bulma hayalini, arzusunu elinden alma lüksünü nasıl sindireceksin?

kukunu diktirdiğin gibi geçmişini de diktirip yok edebilecek misin? çocukların sana babalarından öncesini sorduğunda "hayatıma giren ilk erkek" yalanını söyleyip aynı çocuktan sana karşı dürüst olmasını nasıl bekleyeceksin? yakın bir arkadaşının sırf geyik olsun diye "ooo annen eskiden ne fındıklar kırdı" deme ihtimalini hiç mi düşünmeyeceksin?

bunlara bir çözüm ürettiysen, vicdanın, kafan rahatsa seni ayakta alkışlıyorum. öptüm, bye..

Kazen Bey'e yazdıklarına bakın :KK9:

kazen ne demiş yawww

kafam karıştı
kazen bayan mı yoksa ben mi yanlış okudum heyecandan :KK9:

Onlar Ous olduğundan onu da bayan olarak görmüşler ve her zaman ki gibi yersiz ithamlarda bulunmuşlar..

Hayır yani Allah'tan Kazen 'Bey' yani :KK9: Komik ötesi olduklarının br ispatı da bu

cerı tatarlar nerden gelme oluyo kzı

benım kuyruk sokumu kemıgım cok agrıyo buda belımın ıce dogru kıvrımlı olmasndan iyanı vucut yapıısyla ılgılı bel kemıgımde de fıtık baslangıcları wardı en son sımdı fıtık olmuslardır cok kıtlıyo belım ya
ben votka bıra ne denk gelırse walla sende ıcıyon herhalde bılıosun
çok geçmiş olsun canım. doktor ameliyat dediyse geciktirmeden ol. ihmal etme kendini

bende ne denk gelirse. tabi tercihim votka sek olcak tabi, tekilada güzel. ben zaten fazla içemiyorum,1 kadehçik... azcık tadımlık:nazar:
Hoşbuldum canım

Hoşbuldum hayatım, can kaybı yok ama milli servet, çok fazla mal kaybı var bizim şirkete 5-10 dakika

cana gelecek mala gelsn canım. ihmal işte :KK31: dün haberleri izlerken sen geldn aklıma

Onlar Ous olduğundan onu da bayan olarak görmüşler ve her zaman ki gibi yersiz ithamlarda bulunmuşlar..

Hayır yani Allah'tan Kazen 'Bey' yani :KK9: Komik ötesi olduklarının br ispatı da bu

hahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahah allahım yarbbim işte buna gülerimmmmmm ama kızlar hakketten girin forumlara neler var ya izmride k...lık diktiren varmıyı girin okuyun bi eeeeeee erkeler bunları okursa ne bekliyorsunuz ki belden aşğı vurur dururlar....

hahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahah allahım yarbbim işte buna gülerimmmmmm ama kızlar hakketten girin forumlara neler var ya izmride k...lık diktiren varmıyı girin okuyun bi eeeeeee erkeler bunları okursa ne bekliyorsunuz ki belden aşğı vurur dururlar....

ben giremem
bi defa ban yedim diktirme konusu yüzüden :KK53:

çok geçmiş olsun canım. doktor ameliyat dediyse geciktirmeden ol. ihmal etme kendini

bende ne denk gelirse. tabi tercihim votka sek olcak tabi, tekilada güzel. ben zaten fazla içemiyorum,1 kadehçik... azcık tadımlık:nazar:

cana gelecek mala gelsn canım. ihmal işte :KK31: dün haberleri izlerken sen geldn aklıma

ben cok ıcıyorum zebos yaaa kafayı bulana kadar :KK9:
elmasuyuyla ıcıom votkayı
doktor yenı baslamıs fıtıkların bırsey yapamayız dedı

fıtıklara elletme ameliyat çözüm değil agır kaldırma sabah zert diye kalkma destekli kalk zert zurt eğişme çömelde eğil bişiy olmaz haaa birde az iç....:KK52::KK52::KK52::KK52:

ya tamamda bukızlar gerçek hayata kimseye anlatamadıkları için kkya yazıyorlar. ben naasıl konu açıp şu krem nasıl diyosam onlarda 2 bn tl vercek, işimiz sağlam olssn bari diye soruyolar. ha ben dktirenleri savunmuyorum, kınamıyorumda ama bu herifler herkesle yatıp bakirekız isterse işte o zaman her şeyi hakettiklerini düşünüyorum:KK6: hiçbir olay küfretmelerini gerektirmez

fıtıklara elletme ameliyat çözüm değil agır kaldırma sabah zert diye kalkma destekli kalk zert zurt eğişme çömelde eğil bişiy olmaz haaa birde az iç....:KK52::KK52::KK52::KK52:

yok tatlım ya kım bakar bana amelıyat olsam manyakmıyım ben..
walla sabah yataktan kalkarken baslıyo agrı ben bıde belımı kıtlatmaya alıstrdım eger kıtlatrsam yerıne oturyo kemıklerım kıtamazsa da cok agrı yapıyo

ya tamamda bukızlar gerçek hayata kimseye anlatamadıkları için kkya yazıyorlar. ben naasıl konu açıp şu krem nasıl diyosam onlarda 2 bn tl vercek, işimiz sağlam olssn bari diye soruyolar. ha ben dktirenleri savunmuyorum, kınamıyorumda ama bu herifler herkesle yatıp bakirekız isterse işte o zaman her şeyi hakettiklerini düşünüyorum:KK6: hiçbir olay küfretmelerini gerektirmez

tabi canım Allah kimseyi zor durumda bırakmasın yaa olan kadına oluo:KK53:

ben kazen yazdı bunu sandım :KK14:

:KK9:

Tabi ki zar konusunu onaylamıyorum.. Gayrı ahlaki ( zina ) olarak görmekle beraber madem yedin bir nane arkasında dur diye düşünenlerdenim..

Ama kezban= zarını diktiren... diye bir tanım kullanıp sonra da kk nın %99 u kezban deyip ağır ithamlar da bulunmaları herkesi zan altında bırakmak iftira atmaktan farklı birşey değil.. Diken onlar değilse bu istatiki vermeleri de ayrıca garip..

Burada zar dışında çok güzel konular var.. Yemek tarifleri, geyik muhabbetleri, bir derdim var, iftar - sahur menüleri vs..

Yani bence %99 u değilde onların tabiri ile ' Kezban ' yüzde %1 belki de.. Bu kadar abartılmasına anlam verememekle beraber ben bu duruma sadece üzülürüm..

O zarı o kızlar tek başına yırtmıyorlar ya :KK34: Hem kız hem erkek ' toplumumuz ne hallere geldi ' derim.. :KK50:

Son düzenleme:

yok tatlım ya kım bakar bana amelıyat olsam manyakmıyım ben..
walla sabah yataktan kalkarken baslıyo agrı ben bıde belımı kıtlatmaya alıstrdım eger kıtlatrsam yerıne oturyo kemıklerım kıtamazsa da cok agrı yapıyo

ben hiç bulmadım kafayı evlenirsem içip bulcam merak ediyorum. yeni başlamışsa gitsene fizik tedaviye iyi gelir canım
kıtlatma çözüm değil:KK34:

:KK9:

Tabi ki zar konusunu onaylamıyorum.. Gayrı ahlaki ( zina ) olarak görmekle beraber madem yedin bir nane arkasında dur diye düşünenlerdenim..

Ama kezban= zarını diktiren... diye bir tanım kullanıp sonra da kk nın %99 u kezban deyip ağır ithamlar da bulunmaları herkesi zan altında bırakmak iftira atmaktan farklı birşey değil.. Diken onlar değilse bu istatiki vermeleri de ayrıca garip..

Burada zar dışında çok güzel konular var.. Yemek tarifleri, geyik muhabbetleri, bir derdim var, iftar - sahur menüleri vs..

Yani bence %99 u değilde onların tabiri ile ' Kezban ' yüzde %1 belki de.. Bu kadar abartılmasına anlam verememekle beraber ben bu duruma sadece üzülürüm..

O zarı o kızlar tek başına yırtmıyorlar ya :KK34: Hem kız hem erkek ' toplumumuz ne hallere geldi ' derim.. :KK50:

tabi canım adamlar yırtıo sonrada hakeret edio yazık işteeeeee onu diom bende kızlarda yazık çaresizlikden yazıo imdat beklio man neyse bunlar beni üzüoooo boynumdakide agrıo zaten canım sıkkın amannnn :KK14::KK14::KK14::KK14:

X