Sinir bozucu

ebru şallıdan çalıyorum egzersizleri:KK1:

uzatmıyor canım daha dik duruyorsn, vücudun daha fit duruyor. tabi çok uzun vadede oluyo bu

bende ençok biftekli seviyorum. bi de lays:KK56:

dık durma olayını bı becerebılsem zaten offffffffff:KK14:

''dolunayda epilasyon yapıp, üzerine bir de çişlerini sürerlerse tüylerinden kurtulabileceklerine inanan ve bunu deneyen bir sürü kadının üyesi olduğu, türlü saçmalıkla kendi içinde kaynayıp duran site. ''

diye yamzışlar :KK9:

bende bazen otururken bakıyorum ki eğik oturmşum hemencik düzeltiyorum kendimi

ben yapamıyorum walla canım yapana da helal olsun zaten belımde sorun war benım ..
keri sıgaranın adı alkolle cıkıyo bacım
gedızzzzzzzzzzzzzzzzzz
yavru ya ben bulamadım .. pembe seye tıklıyorum dıer kadınlar kulubu cıkıo sen o sayfayı bulsanda lınkını bana gondersen

''kocalarına kociş diyerek yeni bir kelimeyi lügatıma soktukları için ayrıca müteşekkirim.''

:KK9::KK9:

bi ara bende ousa demiştim, sana kociş dememi istermisin diye hayır demişti, niye diye sormuştum, ben sana kariş diyomuyum dedi :KK53:

Son düzenleme:
''kocalarına kociş diyerek yeni bir kelimeyi lügatıma soktukları için ayrıca müteşekkirim.''

:KK9::KK9:

bi ara bende ousa demiştim, sana kociş dememi istermisin diye hayır demiş, niye diye sormuştum, ben sana kariş diyomuyum dedi :KK53:

kociş neyse de kariş fabrıka adı gbı be:KK60::KK60::KK60:

''dolunayda epilasyon yapıp, üzerine bir de çişlerini sürerlerse tüylerinden kurtulabileceklerine inanan ve bunu deneyen bir sürü kadının üyesi olduğu, türlü saçmalıkla kendi içinde kaynayıp duran site. ''

diye yamzışlar :KK9:

ciddiye almayın şunları ya..
allahın abazan mahoları.:KK14:

X