Sinir bozucu

165ti de platesle artık 167 şekerim:21: azcık kilo alsam keşke. pantolonlar üstümde dönüyo

bende ssana atarım canım:KK19:

kesin baharatlı almışsındır:KK25:

banada özelden göndersene boy uzatıcı egzersizleri bende uzamak istiyorum zeboş :KK3:

bu arada chipsler sadeydi :KK56: ben sade severim

keriyle buluşun içişin işte ohhhhhhhh ne güzellll :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

plates boy mu uzatıyor yaş kaç :KK53:
hayır boy uzatmıyor. sadece duruşun düzeliyor. daha dik duruyorsun, yoksa mümkün değil boy uzması ama ölçünce fark ediyorsun

ebru şallıda öyle diyodu inanmadım ama gerçekten öyle. anlatamadım di mi:44: yaş 27 canım

Teşekkür ederim şimdiden :KK9:

Yeni değil ama amanedenin davetiye sözleri var , şimdilik bununla idare et mesela :KK9:
amanede artık benim ilgimi çekmiyor

banada özelden göndersene boy uzatıcı egzersizleri bende uzamak istiyorum zeboş :KK3:

bu arada chipsler sadeydi :KK56: ben sade severim

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

plates cdleri var caım nette düzenli yaparsan olur, duruşun dikleşiyor. uzamıyorsun uzun görünüyorsun

hayır boy uzatmıyor. sadece duruşun düzeliyor. daha dik duruyorsun, yoksa mümkün değil boy uzması ama ölçünce fark ediyorsun

ebru şallıda öyle diyodu inanmadım ama gerçekten öyle. anlatamadım di mi:44: yaş 27 canım

amanede artık benim ilgimi çekmiyor

plates cdleri var caım nette düzenli yaparsan olur, duruşun dikleşiyor. uzamıyorsun uzun görünüyorsun

anladım anladm
uzamıyosun
dikleşiyosun :KK14:

X