Sinir bozucu

bilmem.. Evimin düzeni değişti.. şimdi eskisini silmek isterdim..

Yeni resimleri çekip atmaya da üşendim..

Mümkün olsa silerdim :KK9:

kader sen geçen bir yere yorum yapmışın nen sana özelden yazarım sana kızdımmm bacım ister darıl ister alınnn :KK43:(:-)43:

Kızlar Düfa Boya-Kayalar Kimya yanıyor. Söndüremediler saatlerdir, solvent ve tiner patlamaları da oluyor, logar kapakları havaya uçuyormuş, etraf çok duman, tuzla kimyacılarda yangın. Allah yardımcıları olsun, çok zor :KK50: Umarım ölü ya da yaralı yoktur :KK50:

Kızlar Düfa Boya-Kayalar Kimya yanıyor. Söndüremediler saatlerdir, solvent ve tiner patlamaları da oluyor, logar kapakları havaya uçuyormuş, etraf çok duman, tuzla kimyacılarda yangın. Allah yardımcıları olsun, çok zor :KK50: Umarım ölü ya da yaralı yoktur :KK50:

Yaa dünyadan haberimiz yok..

Allah yardım etsin

evet bende okudum biraz önce çok üzüldüm :KK43:

Amanede davetiye sözlerini bile Sedef'e hitaben seçmiş :KK9:
aa o kız ayrılmadı mı o midesiz adamdan yahu. pes :KK53:

Evli değilim ki ben :KK53: ''Çok yorgunum, sonra kavga edelim'' der benimki genelde :KK31:

kavga etmek istemiyorum ne şimdi ne sonra. seni oyalıyorum demek o tatlım :KK53:

sportif kedim bizim bahçede bir kabakk varrrr bir kabakkk varrrrr ben yapıverem gı senın kaynanaya mücver hahahaahahahahahhaha:KK52:

banada yap mücveri sarmısaklı yoğurtla pek severim onu yiyip bide adamın burnuna üflerimki diş fırçalamadığında neler hissettiğimi anlasın :KK52::KK52::KK52::KK52:

geçin dalganızı cadılar :KK14::KK14:

X