Sinir bozucu

10 defaysa ve tüm gece olmuşsa
ve bi geceyi 10 saat diye sayarsak biri 1 saat sürdü demek

makinalı tüfek bre bre bre :KK52:

1 saat mi? Hadi len bi kere Türklerin genine aykırı :KK53:

O değil ara veriyorlardır o zaman, arka arkaya adamda hal mi kalır yaa :KK52: gerçi kızda hal kalmamış göründüğü üzere :26:

Alışveristen sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genc ve guzel bir kadınla yakalayinca dehşete düşer. Ortalığı dagıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur.
"..Şöyle aciklayabilirim..." der..
"Eve donerken bu zavalli kizi gordum. Cok yorulmustu. Onu arabama aldım.
Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve getirdim ve senin buzdolabında unuttugun rostoyu pisirdim. Kızın ayakkabıları delinmişti. Modası gecti diye artik giymedigin ayakkabılarından bir cift verdim ona. Üşümüştü, o yüzden sana dogum gününde aldıgım fakat rengini begenmedigin icin hic giymedigin suveteri ona verdim. Kizin pantolonu parca parca olmustu, artık senin kalçalarının sıgğmadıgı bir pantolonunu da verdim. Tam çıkmak uzereyken bana "Karınızın artık kullanmadıgı baska birsey var mi bu evde?" diye sordu.. ve işte buradayız..'

Alışveristen sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genc ve guzel bir kadınla yakalayinca dehşete düşer. Ortalığı dagıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur.
Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve getirdim ve senin buzdolabında unuttugun rostoyu pisirdim. Kızın ayakkabıları delinmişti. Modası gecti diye artik giymedigin ayakkabılarından bir cift verdim ona. Üşümüştü, o yüzden sana dogum gününde aldıgım fakat rengini begenmedigin icin hic giymedigin suveteri ona verdim. Kizin pantolonu parca parca olmustu, artık senin kalçalarının sıgğmadıgı bir pantolonunu da verdim. Tam çıkmak uzereyken bana "Karınızın artık kullanmadıgı baska birsey var mi bu evde?" diye sordu.. ve işte buradayız..'

Bak asıl sinir bozucu bu valla :KK53:

Gerçek değil, hepsi hayal, hepsi kurgu hepsi demeyi öyle isterdim ki :KK43:
google a
cinsel ilişkiye girdi az kalsın ölüyordu
yaz
sıra sıra haberler :KK43:

ana gördüm :KK53:

gerçekmişşş

o asıl bi erkek yaa

:KK53: :KK53: :KK53:

yoksa kızı rahmimi düşüktü çok

öbür türlüsünü hayal etmek istemiom

Son düzenleme:
İkna kabiliyeti bu olsa gerek!

Bravo amca.

Kıza nasıl acıdım :KK43:
Ondan.

Kızlar ben daha fazla ahlakım bozulmadan gidiyorum yatmaya :KK53: Zaten yarın sözlümle buluşucam çocuğu görünce aklıma türlü türlü şeyler gelmesin daha fazla :KK53:

Bak asıl sinir bozucu bu valla :KK53:

trajik :KK53:

bu arada
aklıma başka bişi geldi

sex kaça ayrılır? dörde.

1. yapacak kişi var, ama neyle yapacam, ötmüyo - trajik
2. ötüyo ama yapacak kişi yok - üzücü
3. ötüyo, yapacak kişide var ama yapacak yer yok - öğrenci usulü
4. ötüyo, yapacak kişide var, yapacak yerde var ama sebep? neden yapimki? - felsefi

Son düzenleme:
Kız atmıştır dimi :KK53: Töbe töbe ya :KK52:

e herhalde :KK53:

İkna kabiliyeti bu olsa gerek!

Bravo amca.

Kıza nasıl acıdım :KK43:
Ondan.

bende üzüldüm şimdi gerçek olduğunu öğrenince..

Kızlar ben daha fazla ahlakım bozulmadan gidiyorum yatmaya :KK53: Zaten yarın sözlümle buluşucam çocuğu görünce aklıma türlü türlü şeyler gelmesin daha fazla :KK53:

yarın beni düşün canım :KK9:

Son düzenleme:
Seksin felsefesi olmaz. Ama seks ve felsefe diye bir film vardı,
çok tatlıydı. Şeker gibiydi. Ve kesinlikle ayıp bir film değildi.

trajik :KK53:

bu arada
aklıma başka bişi geldi

sex kaça ayrılır? dörde.

1. yapacak kişi var, ama neyle yapacam, ötmüyo - trajik
2. ötüyo ama yapacak kişi yok - üzücü
3. ötüyo, yapacak kişide var ama yapacak yer yok - öğrenci usulü
4. ötüyo, yapacak kişide var, yapacak yerde var ama sebep? neden yapimki? - felsefi

Hay Allah'ım yaaa:KK53: Bu öğrenciler her durumda perişan oluyorlar :KK52:

X