Sinir bozucu

cocuk fılan varmı.. benım ousu konusalım sonra senın gelınlıgını konusuruz suan da hıc keyfım yok sınırım gecmıyor yaa

hayatım sen nie bu kadar canını sıkıyorsunki zaten şu an onu tanımaya çalışıyorsun bakdın olmadı biter canını sıkma lütfen nasip bunlar

Bende bilmiyorum. Kendine zaman ver nadia. Birazcık... Düşünmelisin, değerlendirmelisin yaşadıklarını

ben kendıme zaman verdıkce bazı seyler ıcın kendıme zıncır vurdukca ne aılem nede cevremdekıler benımle ugrasmayı kesmedıklerı ıcın yorulup vazgecıyorum herdefasında .. salıyorum kendımı gelısı guzel yasıyorum canım ne ısterse sonra pısmanlık duyuyormuyum evet ama bılmıyorum ya karmakarısıgım

Nadia,

Sen kötü bir evlilik geçirdin çok küçük bir yaşta. Bence, henüz toparlanmadın da. Bir süre kimseyi kabul etmemeliydin hayatına. Yeniden başlamk için bence erken. Girecek kişi de adam gibi adam olmalıydı. Belki boşanmış, belki bekar. Ama seni anlayabilen biri. Beklentilerini karşılayabilecek biri. Biliyorum sende gençsin, için hala kıpır kıpır. Ama durul biraz. Aileni, çevreni bir süre duyma.

İnşallh bundan sonra mutlu olursun. Kızın seninle mi kalıyor?

Çok saol tatlım amin inaşşah birtanem evet kızım benımle yaşıyor bende ailemle çok şirin bahçeli bir evde yaşıyoruz kızım organik bahçeden besleniyor bahçemizde bir sürü meyve ağaçlarımız var babam zaten bahçıvan...

sen kaç yaşındaydın ki gediz

afferin helal olsunnnnnnn

bugün nostaljik takılıyorum..

[video=youtube;JoFs3aQfEqo]http://www.youtube.com/watch?v=JoFs3aQfEqo&feature=related[/video]

mustide burda taşmış.
benimki de karşıda illa karşıya gel diyo. gebzeden kalkıp karşıya gidicem. işi biticek mi bitmicek mi belli değil o zamana. deli dana gibi gezicem.
gelmiyorum dedim, gelicen diyo. inatlaşınca sanki gidicem. gitmicem işte

Anladım canım.

Sen tabiki de en iyisini bilirsin ama kızının psikolojisini önemse. Yeni bir erkek, annesinin hayatında zor kabullenebileceği gerçekler olabilir. Alışması zaman alabilir. Belki de baba profiline onu koyabilir. Hayatında ki erkek onun psikolojisinden anlayabilecek olgunlukta mı?

gel tiny gel madagaskara gidekk

gitme kedi boşver, burnu sürtsün
her dediğimi her zaman yapıyo demesin ous..

gel tiny gel madagaskara gidekk

gitme kedi boşver, burnu sürtsün
her dediğimi her zaman yapıyo demesin ous..

evet bende o yüzden gitmicem kericim. her dediği oluyor sanmasın. artık burnunu sürtücem. iyi de oluyor biliyor musun? epey değişti bana karşı. karıcım benim dünyanın en güzel kadını filan. eskiden hemen erirdim mum gibi şimdi granit kadar katıyım

Benim hassas ince düşünceli lovem onlar benden iyi arkadaşlar sevgiliminde ilk evliliğinden kızı olduğu için çok hassas bir baba..kızımla iki arkadaş gibiler buluştuğumuz zaman kızım ona sarılır sarılır oper şükürler olsun o aşamayı yendik....

üff akşam yine süper muhabbet dönücek burda ama benim kamil pcmi de almış yanına o gelene kadar ben uzak kalacam.
off hep ben yokken eğlence oluyo,parti bitiyo geliyorm ama ben sadece yerdeki konfetileri görebiliyorum:26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…