Sinir bozucu

[ı][sıze=3]ay cok sınırlıyım ya ıcıyorum ıste sıgara ıcıyom nevarrrrrrrrrr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:[/sıze][/ı]

Ben sigara içmiyorum ama arada keyif için kent cigarası var sünger kısmında bir çıt sesi geliyor sıkınca naneli oluyor ayyyyy bayılıyorummmmm

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Ya benım iyi gediz olmuşda acemiydim iLK alırken hesaplarımı birleşTirdi saolsun kazen abimiz.:KK52:

Son düzenleme:

Aynen öyle cnm

Çokta yok aslında dikkatli bakmamışsındır

Noldu

hayırdır ne oldu

yok oturan erkek :KK14:

ya bu ous benı delı ettı kızlar .. benkı ısyerınde sıgara ıcmem bgn ıcecegım tuttu cunkı kımse yok canım sıkılıyo fılan falan neyse tahsılata gondermıstım.. geldı sıgara kokusu gelıyo dedı he evet bn ıctım dedım dıyokı sen benı kandırdın bn sıgara ıcmedıgını bılıyorsum ya bn ona sıgara ıctıgımı solemek zorundamıyım kı

Ben sigara içmiyorum ama arada keyif için kent cigarası var sünger kısmında bir çıt sesi geliyor sıkınca naneli oluyor ayyyyy bayılıyorummmmm

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Ya benım iyi gediz olmuşda acemiydim iLK alırken hesaplarımı birleşTirdi saolsun kazen abimiz.:KK52:

senın baska hesabındamı vardıda onunla bunu bırlestırdı ? benımde oyle yapmıstı bıara

ya bu ous benı delı ettı kızlar .. benkı ısyerınde sıgara ıcmem bgn ıcecegım tuttu cunkı kımse yok canım sıkılıyo fılan falan neyse tahsılata gondermıstım.. geldı sıgara kokusu gelıyo dedı he evet bn ıctım dedım dıyokı sen benı kandırdın bn sıgara ıcmedıgını bılıyorsum ya bn ona sıgara ıctıgımı solemek zorundamıyım kı

Sigara yüzünden mi? Hiç anlamam sigarada en var ki tartışırlar çok saçma bence

Sigara kullandığını mı bilmiyor yoksa içtiğin her dal için haber vermeni mi istiyor ?

Son düzenleme:
Sigara yüzünden mi? Hiç anlamam sigarada en var ki tartışırlar çok saçma bence

Sigara kullandığını mı bilmiyor yoksa içtiğin her dal için haber vermeni mi istiyor ?

bız ısyerınde bırlıkte oldgumuz ıcın dısarda cok nadır gorusuruz bı defa gıttık hatta cafeye oyle soylıyım..
bende surekı ıcmem yanı serın bıyer olursa anca oyle ıcerım .. demekkı denk gelmedı ona .. muhabbetıde gectımı bılmıyourm yanı..

bız ısyerınde bırlıkte oldgumuz ıcın dısarda cok nadır gorusuruz bı defa gıttık hatta cafeye oyle soylıyım..
bende surekı ıcmem yanı serın bıyer olursa anca oyle ıcerım .. demekkı denk gelmedı ona .. muhabbetıde gectımı bılmıyourm yanı..

Yeni o zaman ilişkiniz.. ?

Nadia olgunlaşması lazım biraz daha ousun sigara yüzünden tartışılmaz. Yediğine, içtiğinede karışsın o zaman....

Yeni o zaman ilişkiniz.. ?

Nadia olgunlaşması lazım biraz daha ousun sigara yüzünden tartışılmaz. Yediğine, içtiğinede karışsın o zaman....

herseyle dalga gecme huyu sınır edıyor benı .. benım yuzumden sıgaraya basladın dımı dıyo baska seylerınde varmı dıyo terbıyesız bu ya olgunlasmamanın yanında bde gorgusuz dunyadan haberı yok tabı normaldır .. sınırıme dokundu ya.. acaba ılıskı denmelımı buna bılmıyorum

[ı][sıze=3]herseyle dalga gecme huyu sınır edıyor benı .. Benım yuzumden sıgaraya basladın dımı dıyo baska seylerınde varmı dıyo terbıyesız bu ya olgunlasmamanın yanında bde gorgusuz dunyadan haberı yok tabı normaldır .. Sınırıme dokundu ya.. Acaba ılıskı denmelımı buna bılmıyorum [/sıze][/ı]

nadiş takma kuzum boşver su akar yolunu buılurrr

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bakın size ne sorucam ben şimdi eğer olursa 2.evliliğimi yapcemya gelinlik tarlatansız giymek istiyorum ne dersiniz ?????? :KK51:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bakın size ne sorucam ben şimdi eğer olursa 2.evliliğimi yapcemya gelinlik tarlatansız giymek istiyorum ne dersiniz ?????? :KK51:

yavrum sende mı bosandın

Aynen öyle giy canım. Haytında biri var mı?

Kızın kaç yaşındaydı?

herseyle dalga gecme huyu sınır edıyor benı .. benım yuzumden sıgaraya basladın dımı dıyo baska seylerınde varmı dıyo terbıyesız bu ya olgunlasmamanın yanında bde gorgusuz dunyadan haberı yok tabı normaldır .. sınırıme dokundu ya.. acaba ılıskı denmelımı buna bılmıyorum

Bende bilmiyorum. Kendine zaman ver nadia. Birazcık... Düşünmelisin, değerlendirmelisin yaşadıklarını

sen kaç yaşındaydın ki gediz :KK9:

afferin helal olsunnnnnnn :KK9::KK9:

bugün nostaljik takılıyorum.. :KK53:

[video=youtube;JoFs3aQfEqo]http://www.youtube.com/watch?v=JoFs3aQfEqo&feature=related[/video]

X