Sinir bozucu

üff akşam yine süper muhabbet dönücem burda ama benim kamil pcmi de almış yanına o gelene kadar ben uzak kalacam burda.
off hep ben yokken eğlence oluyoiparti bitiyo geliyorm ama ben sadece yerdeki konfetileri görebiliyorum:26:

şu muhabbetleri bellı saatlerde yapsak hayır yemek yapamıyorum cogu zaman takılmaktan ...yemek sepetine abone oldum kocam fırlatacak benı en sonunda bi yerlere

OOOoo ooo toplu kaçış planları

Nihilin titaniğine alcam hepinizi

Gitçez gideceğimiz yere

Daha da geri dönmeyiz

evet bende o yüzden gitmicem kericim. her dediği oluyor sanmasın. artık burnunu sürtücem. iyi de oluyor biliyor musun? epey değişti bana karşı. karıcım benim dünyanın en güzel kadını filan. eskiden hemen erirdim mum gibi şimdi granit kadar katıyım:KK51:

Evet.

N'aptınız panpalar:KK60:

tibetede gideriz tiny :KK3:

nihilcim hoşgeldin nerelerde sürtüyodun sen

bende granit gibiyim alimallah kedicim :KK14:

OOOoo ooo toplu kaçış planları

Nihilin titaniğine alcam hepinizi

Gitçez gideceğimiz yere

Daha da geri dönmeyiz

gidelim hep beraber.:KK19:
bir daha dönmeyelim.
ous olmayan bir ada olsun mümkünse turkuaz denizli altın kumlu :KK28:

Benim hassas ince düşünceli lovem onlar benden iyi arkadaşlar sevgiliminde ilk evliliğinden kızı olduğu için çok hassas bir baba..kızımla iki arkadaş gibiler buluştuğumuz zaman kızım ona sarılır sarılır oper şükürler olsun o aşamayı yendik....

Çok iyi o zaman. Ben çocukları en çok düşünüyorum böyle konularda. En hassas onlar oluyorlar. Çok sevindim inan böyle olamsına

kızlar üçü beşi geçinde aslında pucket adasıan gidicen yada maldivlere anasını satim 15 gün offffff

Eki Görüntüle 479323

Phuket adası Taylandda dimi

Radyolog ne kitabı çıkarcaksın:26:

Madagaskara sende gelebilrisin:KK30:

Titinik gemisinde yaşıycaz artık,

... üyeleri görelim ...

İçeriğine bağlı :KK9:

ambitioustan girecem bir hemşirenın anılarından cıkacam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bir anı gibi birşey düşündüm iş ile alakalı cok malzeme cıkıyor komık olaylar aklıma geldı bugunde fikir alayım dedım

X