Sinir bozucu

Merhaba Ablalarım
Şaka, gülmek, gülümsemek ve gülümsetmek güzelde sanki tadında olursa daha mı hoş görünür ?
hoşbulduk ....

not : teklifleri oğlumla değerlendireceğiz... :)

Unutma; ciddiye al ama kapılma. Dalga geç ama kırma. Sahip ol bu hayatta, asla ait olma.

saka yaptımızı bılıyorsun zaten maksat eglenmek ,
kızıyorsan bıdaha demeyız yanı kazen abı :)

Ya bana farklı şeyler çağrıştırıyor o renk. Giyemiyorum o yüzden ama bluz giyerim mesela

Benimde kırmızı tek bir badim vardı.. Onu her gören aa bu renk sana yakışıyomuş neden giymiyosun derdi :KK9:

He bi de kına gecemde kırmızı bindallı giymiştim :KK9: O kadar..

yaa yokmu öle güzel bi konu
gidip yorum yapim

kızlar yaa
hadi gidin çalışın biraz, dedikodu malzemesi toplayın :KK53:

yaa yokmu öle güzel bi konu
gidip yorum yapim

kızlar yaa
hadi gidin çalışın biraz, dedikodu malzemesi toplayın :KK53:

bn sana dedıkodu vereyım hayatım ous ve nadia nın cocugu olursa adını ne koyalım dusun bakem

1 hafta mı o nasıl oluyor senelik izin 14 gündür ki ama senesini doldurmayanalr izin kullanabiliyorlar mı bizde yok..Kuşadası ne güzel...

Ben işe başlarken pazarlık yapmıştım :KK9: Çünkü çok yoğun bir işim vardı ve henüz izin kullanmamıştım..

Bu işime de bir süre sonra başlamayı düşünüyordum acil çağırdılar..

İzin konusunu söyledim.. Şimdi başlarsan daha sonra 1 hafta izin kullanabilirsin sorun olmaz dediler..

Başladım hemencik bende :KK16:

kuşadası na.. :KK16: 6 günlüğüne..

Ben bu işyerinde yeni olduğumdan 1 hafta iznim varda :KK17:

kuş adasında evim var benım bööööö geldi artık ordan ama kuş adasına gidersen conemm milli parka( kalamaki ) git
10 tl giriş yapıosun araçla orda içmeler var nettende bakarsın allahımmm 2 km gidiyosun deniz hala belinde bahamalar gibi aşık oldum ben sabah girdim akşam dokuzda çıkdım denizden muhteşemdiiiiiiii ama kuşadasında deniz bitik :KK43: davutlara felan gidersin denize işte gezersi:KK52:n

X