Sinir bozucu

offf bayıldım yaaa ben beyaz arıyordummm canım ama adam gibi beyaz bişey bulamadım buğday tenli sayılırım bir ara mavili aldım turkuazlı felannn ama emınım sana çok yakışır yahu böyle olmasan ne olur arkdaşım sen anasın yaaa senın ehr halin güzeldir conemmm :):nazar:

Turkuazda güzel olur ben beyaz tenliyim daha doğrusu sarı

ben kırmızı kirazlı fıstık yeşili aldım
bi önceki turkuazdı

Amannnnn keriii ymm ( yeminli mali müşavirler geldi ) delircem başım ağrıo cok....akşam olsada eve gitsekde yatsak yaaaaa

bu arada tatile gittinmi bu sene ben sevgülümle gidicim bayramdan sonra

Amannnnn keriii ymm ( yeminli mali müşavirler geldi ) delircem başım ağrıo cok....akşam olsada eve gitsekde yatsak yaaaaa

bu arada tatile gittinmi bu sene ben sevgülümle gidicim bayramdan sonra

yok gitmedim ya
2 hafta önce bi kaç gün izin kullandım ama şehirdışından misafir geldi evde kalmak zorunda kaldım.
1 haftam daha var kullanacağım ama o zamanda halamla ilgilenicem, doktora falan götürücem onu

yok gitmedim ya
2 hafta önce bi kaç gün izin kullandım ama şehirdışından misafir geldi evde kalmak zorunda kaldım.
1 haftam daha var kullanacağım ama o zamanda halamla ilgilenicem, doktora falan götürücem onu

Bende gitmedim ama bayramda kaçcam 3 gün kullancam izin toplamda 9 gün edecek.:KK16:

kocanmı kızıyor aman benımkide kırmızıyı sevmez giyme der:):KK37:

zaten kırmızı değilki
fıstık yeşili
bi kirazı var kırmızı, bi göğüsünde :KK3:

He kirazlı:KK53: O zaman olabilir. Fıstık yeşili tenin hangi renk?

O bikini giymeme bile karşı da :KK47: Kırmızıyı ben giyemiyorum ne bilim mesela kırmızı bir elbise giysem kendimi çıplak gibi hissediyorum :26:

He kirazlı:KK53: O zaman olabilir. Fıstık yeşili tenin hangi renk?

O bikini giymeme bile karşı da :KK47: Kırmızıyı ben giyemiyorum ne bilim mesela kırmızı bir elbise giysem kendimi çıplak gibi hissediyorum :26:

ben beyazım
daha doğrusu sarışın renkli gözlüyüm

Bende beyaz tenliyim , kırmızıyı da herkes çok yakıştırır ama çok canlı diye midir nedir bende pek tercih etmem :KK17::KK9:

X