Sinir bozucu

Benimde Ramazanda göbüşümde bi tümsek oluştu:KK9:

Oruç tutuyoruz ama iftarıda çoook abartıyoruz.. Nereye davet edildiysek bir orduya yemek yapılmış gibiydi :KK9: Asıl ısraf etmemeye daha bi özen göstermemiz gereken bu ayda artış olduğuna inanıyorum..

Bir de sahur yapıp hemen yatıyoruz.. Ondan kiloya dönüyor direk sanırım..

Kızlar sağlıksız sular açıklanmış;

“Gençsu”, “Karlık Madran”, “Alka Madran”, “İvriz Su”, “Beysu”, “EDK Lara”, “Hünkar”, “Revan”, “Buzdağ”, “Kardelen”, “İdeal”, “Hazar Vox Nida”, “Bahçeayran”, “Esensu Özayran”, “Kabalak”

Sakın içmeyin dikkatli olun :KK19:

Bu arada svdsvdim sesin çıkmıyor nasılsın..

iyiyim canım ne olsun bildiğin gibi işte akşam olsun diye bekliyoz :KK12:

Kızlar sağlıksız sular açıklanmış;

“Gençsu”, “Karlık Madran”, “Alka Madran”, “İvriz Su”, “Beysu”, “EDK Lara”, “Hünkar”, “Revan”, “Buzdağ”, “Kardelen”, “İdeal”, “Hazar Vox Nida”, “Bahçeayran”, “Esensu Özayran”, “Kabalak”

Sakın içmeyin dikkatli olun :KK19:

Bu arada svdsvdim sesin çıkmıyor nasılsın..

Para yediremedikleri için sağlıksız su ürettikleri ilan edilen firmalar açıklanmış desek daha doğru sanırım

Benimde Ramazanda göbüşümde bi tümsek oluştu:KK9:

Oruç tutuyoruz ama iftarıda çoook abartıyoruz.. Nereye davet edildiysek bir orduya yemek yapılmış gibiydi :KK9: Asıl ısraf etmemeye daha bi özen göstermemiz gereken bu ayda artış olduğuna inanıyorum..

Bir de sahur yapıp hemen yatıyoruz.. Ondan kiloya dönüyor direk sanırım..

Evet bence de haklısın :26:

eminim silmişsindir sen onu kazen görmesin diye
elinde kanıt yok yavru :KK14:

Sildim valla :KK53: Ama kazen den korkuma değil Tolga dan korkuma :KK53:
Ayrıca;

Vayyyy beee hemen hukukçuluk taslıyor bak bak, kanıt yokmuş elimde :KK52: Yerim kanıtını ulen :KK52:

Son düzenleme:
Evet bence de haklısın :26:

Sildim valla :KK53: Ama kazen den korkuma değil Tolga dan korkuma :KK53:
Ayrıca;

Vayyyy beee hemen hukukçu -luk taslıyor bak bak, kanıt yokmuş elimde :KK52: Yerim kanıtını ulen :KK52:

bak gördünmü nasıl bildim
silmişsin işte... hehehe :KK14::KK14::KK14:

masumum ben, bu arada hangi resimden bahsediyorsun sen :KK14:

ben geldım .. nabersınız bacişkolarım .. baya sayfa gecmıssınız bensız bırı ozet gecsın bakalım

bak gördünmü nasıl bildim
silmişsin işte... hehehe :KK14::KK14::KK14:

masumum ben, bu arada hangi resimden bahsediyorsun sen :KK14:

Konuşturma beni şimdi:KK53: Filli miydi yılanlı mıydı neydi, görünce böyle oldum :KK53::KK53:

ben geldım .. nabersınız bacişkolarım .. baya sayfa gecmıssınız bensız bırı ozet gecsın bakalım

Hoşgeldin, havadan sudan be canım :KK3: Ramazanda aldığımız kilolardan filan :KK53:

X