Sinir bozucu

Adliye görevlilerini durduk yere meşgul eden ego dürtüsü ile açılan ben kazancam ben kazancam diy..........

Bir dava açılmış.

Kazanmışım.

Reddedilmiş.

Tekrar dava edilmiş. Tekrar kazanmışım.

Birde temyiz.

Nedir?

Kazanacak?

Lüzumsuz ego patlamaları.

Fazla teorik carrie,cim. Pek anlamadım.

Tiny,cim. Carrie,cim teşekkür ederim ikinizi de.

Pazartesi günü hallederim o halde.

ne yazdığını pek anlamadım ama pazartesi günü git iyice araştır
hem niye dava açılmışki? anlamadım ben orayıda

Ben de dikkat ediyorum ama veremiyorum şu tiroid belası yüzünden metabolizmam cok yavas calısıo, ancak sporla işte :KK43:

Geçmiş olsun , ablamda da var.. Kilo vermek çok zor tiroid sebebiyle..

Allah sağlık sıhhat versin :KK16:

ekşide kk yı kezbanlar kulubu diye nitelendiriyorlar çok sinir oldum. herşeye de burun kıvırıyorlar zaten. gerçi kezbanda çok ama aklı başında bir sürü de insan gördüm/tanıdım burada.
yok mu burada bi ekşi yazarı kk üyesi? ayar versin şunlara ?

Kezbanlar kulübü mü :KK9: Zaten düzgün birşey yazsalar şaşırırdım ' maho ' lar :KK9:

ekmek , kola , pilav makarna yok

yemekler azcık bol su :KK1:

açım yani :KK53:

kadesa : bu kadar olur oğuz kamil :KK1:

Bugün ben bütün anlatılanları yemek tarifi diye görüyorum.:KK56::KK56::KK56::KK56:

Senin yazdıklarını okumaya başladım,svd akşam iftar listesi veriyor die dikkat kesildim hemen ama diyetmiş.

Hiç işim olmaz benim diyetle.

onun ismi daha seksi canım

namı değer tecavüzcü coşkun :KK53:
coşkun onun ismi

Biliyorum daha önce söylemiştin bana mesajda :KK53: Bende dalga geçtim zati canım :KK53:

Adliye görevlilerini durduk yere meşgul eden ego dürtüsü ile açılan ben kazancam ben kazancam diy..........

Bir dava açılmış.

Kazanmışım.

Reddedilmiş.

Birde temyiz.

Nedir?

Kazanacak?

Nihil hayrola ne davası?

yukardaki tabloya bak nihil

haftasonlarını sayma

Asliye Hukuk - Sulh Hukuk.........10 gün.(Tebliğden )................HUMK 433/2 tamamdır kericim.

Aaa doğru 1 hafta ... Ben karıştırdım. Nihilciğim kesin 1 hafta. Ama 10 günü geçirme üstünden o zaman
Müsadenizle kalkayım
teslim ediyim.

Tekrar teşekkürler adalet insanları :KK42:

kazen gelmiş,bi an dilim tutuldu ama bu sefer uyarı yapmaya gelmemiş neyse ki..kızlar demin eşimin teli çaldı,kim arıyo dedim oğuz kamil dememz mi?! sen nereden bliyosun dedim,neyi dedi..ya dedim kk ya mı girip muhabbetlerimi mi okuyosun yoksa oğuz kamili nerden biliyosun dedim. iyi misin sen ya,adam bizim eski okuldan coğrafyacı,bişey soracak heralde demez mi? sonra teli açtı buyur oğuz kamilcim.... ve ben yerlerdeyim şu anda :KK60: adamın adı oğuz kamil ve eşimin arkadaşı :KK14::KK24:

yok artık :KK60:

Kezbanlar kulübü mü :KK9: Zaten düzgün birşey yazsalar şaşırırdım ' maho ' lar :KK9:

hahahhaa maholar. tam uydu valla:KK53:

Bir dava açılmış.

Kazanmışım.

Reddedilmiş.

Birde temyiz.

Nedir?

Kazanacak?

Asliye Hukuk - Sulh Hukuk.........10 gün.(Tebliğden )................HUMK 433/2 tamamdır kericim.

Müsadenizle kalkayım
teslim ediyim.

Tekrar teşekkürler adalet insanları :KK42:

afiyet olsun canım :KK19:

Kızlar sağlıksız sular açıklanmış;

“Gençsu”, “Karlık Madran”, “Alka Madran”, “İvriz Su”, “Beysu”, “EDK Lara”, “Hünkar”, “Revan”, “Buzdağ”, “Kardelen”, “İdeal”, “Hazar Vox Nida”, “Bahçeayran”, “Esensu Özayran”, “Kabalak”

Sakın içmeyin dikkatli olun :KK19:

Bu arada svdsvdim sesin çıkmıyor nasılsın..

Kızlar sağlıksız sular açıklanmış;

“Gençsu”, “Karlık Madran”, “Alka Madran”, “İvriz Su”, “Beysu”, “EDK Lara”, “Hünkar”, “Revan”, “Buzdağ”, “Kardelen”, “İdeal”, “Hazar Vox Nida”, “Bahçeayran”, “Esensu Özayran”, “Kabalak”

Sakın içmeyin dikkatli olun :KK19:

Bu arada svdsvdim sesin çıkmıyor nasılsın..

ben bu suları ilk defa duyuyorum

Bugün ben bütün anlatılanları yemek tarifi diye görüyorum.:KK56::KK56::KK56::KK56:

Senin yazdıklarını okumaya başladım,svd akşam iftar listesi veriyor die dikkat kesildim hemen ama diyetmiş.

Hiç işim olmaz benim diyetle.

boy kısa kilo da fazla olunca diyet kaçınılmaz oluyor :KK1:

evlendim 1 sene de 10 kilo aldım :KK19:

Keri mahkemeye verdi beni

uğraştırıyor:KK19:

Ya cidden soruyorum yahu aaaaaaaaa :KK53:

evet ebrucum, bilmemezlikten gelme
nihil benim gözlerimin ve kalbimin masumiyetine tecavüz etti...çeşitli resimler ekliyerek buraya

O zaman ben ne oldum şekerim, senin bana özelden gönderdiğin o resim neydi öyle hee, konuş bakim :KK52:

Ablam diyetisyene gitti, tiroidden bolayı kilo vermen çok zor metabolizman yavaş demişler..

Ancak sporla olabilir belki.. :26:

Evet annemde spor yapıyordu evde, baya kilo vermişti haklısın canım..

Son düzenleme:
X