Sinir bozucu

elmayra_ sende arada sert azcıkta sivri cevap veriyodun hatırladım seni :))) tanıştığıma memnun oldum bacım ben konu açarsam bidaha bana sert çıkma olurmu bacım anlaşalım senle gel güzel güzel

Aşk olsun ben ne zaman kime sert cıkmışım :)

Tek nadia aşık olsa yine iyi

Yoksa biri buraya afrodizyak etkili köpek falan mı getirdi

Selam et viraya. İkimizi de seviyomuş nihilcan de.

Çiçeği burnunda bir kazeneous artık kazen.

Söylerim canım.

Allah mutlu etsin o halde.

Amin teşekkürler darısı s,zlere olsun inşallah

Herşey anlatılmaz aileye ama iş büyürse o zaman aileler,n devreye girmesi taraftarıyımdır her zaman..

Birazda babalardan çekinsin kocalar demii

inşallah ablacığım,25 yıl sonra bu yaşananlara gülüp geçmek isterdim ( abla dememin umarım sakıncası yoktur )

3 yıl boyunca hiç birşey yansıtmadım babama. zaten herşeyi en son hep o duyar ama bu kez annem çıtlatmış. önce kızdım anneme ama sonra iyi ki sölemiş dedim. çekinsin biraz evet.

biriniz evli diyo biriniz değil diyo kime inanacam bennn
terfi etti diyorum.

bir ben bir o bir bebek diyordu en son?

Bana inanacaksın tabi ki! Ben nihilden kıdemliyim

Kazen valla fırça atacak hepimize özel hayatım size mi düştü çenesidüşükler babında
10 sene önceki üyeliğimi sildirmiycektim işte

uyuyamadım ya aklımda bişeyler var gece gündüz uyutmuyo
bende çıktım geldim zaten ara da bitti akşam olsada kızımı görsem
ne var aklında kı

ıyı etmıssınızde ısyerınde neden kırmıızı ruj surulmezmıs

[ı][sıze=3]ya ben saka yapıyorum gulelım dıye sız cıddıyemı alıyonus benı[/sıze][/ı]

[sıze=3][ı]sen ole dıyorsan dogrudur ablacım saygılar[/ı][/sıze]

Ne sakıncası olacak canım rahat ol sende,babalar en son duyarmış ya herşeyiiiiii ...Ama yinde duyması iyi olmuş yaniiii çeksin kulaklarından birazz

10 sene önceki üyeliğimi sildirmiycektim işte

sen akasya26 iken ben de umutefe idim!

ıyı etmıssınızde ısyerınde neden kırmıızı ruj surulmezmıs

İş yerinde dikkat çekici kıyafet giyilmesi uygun olmadığı gibi dikkat cekici makyaj da yapılmamalı. Kırmızı gece rengidir, aslında kırmızı oje de öyle....

Ben gıdıyom acıktım ..
Yemek yıyım gelırım

Rica ederim cnm...

Artık çalışmak istemiyor, yorulmuş belki dinlenmeye ihtiyacı vardır bilmiyorum, bunalıyorum diyor. Onun içinde zor nihil, bir sorunu olduğunda arayıp annesinden destek alamıyor maddi değil manevi destek. Bu çok öenmli...

Merhaba Kazen Bey,

Nadia, içindekileri paylaşabilirsin.

surdum ousum oldu fenamı

Yalnız üç gizli üye sabit.
Karışık işler bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…