Sinir bozucu

Önemli değil Bu kez nadia ve diğer talipleri Kazen beye aşk ilanı yaptığı için geldi

ahahah nadia kazene mi aşıkmış nadia 62 doğumlu değil mi

teşekkür ederim..bende seninle tarışma falan yaşadı da gitti sanmıştım.ben çok ilginç buluyordum onu :)

nihil elmayranın selamı var bacişkom

İlginç hem de cok ilginc değişik bir kafa yapısı var bayılıyorum ona. Yok biz hiç tartışmadık, ortak paydada hep buluşurz, onu kaybetmek en son isteyeceğim şey. Bu forumda cok güzel arkadaşlıklar kurdum, hatta yüzyüze görüşüp birbirimizin evinde kaldıklarımız da oldu ama sonra hepsi uctu gitti. Neyse :) cok uzattım. Foruma küstü.

Ayyy bacişkom ne yahu tüylerim tiken tiken oldu

Vira ve baalzebub aynıydı biliyosun, üyelere sert cıktığı hakaret ettiği gerekçesiyle sürekli ban yiyordu ikinci üyelikle geldiğinde kazen yeniden banlıyordu, en son ban yediğinde küstü, gidiş o gidiş. Ben de gmaille görüşüyorum onunla.

Özelden bana birşey sorulduğunda ben ısırıyor muyum :) Bence sen cevabımı merak ettin aahhahah espri yapıyorum tabi ki, kadesayı cok severim, keza seni de.

daha tanısamadık :) handan abla boylu poslu dıyo

bilmem ben boyunu posunu, genelde huyunu suyunu bilirim, bana fırca atarken epey sohbet ettik

Ney?

Benden selam söyleyin bütün panpişlere şarkısını hediye ediyorum

Çok güzel şarkıdır

bende bugun kırmızı rujumu surdum ole geldım ıse

İş yerinde kırmızı ruj sürülmez.

evet onun bi nicki daha vardı,o da ilginç bi şeydi hatırlıyorum ben.

baalzebub

bende bugun ne makyaj ne oje var paspal moddayım bugun

benim de saclar amele gibi toplayamadım bir türlü

Üye hatta burada. Yengesi bile üye kazeneousun

Evli değil kazen, ama abisi curly yengesi de üye onu biliyorum.

kızlar ya konuyla alakası yokta hakkaten konu neyle alakalıydı?
ben eski üyelerden en çok banu die bi kız vardı bi onu bide abeta vardı onu merak ediyom ne yaptılar ne ettiler diye ya bananeyse :)))

kızlar ya konuyla alakası yokta hakkaten konu neyle alakalıydı?
ben eski üyelerden en çok banu die bi kız vardı bi onu bide abeta vardı onu merak ediyom ne yaptılar ne ettiler diye ya bananeyse :)))

ahahhaha ben hic kimseyi merak etmiyorum artık

Amin teşekkürler darısı s,zlere olsun inşallah

Kazeneous evli evli.

Evlendimi cidden

Herşey anlatılmaz aileye ama iş büyürse o zaman aileler,n devreye girmesi taraftarıyımdır her zaman..

Birazda babalardan çekinsin kocalar demii

ahahhaha ben hic kimseyi merak etmiyorum artık

elmayra_ sende arada sert azcıkta sivri cevap veriyodun hatırladım seni :))) tanıştığıma memnun oldum bacım ben konu açarsam bidaha bana sert çıkma olurmu bacım anlaşalım senle gel güzel güzel

sonra ne oldu????

Sonra ne mi oldu.. Kazen bey gelip size ve diğer aşk ilanı yapan arkadaşlara hitaben ' dağılın ' dedi

kazen kiminle evli???

Eşiyle

ahahah nadia kazene mi aşıkmış nadia 62 doğumlu değil mi

Tek nadia aşık olsa yine iyi

kazen kiminle evli???
Yengesi kim acaba?

Selam et viraya. İkimizi de seviyomuş nihilcan de.

Çiçeği burnunda bir kazeneous artık kazen.

viracocha yı bende hatırlıyorum.
hatta frankenstein gibi bir avatarı vardı. çok farklıydı tarzı, begenirdim.
bir daha gelememesine üzüldüm doğrusu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…