Sinir bozucu

Önemli değil :KK9: Bu kez nadia ve diğer talipleri Kazen beye aşk ilanı yaptığı için geldi :KK9:

ahahah nadia kazene mi aşıkmış :KK70: nadia 62 doğumlu değil mi :KK70:

teşekkür ederim..bende seninle tarışma falan yaşadı da gitti sanmıştım.ben çok ilginç buluyordum onu :)

nihil elmayranın selamı var bacişkom

İlginç hem de cok ilginc :KK70: değişik bir kafa yapısı var bayılıyorum ona. Yok biz hiç tartışmadık, ortak paydada hep buluşurz, onu kaybetmek en son isteyeceğim şey. Bu forumda cok güzel arkadaşlıklar kurdum, hatta yüzyüze görüşüp birbirimizin evinde kaldıklarımız da oldu ama sonra hepsi uctu gitti. Neyse :) cok uzattım. Foruma küstü.

Ayyy bacişkom ne yahu :KK70: tüylerim tiken tiken oldu :KK70:

Bir gör elmayra
aramızda kalsın
dün dikkat çekici tatlı üyeleri konuşuyoduk
geldi kadesa vira vardı dedi
noldu dedi
demedim başka kullanıcı ismiyle de gelmişti
demiyim şimdi dedim. bulandırmıyım ortalığı.
ama tahmin ettim ben aranızda birşey var
dedim. hissediyorum. hissediyorsam vardır dedim.
dedim kadesa sor dedim elmayraya
korkuyorum ben ondan dedi
kızarsa ya dedi
topluluk içinde sor dedim
yalnız özelden sorma dedim
kalabalıkta sorki müdahale edebilelim koruyalım seni dedim
niye gelmiyo vira.

Vira ve baalzebub aynıydı biliyosun, üyelere sert cıktığı hakaret ettiği gerekçesiyle sürekli ban yiyordu ikinci üyelikle geldiğinde kazen yeniden banlıyordu, en son ban yediğinde küstü, gidiş o gidiş. Ben de gmaille görüşüyorum onunla.

Özelden bana birşey sorulduğunda ben ısırıyor muyum :) Bence sen cevabımı merak ettin :KK70: aahhahah espri yapıyorum tabi ki, kadesayı cok severim, keza seni de.

daha tanısamadık :) handan abla boylu poslu dıyo :KK9:

bilmem ben boyunu posunu, genelde huyunu suyunu bilirim, bana fırca atarken epey sohbet ettik :KK70:

Ney?

Benden selam söyleyin bütün panpişlere şarkısını hediye ediyorum

Çok güzel şarkıdır:KK28:

bende bugun kırmızı rujumu surdum ole geldım ıse:KK6:

İş yerinde kırmızı ruj sürülmez.

:KK9::KK9:

evet onun bi nicki daha vardı,o da ilginç bi şeydi hatırlıyorum ben.

baalzebub :KK70:

bende bugun ne makyaj ne oje var paspal moddayım bugun

benim de saclar amele gibi :KK70: toplayamadım bir türlü :KK70:

Üye hatta burada. Yengesi bile üye kazeneousun

Evli değil kazen, ama abisi curly yengesi de üye onu biliyorum.

kızlar ya konuyla alakası yokta hakkaten konu neyle alakalıydı?:KK1:
ben eski üyelerden en çok banu die bi kız vardı bi onu bide abeta vardı onu merak ediyom ne yaptılar ne ettiler diye ya bananeyse :)))

kızlar ya konuyla alakası yokta hakkaten konu neyle alakalıydı?:KK1:
ben eski üyelerden en çok banu die bi kız vardı bi onu bide abeta vardı onu merak ediyom ne yaptılar ne ettiler diye ya bananeyse :)))

ahahhaha ben hic kimseyi merak etmiyorum artık :KK70:

maşallah allah bozmasın.:nazar:
bizim evliliğimizde de o daha çok seven taraf aslında

ben bu çıktım ;
(3) Açık Sözlü ve Yaratıcı
Siz gururlu ve yaratıcısınız. Sağlıklı kalmak için elinizden geleni yaparsınız. Ancak dış görünüş ve güzellik çoğu kez ikinci plandadır. Çünkü
siz sağlıklı olmayı güzel olmaya tercih eden insanlardansınız.

son cümle doğru değil

Amin teşekkürler darısı s,zlere olsun inşallah :KK19:

Kazeneous evli evli.

Evlendimi cidden

bu konuda çok haklısınız. son sürtüşmemizde ailemin de haberinin olmasını sagladım şimdiye kadar kol kırılır yen içinde kalır diye düşünmüştüm. babam beklemediğim bir tepki gösterdi bunu eşime de yansıttım şimdi bana karşı daha farklı .. iyi ki var babacığım

Herşey anlatılmaz aileye ama iş büyürse o zaman aileler,n devreye girmesi taraftarıyımdır her zaman..

Birazda babalardan çekinsin kocalar demii :KK47:

ahahhaha ben hic kimseyi merak etmiyorum artık :KK70:

elmayra_ sende arada sert azcıkta sivri cevap veriyodun hatırladım seni :))) tanıştığıma memnun oldum bacım ben konu açarsam bidaha bana sert çıkma olurmu bacım anlaşalım senle gel güzel güzel:KK1:

sonra ne oldu????

Sonra ne mi oldu.. Kazen bey gelip size ve diğer aşk ilanı yapan arkadaşlara hitaben ' dağılın ' dedi :KK9:

kazen kiminle evli???

Eşiyle :KK9:

bu konuda çok haklısınız. son sürtüşmemizde ailemin de haberinin olmasını sagladım şimdiye kadar kol kırılır yen içinde kalır diye düşünmüştüm. babam beklemediğim bir tepki gösterdi bunu eşime de yansıttım şimdi bana karşı daha farklı .. iyi ki var babacığım

Sevindim..

[/COLOR]

Tek nadia aşık olsa yine iyi :KK70:

kazen kiminle evli???
Yengesi kim acaba?

İlginç hem de cok ilginc :KK70: değişik bir kafa yapısı var bayılıyorum ona. Yok biz hiç tartışmadık, ortak paydada hep buluşurz, onu kaybetmek en son isteyeceğim şey. Bu forumda cok güzel arkadaşlıklar kurdum, hatta yüzyüze görüşüp birbirimizin evinde kaldıklarımız da oldu ama sonra hepsi uctu gitti. Neyse :) cok uzattım. Foruma küstü.

Ayyy bacişkom ne yahu :KK70: tüylerim tiken tiken oldu :KK70:

Vira ve baalzebub aynıydı biliyosun, üyelere sert cıktığı hakaret ettiği gerekçesiyle sürekli ban yiyordu ikinci üyelikle geldiğinde kazen yeniden banlıyordu, en son ban yediğinde küstü, gidiş o gidiş. Ben de gmaille görüşüyorum onunla.

Özelden bana birşey sorulduğunda ben ısırıyor muyum :) Bence sen cevabımı merak ettin :KK70: aahhahah espri yapıyorum tabi ki, kadesayı cok severim, keza seni de.

bilmem ben boyunu posunu, genelde huyunu suyunu bilirim, bana fırca atarken epey sohbet ettik :KK70:
Selam et viraya. İkimizi de seviyomuş nihilcan de.

Çok güzel şarkıdır:KK28:

İş yerinde kırmızı ruj sürülmez.

baalzebub :KK70:

benim de saclar amele gibi :KK70: toplayamadım bir türlü :KK70:

Evli değil kazen, ama abisi curly yengesi de üye onu biliyorum.
Çiçeği burnunda bir kazeneous artık kazen.

viracocha yı bende hatırlıyorum.
hatta frankenstein gibi bir avatarı vardı. çok farklıydı tarzı, begenirdim.
bir daha gelememesine üzüldüm doğrusu.

X