Sinir bozucu

elmayra_ sende arada sert azcıkta sivri cevap veriyodun hatırladım seni :))) tanıştığıma memnun oldum bacım ben konu açarsam bidaha bana sert çıkma olurmu bacım anlaşalım senle gel güzel güzel:KK1:

Aşk olsun ben ne zaman kime sert cıkmışım :)

Tek nadia aşık olsa yine iyi :KK70:

Yoksa biri buraya afrodizyak etkili köpek falan mı getirdi :KK1:

Selam et viraya. İkimizi de seviyomuş nihilcan de.

Çiçeği burnunda bir kazeneous artık kazen.

Söylerim canım.

Allah mutlu etsin o halde.

Amin teşekkürler darısı s,zlere olsun inşallah :KK19:

Herşey anlatılmaz aileye ama iş büyürse o zaman aileler,n devreye girmesi taraftarıyımdır her zaman..

Birazda babalardan çekinsin kocalar demii :KK47:

inşallah ablacığım,25 yıl sonra bu yaşananlara gülüp geçmek isterdim ( abla dememin umarım sakıncası yoktur )

3 yıl boyunca hiç birşey yansıtmadım babama. zaten herşeyi en son hep o duyar ama bu kez annem çıtlatmış. önce kızdım anneme ama sonra iyi ki sölemiş dedim. çekinsin biraz evet.

biriniz evli diyo biriniz değil diyo kime inanacam bennn
terfi etti diyorum.

Amin teşekkürler darısı s,zlere olsun inşallah :KK19:

Evlendimi cidden

Herşey anlatılmaz aileye ama iş büyürse o zaman aileler,n devreye girmesi taraftarıyımdır her zaman..

Birazda babalardan çekinsin kocalar demii :KK47:
bir ben bir o bir bebek diyordu en son?

Bana inanacaksın tabi ki! :KK70: Ben nihilden kıdemliyim :KK70:

Kazen valla fırça atacak hepimize :KK70: özel hayatım size mi düştü çenesidüşükler babında :KK70:
10 sene önceki üyeliğimi sildirmiycektim işte

uyuyamadım ya aklımda bişeyler var gece gündüz uyutmuyo
bende çıktım geldim zaten ara da bitti akşam olsada kızımı görsem
ne var aklında kı

ahahah nadia kazene mi aşıkmış :d nadia 62 doğumlu değil mi :d
yok be 62 plaka :) bnm babam bıle 62 lı degıl

ilginç hem de cok ilginc :d değişik bir kafa yapısı var bayılıyorum ona. Yok biz hiç tartışmadık, ortak paydada hep buluşurz, onu kaybetmek en son isteyeceğim şey. Bu forumda cok güzel arkadaşlıklar kurdum, hatta yüzyüze görüşüp birbirimizin evinde kaldıklarımız da oldu ama sonra hepsi uctu gitti. Neyse :) cok uzattım. Foruma küstü.

Ayyy bacişkom ne yahu :d tüylerim tiken tiken oldu :d

vira ve baalzebub aynıydı biliyosun, üyelere sert cıktığı hakaret ettiği gerekçesiyle sürekli ban yiyordu ikinci üyelikle geldiğinde kazen yeniden banlıyordu, en son ban yediğinde küstü, gidiş o gidiş. Ben de gmaille görüşüyorum onunla.

özelden bana birşey sorulduğunda ben ısırıyor muyum :) bence sen cevabımı merak ettin :d aahhahah espri yapıyorum tabi ki, kadesayı cok severim, keza seni de.

Bilmem ben boyunu posunu, genelde huyunu suyunu bilirim, bana fırca atarken epey sohbet ettik :d

ıyı etmıssınızde ısyerınde neden kırmıızı ruj surulmezmıs

[ı][sıze=3]ya ben saka yapıyorum gulelım dıye sız cıddıyemı alıyonus benı[/sıze][/ı]

[sıze=3][ı]sen ole dıyorsan dogrudur ablacım saygılar[/ı][/sıze] :KK42:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

inşallah ablacığım,25 yıl sonra bu yaşananlara gülüp geçmek isterdim ( abla dememin umarım sakıncası yoktur )

3 yıl boyunca hiç birşey yansıtmadım babama. zaten herşeyi en son hep o duyar ama bu kez annem çıtlatmış. önce kızdım anneme ama sonra iyi ki sölemiş dedim. çekinsin biraz evet.

Ne sakıncası olacak canım rahat ol sende,babalar en son duyarmış ya herşeyiiiiii ...Ama yinde duyması iyi olmuş yaniiii çeksin kulaklarından birazz

10 sene önceki üyeliğimi sildirmiycektim işte

sen akasya26 iken ben de umutefe idim! :KK70:

ıyı etmıssınızde ısyerınde neden kırmıızı ruj surulmezmıs

İş yerinde dikkat çekici kıyafet giyilmesi uygun olmadığı gibi dikkat cekici makyaj da yapılmamalı. Kırmızı gece rengidir, aslında kırmızı oje de öyle....

Maşallah daha çok yenisinn :nazar::nazar:

Çok üzücü bir durum ya nasıl bir aşleymişki evlatlarına sahip çıkamamışlarrhayret yani,keşka okulunu bırakmasaymış belkide şu andadki konumu daha farklı olurdu ..Belkide yaşadığı olaylardan dolayı bırakmış olabilir okulunu...Sen destek olacaksın eşine canım kadınlar bu konuda daha duygusaldır çünkü sahip çıkın birbirinizee yuvanızda mutlu mesut olmaya gayret edin bence

Öyle yapıyorum her konuda destek oluyorum ona. Hayırlısı artık gittiği yere kadar...

Haklısın ablamla ilgili hassas bi dönemden geçiyorum.. Bu yüzden ilk kez kıyasa düştüm.. Teşekkür ederim :KK16:

Rica ederim cnm...

Çalışmaya alışkınmış halbuki. Üniversite yurt kendini geçindirmiş, çalışmış,

şimdi sürekli çalışmaktan niye sıkılır insan.

İşini sevmediği için sürekliliğine katlanamıyordur, isteyerek yapacağı iş olsada mı aynı isteksizliği olur?

Artık çalışmak istemiyor, yorulmuş belki dinlenmeye ihtiyacı vardır bilmiyorum, bunalıyorum diyor. Onun içinde zor nihil, bir sorunu olduğunda arayıp annesinden destek alamıyor maddi değil manevi destek. Bu çok öenmli...

Güzel, çirkin, şişman, zengin, fakir.. dünyadaki tüm kadınların tek bir ortak derdi vardır: 'Giyecek hiçbir şeyimiz yok' !

Gidin şimdi alışveriş yapın, dağılınnn ....

Kazen buradaydı haberiniz olsun !

Merhaba Kazen Bey,
:KK9:

Nadia, içindekileri paylaşabilirsin.

sen akasya26 iken ben de umutefe idim! :d

iş yerinde dikkat çekici kıyafet giyilmesi uygun olmadığı gibi dikkat cekici makyaj da yapılmamalı. Kırmızı gece rengidir, aslında kırmızı oje de öyle....

surdum ousum oldu fenamı

sen akasya26 iken ben de umutefe idim! :KK70:

İş yerinde dikkat çekici kıyafet giyilmesi uygun olmadığı gibi dikkat cekici makyaj da yapılmamalı. Kırmızı gece rengidir, aslında kırmızı oje de öyle....
Yalnız üç gizli üye sabit.
Karışık işler bunlar.

X