Sinir bozucu

78 liyim

ivit :KK52::KK52:

ne güzel inceciksin. darısı başıma. ben geçen sene çok kg verdim 76 dan düştüm bir ara 59 a kadar ama sonra gerisi gelemedi. şimdi yine kasıyorum ömrüm diyetle geçiyor ya:KK14:

aa ben onu kız sanıyordum ya :26: benim hesabımı bir kaç kez o kesmişti. kıvırcık saçlı bir bayan hayal etmiştim bende.

değiştirdiği sadece sportmenkedi.
adam oldum en son ceza ala ala ondan rica ettim değiştirmesini. digerleri hep şutlandıktan sonra aldığım ikinci üyelikler. sonra yolanda ile de şutlandım IU oldum başka bir isimle girdim anladı ben olduğumu eski üyeliğinizle birleştiriyoruz dedi ceza puanlarımı da verdi kucagımda saldı beni kk ya .. sagolsun :KK14:

Çok kişiii bayan zannediyor ilk önceeeeee duyuncada şaşırıyorlarrrrr :KK1::KK1:

tutmak derken? dukan orucu mu? :KK51:ben başka türlü yapamıyorum artık eskiden az ve sık yeme şeysi ile vermiştim olmuyor artık yapamıyorum dukanla da yapabiliyorum ama et yemekten öö gelene kadar sonra ara verip yine başlıyorum :63:

benim de direkt kalça ve üst bacak. göbek yok gibi

hıhı
dukan
ama ben etten nefret ederim
bak ben et sevmem
balık sevmem
tavuk sevmem
çorba sevmem
makarna sevmem
tatlı sevmem (sütlaç hariç)
haşlanmış sebze sevmem

ne yapcam ben :KK14:

hıhı
dukan
ama ben etten nefret ederim
bak ben et sevmem
balık sevmem
tavuk sevmem
çorba sevmem
makarna sevmem
tatlı sevmem (sütlaç hariç)
haşlanmış sebze sevmem

ne yapcam ben :KK14:

neyapan sen suyla havaylamı yaşıyon kuzum ya ben etide tavuğuda severim tatlıya ölürüm :))) hmm buldum ben ramazan gireli her akşam yemekten sonra tatlı yiyorum ve ondan kilo alıyorum sanırım hmmmmmm

bende dümdüz kalıyo ya
keşke olsaydı azıcık

ben koçumda artık yaşlandık yahu :KK60:
benim ousda buradaki gibi değildir. hep o beni arar:KK53:

ben koçççççççç :KK17:

gel vereyım azcık :KK14:

Carrie istersen bende verebilirim.:KK9: Nadia azcık var herkes yok diyor ama bikinili hallerimi onlar henüz görmediler:KK53:

Ben ikizlerim ama son günü doğmuşum özelliklerini taşımıyorum sanırım:26:

aslında bi duraklama oluyo biliyosun
mesela bendede şu anda duraklama modunda
ama devam ediyorum diyete
50'ye gadddaaa düşecemmm :KK52:

belli bir kilonun altına inmek zor. hele benim gibi hep dombul biri olduysan. yirmi yıllık yagları yakmaya çalışıyorum kolay değil tabi yaşta kemale erdi artık:KK1:
ya 165 boya 55 ideal. keşke bende düşebilsem aynı boydayız. 57 olsam öpüp başıma koyacam. neyi koyacaksam :KK60:

vermemiş kazen bey cezaaaa :)))) keriii bu ara kendşmi göz makyajına verdim aştım kendimi dehşet makyaj yapıirem :)))

bende bir ara sarmıştım illa eyeliner çekicem diye. nette youtube da ögrenebileceğin videolar vardı izleye izleye şimdi güzel çekebiliyorum eyelineri. zaten iple bıyık almayıda oradan ögrendim. amerikada yaşayan bir tunuslu muydu arap mıydı neydi o apladan ögrendim:KK53:

neyapan sen suyla havaylamı yaşıyon kuzum ya ben etide tavuğuda severim tatlıya ölürüm :))) hmm buldum ben ramazan gireli her akşam yemekten sonra tatlı yiyorum ve ondan kilo alıyorum sanırım hmmmmmm

patates kızartması severim
ve coca cola :KK17:

Carrie istersen bende verebilirim.:KK9: Nadia azcık var herkes yok diyor ama bikinili hallerimi onlar henüz görmediler:KK53:

Ben ikizlerim ama son günü doğmuşum özelliklerini taşımıyorum sanırım:26:

belli bir kilonun altına inmek zor. hele benim gibi hep dombul biri olduysan. yirmi yıllık yagları yakmaya çalışıyorum kolay değil tabi yaşta kemale erdi artık:KK1:
ya 165 boya 55 ideal. keşke bende düşebilsem aynı boydayız. 57 olsam öpüp başıma koyacam. neyi koyacaksam :KK60:

bende bir ara sarmıştım illa eyeliner çekicem diye. nette youtube da ögrenebileceğin videolar vardı izleye izleye şimdi güzel çekebiliyorum eyelineri. zaten iple bıyık almayıda oradan ögrendim. amerikada yaşayan bir tunuslu muydu arap mıydı neydi o apladan ögrendim:KK53:

kilo verirsin merak etme
yeterki aksatma
bu arada bazen senin mesajları es geçiyorum
yeşil görünce kendi mesajım zannediyorum :KK14:

X