Sinir bozucu

hayır merak ediyorum kazen bey bu kadar şeyi nasıl takip edio ben forumda 1 saat durunca başım dönüooo hahahahhahahahahahah

hakkaten ha :))
bende bi konum kapatılsın diye mesaj atmıştım kendisinede baya bi azarlamıştı
neyse bi laf vardır.................. nefretle başlar diye :)))))))

Yaa mesela cips bende bağımlılık gibi birşey..

Hemde kendimi bildim bileli..

Şimdi Ramazan olduğundan yiyemiyorum diye eve giderken cips alıyorum mutlaka , iftardan sonra yiyorum :KK17: Kola eşliğinde tabi

Annem hep kızardı ama vazgeçiremedi

Yaa mesela cips bende bağımlılık gibi birşey..

Hemde kendimi bildim bileli..

Şimdi Ramazan olduğundan yiyemiyorum diye eve giderken cips alıyorum mutlaka , iftardan sonra yiyorum :KK17: Kola eşliğinde tabi

Annem hep kızardı ama vazgeçiremedi

ya ben azcık fazla yesem sivilcelerim azıyo ya 27 yaşındayım alnım ve çenem sivilce kaynıyo nasıl geçecek bu ne zaman geçecek ben ölüncemi :2:

hakkaten ha :))
bende bi konum kapatılsın diye mesaj atmıştım kendisinede baya bi azarlamıştı
neyse bi laf vardır.................. nefretle başlar diye :)))))))

azarlar tabiiii ne yapsın mavişşş kaç bin üye varmış adam hatunların içinde gene iyiyi ahahahahh ay koptummmmm :))))))

kızlar ben adamı boşamaya gidiyom hahahaha göz koydum kazene :)))))) tanımıyom ama tanışırız elbet :))))

Son düzenleme:
ya ben azcık fazla yesem sivilcelerim azıyo ya 27 yaşındayım alnım ve çenem sivilce kaynıyo nasıl geçecek bu ne zaman geçecek ben ölüncemi :2:

Bilmem ben çok cips yememe rağmen hiç olmuyo.. Zaten herkes şaşırıyo biz o kadar cips yesek hem kilo hem sivilceler artar diye :KK9:

Sadece adet dönemime yakın bir iki tane sivilce çıkıyor o kadar :KK17:

ah kazen ah nerdeydin 5 sene önce sen yaaa:KK1::KK1::KK1:

abooo benim adam duymasın oyar beni walla
çapkınmıyım neyim bende :)))

Birde çok kibardır çok serttt gözükür ama pamuk gibi kalbi var desem doğrudurrrr..

Geçen sene bana 4 gün ban verdiiiii mesela sonradan konuştuk çok kibardı mesela söylediklerinde

X