Sinir bozucu

ben 82 doğumluyum :2:
78 liyim

kız bunların hepsı senmısın :KK9:

ivit :KK52::KK52:

ben sokakta bulsam öpmüyorum ama kenara koyarım

şu anda 55 kiloyum, neredeyse 60'a çıkmıştım :KK14:
bak resim çektim bugün
:KK23:

baş aşşağııı :KK37:

ne güzel inceciksin. darısı başıma. ben geçen sene çok kg verdim 76 dan düştüm bir ara 59 a kadar ama sonra gerisi gelemedi. şimdi yine kasıyorum ömrüm diyetle geçiyor ya:KK14:

Değil kardeşide var curly oda erkek

Ben tanıştım onlarla darülaceze gezimiz olmuştuuuu site olarak :KK1:

aa ben onu kız sanıyordum ya :26: benim hesabımı bir kaç kez o kesmişti. kıvırcık saçlı bir bayan hayal etmiştim bende.

nan bi tek bana ismimi değiştirtmiyor kazen
bunun hesabını soracam :KK37:

değiştirdiği sadece sportmenkedi.
adam oldum en son ceza ala ala ondan rica ettim değiştirmesini. digerleri hep şutlandıktan sonra aldığım ikinci üyelikler. sonra yolanda ile de şutlandım IU oldum başka bir isimle girdim anladı ben olduğumu eski üyeliğinizle birleştiriyoruz dedi ceza puanlarımı da verdi kucagımda saldı beni kk ya .. sagolsun :KK14:

$sed.jpg

Valla doğru benim eşim başak:KK9:

onu bi ara bende tutmak istedim ama zor yaa

tutmak derken? dukan orucu mu? :KK51:ben başka türlü yapamıyorum artık eskiden az ve sık yeme şeysi ile vermiştim olmuyor artık yapamıyorum dukanla da yapabiliyorum ama et yemekten öö gelene kadar sonra ara verip yine başlıyorum :63:

ben kilo aldığımda direk göbekten alıyorum
erkekler gibi

benim de direkt kalça ve üst bacak. göbek yok gibi

78 liyim

ne güzel inceciksin. darısı başıma. ben geçen sene çok kg verdim 76 dan düştüm bir ara 59 a kadar ama sonra gerisi gelemedi. şimdi yine kasıyorum ömrüm diyetle geçiyor ya:KK14:

aa ben onu kız sanıyordum ya :26: benim hesabımı bir kaç kez o kesmişti. kıvırcık saçlı bir bayan hayal etmiştim bende.

adam oldum en son ceza ala ala ondan rica ettim değiştirmesini. digerleri hep şutlandıktan sonra aldığım ikinci üyelikler. sonra yolanda ile de şutlandım IU oldum başka bir isimle girdim anladı ben olduğumu eski üyeliğinizle birleştiriyoruz dedi ceza puanlarımı da verdi kucagımda saldı beni kk ya .. sagolsun :KK14:

aslında bi duraklama oluyo biliyosun
mesela bendede şu anda duraklama modunda
ama devam ediyorum diyete
50'ye gadddaaa düşecemmm :KK52:

78 liyim

ousta başak :KK19:

ben oğlak :21:

X