Sinir bozucu

Evet ama nerdeee , cimri bunlar :KK9:

Zaten verilse önce facebooktan maaş verilirdi bana.. engel yemeyene kadar orada oyun peşindeydim..

Bilgisayarcılar gelip engelledi, o ara can sıkıntısından kk yı buldum :KK16: ki engellenmemiş sayılı sitelerdendir kendisi :KK9:

Sayfaları engellerken hangi sitelere çok girildiğide göz önüne alınıyor diye biliyorum... İkinci bir temizlikte kk da gitmesin dikkat et :18::18::18::18:

fırsat bulup kaçtım ama ne göreyim asuda_bahar gelmiş..ben senden çok korkuyorum biliyor musun?hatta kelebeksenin elmayradan korktuğundan bile çok :KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1: Asude_bahar diyince bende bir kalıyorum 1-2 dk...

Narmik,cim merhaba:KK42:
Merhaba canım :KK42:
Gördümm olmuşşşşş imzannnnn

Bebekler ne kadarlık oldu narmik :nazar::nazar:

Tabi tabiii tam çıtırım yaaaaa :KK53::KK53:

Nasıl oluyor öyleeeee

Canom görüşürüzzzzzz :KK19::KK19:

Güzel olmuuşşşşşş

Olur tabiiii bizde yaşadık o sıkıntıları şimdi kurt olduk yaniiiiiii :KK53: :KK19:
2 yaşındalar ....:)
vaaay
süper meslek ya
bende hukuk okumasaydım güzel sanatlar okumak isterdim
baya güzel resim çizerim :KK23:

Belki ilerde 2. ünv olarak düşünürsün.Yetenek sınavlarını da kazanırsan..Çok vardı öyle 2. ünv olarak gelen..Doktorlardan,avukatlardan...

kamil kızmasın:))

kız siz "ben bilmem eşim bilir"e katılsanızaaa kanal d reytin rekoru kırar valla

kızarsa kızsın konuşmuyorum onunla zaten
bugünde ona gıcıklık olsun diye en sevmediği blüzümü giydim :KK14:

eşimin avatarıda neydi bi ara biliyomusun (daha doğrusu ben yapmıştım oda öle bırakmıştı)
ben bilmem karım bilir, google gibi karım var :KK52:

Ay ne güzel içimde hep heves olarak kaldı. Çok eğlenceli geliyor bana. Hem tasarla hem üret gibi... Üç boyutlu autocad çizim yapardım süslerdim onları da hep heves işte kaldı böyle ..

Ben mermer mozaik işine taktım..Onu yapıcam bir süre inşallah...Sonra da buradaki zengin Çerkeslere satıcam.......:KK53:

X