Sinir bozucu

günaydınlar :KK16:

ben ousla konuşmuyorum kaç gündür :KK17:
niyekine :26:
benimki de ara sıra kaşınıyo. 3 yıllık evlilikten sonra diyeblirim ki erkek kısmına canım cicim hatun değil höt höt hatun yaranıyo artık ben de öyleyim :KK1:

[video=youtube;MoyLuusenHw]http://www.youtube.com/watch?v=MoyLuusenHw[/video]

:21::21::21::21::21:
senin kamile mi bu :KK60:

Son düzenleme:
yıldönümünüz kutlu olsun tinylove.
bizimki de 18 temmuzdu bu senede benim kamil unuttu :KK31:
özel günler konusunda hiç hassas değil ya of:63:

Günaydın..

Öyle mi.. Tecrübelerinizden faydalanmak gerek :KK9:

valla benimki öyle.
eğer aramız limoni değilse iyiyse akşam işten gelince yayar totişi tv karşısında yayılır. ama eğer aramız limon ise akşam yemeğine yardım eder çamaşır yıkar asar toplar salata yapar vs . vel hasıl ev işine yardım eder. kaç kere tecrübe ettim. ne yani bana yardım etsin diye paso höt höt modda mı olacak dersiniz ? öyle sanırım :KK60:

valla benimki öyle.
eğer aramız limoni değilse iyiyse akşam işten gelince yayar totişi tv karşısında yayılır. ama eğer aramız limon ise akşam yemeğine yardım eder çamaşır yıkar asar toplar salata yapar vs . vel hasıl ev işine yardım eder. kaç kere tecrübe ettim. ne yani bana yardım etsin diye paso höt höt modda mı olacak dersiniz ? öyle sanırım :KK60:

Herkesin anladığı dil farklı tabi..

Madem bu dilden anlıyor azcık höt höt et bişey olmaz :KK9:

Sorarsa dersin sen böyle seviyosun diye yapıyorum :KK9:

Doğru aslında küs olunca daha dikkat ediyorlar, barışmak için :KK53:

yıl dönümü olanlar kutlu mutlu olsun :nazar:.özel günlerle ilgili bi konu açılmış,yine tutamadım kendimi:)).genelleme yapan insanlara gıcık oluyorum ya!neyse ben kaçar,evi temizlemem lazım.

yıl dönümü olanlar kutlu mutlu olsun :nazar:.özel günlerle ilgili bi konu açılmış,yine tutamadım kendimi:)).genelleme yapan insanlara gıcık oluyorum ya!neyse ben kaçar,evi temizlemem lazım.

kolay gelsın sekerım

X